kaca

HERCEG NOVI - IGALO

167 poruka u ovoj temi

A kakva je plaza Zalo?

I da ne otvaram novu temu- kako je najbolje iz HN da dodjemo do Becica? Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

resili smo da ove godine letujemo u Herceg Novom i Igalu..nismo do sad letovali u Boki...zanima me kakve su plaze i da li se na svakoj mora placati lezaljka ili ima i slobodnih? da li su same samo betonske ili ima i sljunkovitih sa postepenim ulaskom u vodu...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Godinama smo letovali u HN i Igalu, dok sam bila mala, sa roditeljima, a kasnije i sa muzem. Uvek smo bili smesteni u Igalu, mahom privatni smestaj, apartman ili soba, sta nadjemo, mada je ponuda na sajtu Gde na more sasvim zadovoljavajuca sto se tog dela tice.Zavisi od polozaja, sta ko voli, da li ce pesaciti do i iznad magistrale ili se smestiti u blizini mora i setalista.

Sto se tice samog mesta, super je,ima setaliste Pet Danica, spojeno sa HN,tako da je savrseno setati ujutru i uvece, ima dosta posetilaca sto na odmoru,sto zbog lecilista dr Simo MIlosevic, tako da im broj posetilaca ne manjka ni u drugoj polovini septembra,inace bila sam 2012 godine u tom periodu. Cene su pristupacne, 1.5-2 evra pice,dnevni meni za rucak 5 evra,naravno taj popust je vremenski ogranicen do 18h, pica parce 1.5-2 evra, palacinke isto, sladoled kugla kako gde 0.5-1.5 evra. Igalo poseduje Roda market, tako da se tu mozete sasvim pristojno obezbediti hranom, grickalicama i vocem, mada postoji i gradska pijaca tako da i tamo mozete pazariti, kao i kod prodavaca kraj setalista.Za decu ima sadrzaja poput konjica ili automobilcica, kao i luna park koji je skromniji,ponekad se desi i neka predstava,tako da i deci ne bude dosadno.

Meni licno,jedina plaza koja se svidja jeste ona iza tunela, ka HN,tj skoro u HN i ni jedna druga. Uglavnom su betonske plaze i voda je duboka, tj. nije za decu, a i gde ima plicaka voda je mutna, tako da je to minus.Sve ostalo je super i opet bih tamo bez problema, svima koji putuju iz Srbije i idu kolima toplo preporucujem put preko Zabljaka i kanjona Tare, super za videti.

Na kraju,mogu samo reci da nije tamo Tito dzabe imao vilu...i malo slicica iz prelepog HN i Igala

 

SDC17627.JPG

SDC17628.JPG

SDC17621.JPG

SDC17625.JPG

Izmenjeno (tiki_mmm)
Dodaala sam slicice
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobio sam lepu ponudu od hotela Sun resort. Ima li neko iskustva sa pomenutim hotelom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj kolega je bio, reci šta te konkretno interesuje pa mogu da ga pitam. Generalno nema primedbi ali nije ni oduševljen. Ne znam kakvu si ti ponudu dobio, ali njegov zaključaj je da je hotel precenjen. Ako se posmatra odnos cena-kvalitet misli da je za te pare mogao i više da dobije na nekom drugom mestu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prva polovina jula za troje odraslih i dvoje dece polupansion 84e dan (plaćanje do Nove godine). Na slikama lepo izgleda ali me interesuje da li betonska plaža ima postepen ulazak u vodu? I uopšte kakva je cela priča sa hranom,jesu li imali problema sa vodom,blizina grada i sl. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko koje sve agencije iz Srbije rade apartmane u Herceg novom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako, ove godine sem Grcke sa muzem, planiram i Gr sa drugaricama ili Trebinje sa njima, pa bismo obilazile i Dubrovnik i HN. U HN bismo dosle 1-2, busem. Znate li mozda kako idu busevi iz Trebinja? Koji izleti postoje, iz HN-a i cene?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos uvijek nije sezona tako da postoji mogucnost da ce biti vise buseva nego sada. Postoji ovaj sajt koji je super, jer samo ukucate odredista i on vam prikaze kada bus polazi i kada stize u zeljeno mjesto. http://www.balkanviator.com/sr/red-voznje/trebinje-bih/hercegnovi-mne/23.03.2016

Sto se tice izleta, preporucujem vam da pogledate ovaj sajt jer su na njemu sva ta mjesta u blizini HN koja mozete lako obici,a koja su predivna. Tokom ljeta su to sigurno : Dubrovnik, Mamula, Zanjice, Plava spilja, Rose.. Ljeti sa Skvera non stop idu brodici do Zanjica i  dr.ali polasci su vecinom do 10h ujutro, dok je cijena oko 5,00eura.

Perast vam je predivan a iz HN stignete do njega za pola sata mozda.Ostrvo cvijeca i nije nesto narocito ali eto,nije vam n to daleko.

http://www.hercegnovi.cc/index.php?idstr=127

Izmenjeno (HoneyMne)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 3/20/2016 at 12:14, Tirkizna je rekao/la:

Ovako, ove godine sem Grcke sa muzem, planiram i Gr sa drugaricama ili Trebinje sa njima, pa bismo obilazile i Dubrovnik i HN. U HN bismo dosle 1-2, busem. Znate li mozda kako idu busevi iz Trebinja? Koji izleti postoje, iz HN-a i cene?

Sto se tice buseva iz Trebinja ka Herceg Novom, ne znam nista, jer smo mi autom isli. Mogu samo da kazem da je put vrlo interesantan, vijuga kroz vrlo krsevit predeo, pa ko voli takvu prirodu bude mu jako zanimljivo. Pogled na zaliv, kada se ide iz Trebinja ka Herceg Novom, je zaista fantastican. Sto se tice izleta, opet sve zavisi koliko dana planirate da provedete u Herceg Novom. Ako sam dobro shvatila, bili biste dva, tri dana. To nije mnogo vremena, pa ga iskoristite obilazeci ono najlepse, a to je po mom misljenju plaza Zanjice. Plaza je kamenita i to je krupan kamen u pitanju i voda je cak malo hladnija u odnosu na onu u samom gradu, ali je zaista jako cista i nekako vrlo prijatna. Brodici redovno saobracaju, najbolje je da odete nekim koji ide najranije kako biste i tamo imali vremena za obilazak i uzivanje. Sa Zanjica idu brodici do Plave spilje i to je poseban dozivljaj. Brodic stane ispred ulaza u spilju ili, ako je manji, udje u nju. Voda je neverovatne boje. Kada zaronite i pogledate ka povrsini izgleda kao da je neko prosuo mastilo po vodi. Izuzetno lepa boja vode. Sa Zanjica mozete brodicem obici i ostrvo Mamulu i ostrvce na kom se nalazi manastir. Meni se posebno dopao ovaj manastir, pa preporucujem i taj obilazak. Istrazite i okolinu same plaze. Idite i do rta Arze i do uvale Mirista. U zaledju same plaze se nalazi predivan, stari maslinjak i mnostvo kafica i restorana. Moja preporuka za rucak je restoran na kraju plaze, nekada je bio nekakav drustveni restoran, ne mogu da mu se setim imena, ali ima divnu bastu u hladu maslina. Specijalitet kuce je pasulj :) i to vrlo ukusan, a cene su pristojne. Ako vam je potrebna jos neka informacija, slobodno pitajte.IMG_4076.thumb.JPG.3761d403a6a9897208d88

IMG_4081.JPG

IMG_4082.JPG

IMG_4311.JPG

IMG_4313.JPG

Izmenjeno (MakiMaka)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala1 Mi bismo dosle 1-2-3 iz Tr.u HN :-)

Sasvim sam odvikla od stenovitih plaza, nisu za mene ;-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ej molim vas da ne idete do rta Arze.Mozete svuda ali samo tamo nemojte, za svaki slucaj

Jedan dan izdvojite za HN i izlete po Hn a drugi u Dubrovnik i Trebinje.Ako cete smao 2 dana biti tu., s tim sto vam je bolje uzeti renta/car, ukol;iko ste u mogucnosti jer je npr.iz Du do Trebinja po ure ali nije povezanost bas tako dobra da nadjete prevoz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tirkizna, onda idite na Plave horizonte. Plaza je peskovita, a usputno mozete svasta obici. Ne znam nista oko Arze, doduse nisam bila poslednje godine kada sam tamo letovala, pa ako je stogod opasno, izvinjavam se sto sam preporucila.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ništa MakiMaka, vidimo da nisi znala...:srce:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Potrebna mi je preporuka za privatni smestaj u Igalu ili Herceg Novom. Bila bih jako zahvalna ako biste podelili bilo kakvu informaciju u vezi toga. Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka