kaca

HERCEG NOVI - IGALO

167 poruka u ovoj temi

letovao sam 11 godina u kumboru ali sam često posećivao herceg novi grad ima dušu i lep noćni život što se plaža tiče

ima šljunkovitih i ima molova voda nije mnogo čistija od drugih mesta ima jedno šetalište koje je prelepo zove se petdanica

ali sve u svemu lep je grad za letovanje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potreban smještaj u Herceg Novom za dvije osobe sredinom Jula za 5-6 dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Herceg Novom sam bila vise puta, poslednji put za novu godinu i slobodno mogu reci da obozavam ovaj grad, i da bih tamo mogla da idem u bilo koje doba godine....

koji su vasi omiljeni kafici, restorani, plaze...Kakva su vasa iskustva sa smestajem, da li vise volite da menjate ili odsedate u istom smestaju ako ste zadovoljni?

u herceg novi najbolji kafici su: casa,pipls,raffaelo... nocni klubovi : pipls,pandora,admiral... Plaze: pipls,raffaelo,topla,golden bay... <BRODICI : boni i pajo. najbolja mjesta za obilazak: zanjice,mamula,plava spilja Hoteli : hotel riviera,hotel plaza, hotel metalurg.

za najbolji provod idi u pipls na dnevne i nocne zurke idi na raffaelo na plazu odsjedni u hotel metalurg (svaka plaza blizu) i idi u luna park na titovoj vili

LIJEP PROVOD

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li u Herceg Novom ili ti u blizini naselja Savina postoji plaza koja se ne plaća tj. da nisi u obavezi da uzmeš ležaljku i suncobran da platiš.Konkretno gde otići da si u mogućnosti da zabodeš svoj suncobran :razmislja: ako uopšte ima gde da se zabode :hahaha: ?A koja je cena ležaljki i suncobrana ako si baš primoran da platiš?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne. Imaš mali deo i to na ulasku u Meljine. Kada ideš šetalištem iz pravca Herceg Novog. Bar je tako bilo prošle godine.

Izmenjeno (DraganV)
nepotrebno citiranje
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li u Herceg Novom ili ti u blizini naselja Savina postoji plaza koja se ne plaća tj. da nisi u obavezi da uzmeš ležaljku i suncobran da platiš.Konkretno gde otići da si u mogućnosti da zabodeš svoj suncobran :razmislja: ako uopšte ima gde da se zabode :hahaha: ?A koja je cena ležaljki i suncobrana ako si baš primoran da platiš?

U crnom gorom na svih plaza je obavezan slobodni prostor 50% bez lezalke,(nije 50 kako treba ali ga ima)...slobodno zabi suncobran i ako ti neko nesto kaze, lepo kazi mu to i nemas problema...lezalka je 2e, suncobran takodje 2e :)

Meni niko nista nije reko svugde u CG,a narocito Igalo i Herceg Novi gde cesce boravim :)

Potreban smještaj u Herceg Novom za dvije osobe sredinom Jula za 5-6 dana.

Idi tamo na lice mesta imas kolko oces i normalnim cenama nije ovo Grcka ili Hrvatska pa da nadrljas od cena smestaja :)

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko u skorije vreme bio u Herceg Novom ?

Ima li nekih preporuka ?

Kakve su cene ovog leta ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam na Balkansko Prvenstvo u Karate ali u mart mesec, tada je smestaj bio 7e po osobi u studio za dvoje, kad sam pitao za cene smestaja u sezoni rekli su mi da se krece 25-30evra, a za luksuzniji smestaj 40-60e isto za dvoje...cene su dosta povolje i jeftinije nego Grcka i Hrvatska... recimo kafa 1.5e, sok 1,8e, pizza 4-5e, rostilj 4-8e, hleb 0,75-1evro, burek 1 eur, kroasani i kifle oko 50 centi, 2 lezaljke i suncobran 5-6eur itd.

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moram da kazem da nije bas grcka toliko skupa,za hrvatsku ne znam,nisam bila...jesu ostrva grcke skuplj,ali kontinentalni deo,maltene slicno...navescu,hleb 0.80 centi,mleko 0.80-1 e,2 lezaljke i suncobran,narucis pice i tvoje su ceo dan,oko 5 e,pica 6 e,palacinke 2 e,kukuruz 2 e,krofna 1 e...koliko vidim,slicno,odprilike...e sad,opet navodim,ostrva su skupa...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jako je jeftinije ako jedes u restoranima, u Grcku sem u tavernama se drugo je skuplje nego u CG :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tachno

u CG se ne isplati da kuvash uopste. isto izadje klopa i pitje u restoranu

nas troje, klopa bilo koje vrste, pitje, deserti (palachinke, sladoled, sha vec ko voli), rachin 16-20 evra u Budvi

Tivat recimo ima nize cene nego BG

Izmenjeno (DraganV)
nepotreban citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima neka najnovija preporuka za Herceg Novi što se tiče sladoleda i klope.Morski plodovi i riba me ne zanimaju.Naravno preporuka sa cenama :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pizzeria Twins, uz samu obalu pre mali park kad pocinje Igalo, cene su dosta povolje :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi kaze koliko vozi autobus od Herceg Novog do Budve ili obrnuto i koliko je duze ako ne ide trajektom preko zaliva? Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila u Herceg Novom sad na kraju avgusta-kada je i kraj sezone.Sedam dana -sasvim dovoljno za ono tamo.Plaze blagi uzas ako se oni parcici mogu nazvati plazama :blink: Da umrtes od smeha naravno ako poredim sa Grckom.Morska voda naravno prljava jer im se sva kanalizacija izliva u more pa se sve to fino vrati u vidu talasica do obale,Pored hotelaPLAZA oseca se takav smrad na kanalizaciju da vam ne mogu opisati. Tako da gosti koji tamo plate smestaj i hranu imaju gratis smrad i fekalije.Jedan dan isli na izlet do Dubrovnika(kad smo vec tu da prosetamo malo),jedan dan do Zanjica i to je to.Na plazama le zaljka do lezaljke koje debelo naplacuju .Konplet je 8 eura dok u Grckoj isto to mozete da dobijete po ceni jednog pica od 2 eura mada negde mozete i vodu da narucite nece praviti problem.Neko ce da pita sigurno pa sto nisi isla onda u Grcku kad ti je tamo bolje?To sam i trebala da uradim nego sam racunala kao da skoknemo do dole na kratko.Ali nesto se sam se lose preracunala na zalost.Nadam se da vise u svom zivotu necu ici na tu stranu :lud: Ali dobro ipak smo se odmorili-sto nam je i bilo potrebno,smestaj nam je bio fenomenalan i srecom nismo navukli nikakvu bolestinu od prljave vode :yesss:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka