kaca

HERCEG NOVI - IGALO

167 poruka u ovoj temi

Hm, moji kumovi su bili u tom periodu bas u HN i sve je suprotno od toga sto si napisala!!! Eno gledah slike, Zanjice prazne, 24-31. avgust je u pitanju, pola plaze free mozes da stavis suncobran gde hoces, a deo sa lezaljkama poluprazan. Voda bistra, topla i neverovatno cista! Isto vazi i za sam HN, nikakve fekalije, smrad ili bilo sta nisu osetili i videli (period od 24 do 31.08). Kum je rodom iz HN, zna sve, pa zna i gde se izliva kanalizacija, oko 3km van obale direktno u dubinu. Ja sam u isto vreme bio u Rafailovicima i sve je bilo perfektno cisto (Beograd mi je delovao uzasno prljav posle izlaska iz aviona naspram onoga dole), nit prljavstine u samom mestu, ni na plazi, ni u vodi. Takodje, sve plaze su sredjene sa WC, Tus, kabinama, pola plaze je slobodno za suncobrane, sredjeno i nema guzve. Ja nemam problem to i da dokazem - imam fotografije :) Za razliku od zadnjeg puta kad sam bio, osetan je veliki pomak - sve je cisto, sredjeno, svi su bili izuzetno ljubazni prema nama i naveo bih jos da u restoranima i kaficima nisam cekao duze od minut na konobara ili uslugu. Jedinu zamerku imam na nedostatak prevoza od aerodroma Tivat (mora taxi u najvecem broju destinacija) i na sam aerodrom Tivat i na divlju gradnju po Becicima i Rafailovicima koja kvari izgled mesta i obale.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža Žanjice jeste velika i čista to nisam ni pominjala.Samo što ona nije u Herceg Novom.Kod hotela Plaža se smrad osećao najviše .A prljavštine u vodi je bilo kako gde i kako talasi nanesu.Najčistije kod hotela Perla što se vode tiče i naravno sređenosti same plaže.A to što oni izbacuju fekalije 3 kilometra od obale mislite ništa od toga se ne vrati nazad :razmislja: putem talasa,plime možda.Ja odlično vidim a mogu misliti šta sve ima što ne mogu golim okom videti.A što se tiče kuma iz Herceg Novog...pa naravno da će da hvali ako ne zna za bolje :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cudno kako ove crne konstatacije za Crnom Gorom nisu bile do pre 2006 :neznam::udarac:??!!??

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

JA što se tiče kuma iz Herceg Novog...pa naravno da će da hvali ako ne zna za bolje :D

Kum je bio u Grckoj, Egiptu, ziveo jedno vreme u Dalmaciji (cale vojno lice), dakle zna celo primorje jako dobro + grcku obalu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u apartmanima Kraljević u Herceg Novom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

herceg novi je meni prelep grad. izuzetno volim takvu arhitekturu, jedino mi plaze nisu neke.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna koliko je cena bus karte od HN do Dubrovnika? Nasla sam da blue line prevozi iz hn svaki dan al naravno nista od cene na sajtu... pokusah da nesto saznam ovde na forumu al ne mogu vise da citam razna nepotrebna prepucavanja i pljuvanja svega i svacega ] :dosada: !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene ovo ^ zanima...?

Da li se svuda u HN naplacuju lezaljke ili se moze doneti i svoj suncobran i peskir, u drugoj polovini juna...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li neko zna, gde konkretno u HN ima radnja i kako se zove poput "našeg" lilija ili DM.?

da li neko kojim slučajem zna gde najpovoljnije mogu da se pronadju pampers pelene u HN?

hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako, Moja porodica zeli da ide u Igalo na ljetovanje ove godine..  Moze li mi neko reci licna iskustva .. ko je vec bio.. Vidio sam neke stvari to da su plaze plitke .. Zelio bi pitati jel u cijelom zaljevu tako ili ima djelova gdje je dublje.. Znaci mozete mi reci neke svoje utiske iz Igala ko je bio.. I preporuka da li da idemo u Igalo.. :)
Hvala vam unaprijed :D 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Igalo i Herceg Novi su malte ne spojeni u jedan grad i pomeni to je najlepsi grad u Crnogorskom primorju.Kazem po meni jer su ukusi razliciti.Igaloti je mozda bolje ako imas malu decu jer je ravnije od HN i plaze su plice.HN je dosta brdovit ima mnogo stepenica i tu se u more ulazi negde odma u dubinu a negde sa plaza koje su prilicno strmije za razliku od Igala.Ja cu verovatno ovog leta u HN i ako su mi deca mala ali oni su aktivni i nesmara ih pesacenje uz i niz stepenice.U HN su ulice uske i parkiranje moze da bude problem ako ides svojim kolima.Stari grad je prelep i trg u centru grada takodje.Obavezno poseti i plazu Zanjice i mesto Rose koje su sa drugr strane zaliva i svaki cas idu barke do tih mesta.Setaliste uz more je dugacko a centar grada nije bas uz more sto je redak slucaj za primorske gradove tako da su ljudi svuda rastrkani i nemas one prevelike guzve kaom na primer u Budvi.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti :) 

 

Jos neko ? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila ja prosle godine .Super fakat bilo i ove isto idem .Brdo kafica ,ljudi prefini i usluzni (u nekim slucajevima bolji nego kod nas u sarajevu ).plaze su uredu ,u igalu dosta plitka voda sto mi se nije svidjelo ,nigdje dubine ...cijene su uredu,nesto malo skuplje u odnosu na bih ,ali jeftinije nego u hr

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti neex... :D 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bolje i lakse ces shvatiti da li ti Igalo odgovara ako procitas rastrkane teme vezane za Cg, pogledas foto ture ima ih dosta i sam najbolje znas , sta hoces od odmora. U Igalu ima sve i svasta od smestaja, na nekih dva kilometra duzine mesta,uvek je guzva.Krevet nema ispod 10 evra,osim ako ne mislis da budes na vrh brda. Te price o cistom vazduhu su bile tacne, s' pocetka 20 veka, sad tesko da su istina.

Evo javlja Rambo Amadeus iz HN ,da su produzene restrikcije vode, pa ti vidi....

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka