kaca

HERCEG NOVI - IGALO

167 poruka u ovoj temi

U Herceg Novom sam bila vise puta, poslednji put za novu godinu i slobodno mogu reci da obozavam ovaj grad, i da bih tamo mogla da idem u bilo koje doba godine....

 

Sticajem okolnosti, putujem tamo tek prekosutra i ostajem desetak dana... Posto vreme i nije neko, volela bih da cujem vase preporuke kako najbolje provesti vreme u Herceg Novom!

 

koji su vasi omiljeni kafici, restorani, plaze...Kakva su vasa iskustva sa smestajem, da li vise volite da menjate ili odsedate u istom smestaju ako ste zadovoljni?

 

Da li negde u HN postoji zatvoreni bazen, npr. u hotelu Plaza? (plasim se da nece biti bas toplo za kupanje u moru, iako me decko ubedjuje u suprotno...)

 

 

Ovo je smestaj u kome smo odseli zimus http://www.apartmanipoznanovic.com/ i bili smo prezadovoljni... :zaljubiska:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene interesuje da li u Herceg Novom ili Igalu postoji hotel sa zatvorenim bazenom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Plaza u HN ima zatvoreni bazen.

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u hotelu plaza postoji zatvoreni bazen, ali kada smo mi bili nije radio, ne znam zasto i to je bilo bas bezveze... Nigde drugde nisam pronasla zatvoren bazen

Izmenjeno (kaca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li mi neko moze reci koliko je kuca ive andrica u hn udaljena od najblize plaze? zanima me posto se odma pored nalazi apartman u kome treba da budemo, a nemam predstavu koliko je udaljeno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tu je problem uzbrdo, malo nizbrdo...

Nizbrdo vam treba nekih pet minuta, uzbrdo duplo vise.

To je moja slobodna procena! U svakom slucaju nije strasno.

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja mislim da je otprilike tako kao sto lav kaze, oko 5 min, mozda cak i manje. samo se spustis niz stepenice i na plazi si... zaljubiska.jpg

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e bas vam hvala!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poz... takodje, ako moze neka preporuka za sobe (sa kupatilom) ili apartmane za 2 osobe u Herceg Novom ili Igalu, bio bih vise nego zahvalan.

Ubih se gledajuci silne brojeve telefona, a svi oglasi izgledaju isto... tj. nista izgleda bez preporuke :)

moze naravno i na PP :)

pozzzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koja cena ti je prihvatljiva? mogu da ti preporucim dva apartmana sa kojima sam bila extra zadovoljna, ali je cena malo jaca... saljem ti na pp

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala Kaca...

Trazim i dalje :( cena od ~40e/dan mi je jaka :(

U stvari, kako gledam, to i jeste neka malo jacha, ali realna cena... A ja se jos odlucio za HN u odnosu na istru zbog nizih troskova, za koje je na kraju i pitanje da li ce biti nizi :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koja cena ti je prihvatljiva? mogu da ti preporucim dva apartmana sa kojima sam bila extra zadovoljna, ali je cena malo jaca... saljem ti na pp

Poz,

aj posalji, molim te,meni...i kako ih kontaktirati ako nije problem

hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala kaci i neoneo-u...

Na zalost, ja i dalje trazim :(

prihvatljiva cena mi je do 30€/dan.... samo sto je pitanje koliko je realno da cu naci nesto po toj ceni... sa druge strane, kraj avgusta...

Ako jos neko ima prelog.... dobrodosao je :)

Izmenjeno (nkteam)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sledece nedelje putujemo za hn, pa da li neko moze da mi preporuci neki restoran u kome mozemo da se hranimo (najbitniji mi je rucak da bude nesto kuvano) da tamo kad stignemo ne bi previse eksperimentisali gde valja, a gde ne?

Izmenjeno (snjegurocka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sve zavisi u kom delu HN ste smesteni...zaista postoji veliki izbor lepih restorancica uz obalu i setaliste...

hmm..svi moji favoriti su na potezu od hotela plaza do galije u meljinama posto u tom delu uvek i boravimo! srce.jpg

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka