kaca

HERCEG NOVI - IGALO

167 poruka u ovoj temi

 

U 7/28/2016 at 15:58, Hedonist021 je rekao/la:

Da li neko zna da li postoji večernja varijanta izleta u Dubrovnik iz Herceg Novog?

Postoje autobusi pre i popodne, izlet je od 18 do 20 evra

Molim vas za informaciju... kada sunce "nestaje" sa plaze?

Da li neko moze da mi kaze:

1. Kada sunce "nestaje" sa plaze u H. Novom?

2. Kakva su iskustva sa autobuskim prevozom (prvenstveno mislim na kanjon Morace)?

3. Za sve koji su bili u orivatnom smestaju - da li je bolje za kuvanje i pranje sudova, umivanje i pranje zuba,... koristiti obicnu ili flasiranu vodu?

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine prvi put idem u Herceg Novi, pa bih volela ko zna da mi pruzi par informacija:

1. Idemo kolima, kakvo je stanje sto se parkinga tice? Koja je cena (dnevno, na sat ili kako vec funkcionise)?

2. Koje sljunkovite plaze u gradu i blizini postoje i kakve su cene lezaljki?

3. Da li je neophodno placanje boravisne takse?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 08/01/2016 at 6:16, mravac je rekao/la:

 

Postoje autobusi pre i popodne, izlet je od 18 do 20 evra

Molim vas za informaciju... kada sunce "nestaje" sa plaze?

Da li neko moze da mi kaze:

1. Kada sunce "nestaje" sa plaze u H. Novom?

2. Kakva su iskustva sa autobuskim prevozom (prvenstveno mislim na kanjon Morace)?

3. Za sve koji su bili u orivatnom smestaju - da li je bolje za kuvanje i pranje sudova, umivanje i pranje zuba,... koristiti obicnu ili flasiranu vodu?

Hvala unapred

Sto se tice zalaska sunca zavisi u kom periodu idete u HN . Nama je plaza kod tunela bila najbliza , jeste da nije nikakva, ali smo jula imali sunce do  sedam ili malo duze. Posle je jos lepse za kupanje! Isli smo Lastinim autobusom i kanjon Morace nije bio nikakav problem , dotle smo se pokocili od sedenja, pa smo samo cekali da stignemo!Autobus nije bio bas za duge pruge, ali su vozaci bili super! Vodu smo koristili sa cesme za sve. Ako imate malu decu za njih je mozda bolja flasirana , oni su ipak osetljiviji. Valjda ce vam nesto od ovde napisanog biti od pomoci!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 8/5/2016 at 19:47, MakisaM je rekao/la:

3. Da li je neophodno placanje boravisne takse?

Mnogima su na granici tražili potvrdu o plaćenoj taksi. Nama su u hotelu rekli da treba da se plati. Neki koji je nisu platili su "obeleženi" i moguće da će imati problema pri sledećem ulasku u Crnu Goru. Nama je na granici nisu tražili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

vidim da niko nije pisao u ovoj temi ove godine, pa molim ako imate

nekih informacija o dobrom i po ceni povoljnom smeštaju u HN hajde napišite..kao i

kakve su cene tamo po prodavnicama, kafićima i na plaži.

.moja ćerka sa društvom zapela da ide u Herceg Novi pa da znam koliko para da

spremim i šta mogu da očekuju. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujemo supruga i ja u sredu,pa vec u cetvrtak cu imati informacije dzepna...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce u podne stigli busom iz NS-a...Ovako:paradajz 1,2-1,4:breskve 1,8;masline manje pakovanje(manja tegla) 1,8;hleb 0,7;cigarete 1,8(znaci manje nego kod nas)...kafici:espresso od 0,9 do 1,2;sokovi gazirani oko 1,7,negazirani od 1,8 do 2,pivo od 1,4 do 2(zavisi od toga da li je 0,33 ili 0,5)...pitajte jos sta vas interesuje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poskupele cigarete u CG za 40 %

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Letovali smo 15 dana u julu 2017. u hotelu Hunguest Sun resort u Herceg Novom. Stvarno moram da pohvalim  ovaj hotel .Vrlo komforne sobe u vilama, koje se sastoje iz dve prostorije odvojene malim hodnikom, garderober takodje izdvojen od sobe,lepo kupatilo. Veoma ljubazno i raspolozeno osoblje, hrana odlicna ,higijena takodje. Plaza uvek snabdevena lezaljkama uz koje se moze dobiti nekoliko suncobrana i ako ih nema cuvari  plaze vam obezbede ako ih zamolite. Sto se tice parkinga u sred sezone je uvek prebukiran , pa tako ako izadjemo iz garaze ostajali bi smo  bez mesta ,U toj situaciji smo ostavljali kljuceve zaposlenima pa kad se oslobodi mestooni preparkiraju automobil .Za ovakvu "uslugu" bi ih valjalo castiti u startu.Nismo bili bolesni u Herceg Novom  kao i ostali  iz nase okoline .Ali zato kad smo nastavili letovanje u Utjehi kod Bara  tamo smo odmah  dobili stomacni virus svi po redu. U Hunguest Sun resort-u smo bili sa dvoje dece koji su plivaci ali treba biti svestan da je plaza betonska i ulaz u vodu dubok  tako da stvarno nije zgodno za malu decu.Sam kompleks je okruzen stepenicama pa i nije bas uzbudljivo voziti kolica na ovakvom mestu.Ako se ipak odlucite  postoji mali bazen i prirodni hlad kod njega pa su tu skoncentrisani roditelji sa manjm decom.Vrlo opustena atmosfera i nekako vlada opste zadovoljstvo u hotelu.Obisli smo celu obalu od Igala do Ulcinja za ovo vreme ali jedino gde vredi letovati po meni je Herceg Novi i evenualno okolina Kotora. Sve ostalo je nenormalna guzva ,neopravdano mnogo veci vanpansionski troskovi,prenaglaseno nekako. Herceg Novi je divan grad i jedino sto moze da nedostaje na letovanju su pescane plaze.

Izmenjeno (ssanja)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo

Treba mi savet za Herceg Novi, prvi put idemo za letovanje, pa me zanima koje su cene u kafice, u restorane, sta je interesantno vidjeti itd.

Svaki savet je dobrodosao. Hvala puno :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo u Igalu ali smo cesto odlazili u Herceg Novi.Nismo puno isli po kaficima ali znam da je sok,koka kola ili fanta od 2,20 eura pa navise.Hrane imas na bazi dnevnog menija od 5 evra pa navise i to zavisi da li je riblji meni ili mesni.Kuvanih jela tipa pasulj, grasak i sl. imas od 4 evra pa navise.Riba,morski plodovi i slicno je od 10 evra.Lezaljke su od 5 evra pa navise zavisi gde se kupate.Ima par slobodnih plaza(kod tunela,na Savini,od Perle prema Lazuru...).Prodavnica je malo skuplja nego kod nas.

Herceg Novi je jako lep gradic i ima svasta da se vidi.Imate setaliste Pet Danica koje spaja Igalo,Herceg Novi i Meljine.Imate Stari grad i u njemu vise crkava,tri tvrdjave,Sahat kulu,Kanli kulu...Svako vece su organizovani razliciti kulturni ili muzicki dogadjaji tako da ce vam odmor biti sadrzajan.

Organizuju se i razni izleti brodicem do Zanjica,ostrva Mamula i Plave Spilje kao i autobusom do Dubrovnika,Ostroga,Trebinja...rafting Tarom.

Moguce je da ce cene biti vise jer smo primetili blaga poskupljenja kako je vreme prolazilo.

Srecan put i lep provod vam zelim

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre neki dan smo se vratili sa odmora iz HN.U tom gradu letujemo vec sedam,osam godina sa prekidima od 2005.Na zalost moram da vam prenesem da se od 2013 kad smo bili zadnji put do sada nista nije promenilo-nabolje,ali nekoliko stvari moram da napomenem.Prvo, higijena na kupalistima gradskim je uzas.Smeca duz setalista u kantama koje su prepune pa se onda baca pored pa sad zamislite tu sliku.Premalo kanti za smece na toliko dugacko setaliste i jako retko se prazne.Drugo,mladi koji nocu izlaze vrse nuzdu duz cele plaze koja je betonska,pa sad zamislite sutra dan kad sunce upece kakav je to smrad.Jednostavno nema sedenja na tim mestima.Ima jos raznih propusta ali mislim da su ova dva najveci problem koji domacini moraju da rese ako zele da zadrze goste,kojih je ove godine znatno manje.Neka se zapitaju malo.Nije dovoljno imati more,nego i dosta se potruditi i privuci goste za ne bas niske cene hrane,pica i smestaja ali o tome drugi put.I da,za kraj,necu u skorijoj buducnosti ponovo ici tamo, sto mi je mnogo zao jer volim taj grad i ljude kod kojih sam uvek odlazio.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam sa mamom u Heceg Novom 2016. kod cika Slavka kod one reke sto odvaja Igalo od Herceg Novog.Kupala sam se na pescanoj plazi blizu apartmana i bilo je prelepo.Uvece setnje do starog grada,sata,tvrdjave,blizu mi je idea i njihov market neko srce.bilo je mnogo rusa...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko dugo nisam posetila taj lepi grad!! Ako sve bude po planu, eto mene za manje od mesec dana tamo:cool: Kada bi vreme bilo kao sada u Bg-u, bilo bi idealno!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka