blue

Banja Vrujci

106 poruka u ovoj temi

Da, ali tako mogu sa muzem, mama vise zeli nesto gde ima sta da se vidi, a po mogucstvu da tamo nije bila, a za sada tu spada samo Palic ;-)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Palickom jezeru je voda zagađena u toj meri da ne sme da se pipne.

U Vrujcima imate lekovitu vodu.

Ljidi tu vodu plaćaju da bi je pili a mi se kupamo u njoj. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam da ne moze da se kupa, nazalost, jer vlast boli uvo da sredi jezero!

Idemo obe na more ( odvojeno), tako da cemo izdrzati da se ne kupamo u jezeru, mada je stvarno velika steta. Ali nam se zato nudi vise sadrzaja nego u Vrujcima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Subotu smo se kupali u Vrujcima. Parkirali kola na parkingu preko puta(150,00)Ulčaz na bazen 2x300,00. Deca do 5g ne plaćaju.Voda topla čista.Došli smo oko 10 zauzeli 2 ležaljke (2x100,00)ispod drveta hladovina, voda topla,3 bazena jedan za drugim, ja i dete iz bazena u bazen sat vremena.Brzo smo ogladneli žena i ja .restoran blizu svi jako ljubazni gledam ljude šta jedu uglavnom pečenje mi uzimamo (gl.jelo,supa,salata hleb,kolač)x2 2 piva, 1 ceđeni sok + supa za dete(to nije naplatio) ukupno 1500,00.Ponovo u vodu,posle dete spava na dušeku, a ja odlazim da natočim vodu iz obližnjeg izvora.Vraćam se sa izvora dete se probudilo, vidim već prazne batzene.Još uvek pijem vodu koju sam natočio sa izvora  i u kjoj sam se kupao lepa je. 

krenuli smo iz Lazarevca tako da je put kratak i odličan provod, iz Bg je malo dalje ali mislim isplati se

pozdrav

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi isto ovako ali iz Beograda :)

Koliko se isplati ne znam ali su im bazeni odlicni i voda naravno ,tako da idemo svakog leta. A ima bas puno kola iz drugih mesta na parkingu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na upozorenju, mogao bi se covek prevariti da uplati...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka Vama cast kad ste ostali ovde.....ovo je strasno. Da li je moguce da neko udje u ovaj bazen?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 2/4/2016 at 0:36, Bokica1411 je rekao/la:

Smestili su nas na prvom spratu u novom delu hotela,

...

@Bokica1411 - Bokice, da li je u tom paketu pisalo eksplicitno da ćete iti smešteni u novom delu hotela? Gledam baš cene na njihovom sajtu, ali ne vidim nikakvu podelu na novi i stari deo, pa me zanima da li može nekako unapred da se rezerviše novi deo? Da li si možda primetila da li postoji neki deo hotela koji još uvek nije sređen? Imam loša iskustva po tom pitanju, doduše iz drugog hotela, pa čisto da znam kakva je situacija?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Jasminas  Izvinjavam se, nisam citala poruke redovno , pa tek sad odgovaram.

U ponudi nije bilo naglašeno koji deo hotela je u pitanju, a nismo ništa ni tražili kad smo stigli. Imam utisak da je njima stalo da te smeste što bolje kad uplatiš njihove specijalne pakete, a i vlasnik je bio u hotelu (ne znam da li je  stalno tamo ali u periodu kad smo mi boravili svakodnevno smo ga viđali) i odmah se primećuje da se osoblje ponaša izuzetno ljubazno (na žalost je to meni iznenađujuće kod nas).  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo je Banja

 

... a evo i bazena

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je stanje na bazenima nedeljom?

Ima li mesta na parkingu?

Imaju li i neke grickalice, sem kuvane hrane, ne mozemo ceo dan samo na rucku da ostanemo :-)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo juče  se vratih iz Banje Vrujci. Opšti utisak je da hotel izgleda pristojno, da je taj deo oko hotela, restoran, bazeni relativno sređen, ali čim se malo odmaknete od "centra" prilično je neuredno. Naime, kontejneri su puni, trava nije podšišana, ono što je načeo zub vreme niko nije našao za shodno  da popravi... Takođe, samo je glavni put kroz banju asfaltiran, svi ostali putevi su nasuti. Čak, kao detalj, ispred bazena "Prva nova banja" je nasut tucanikom ogroman parking, neka gospođa je skrenula pažnju da je od svog automobila do ulaza našla čak 14 velikih eksera, radnik Banje je pretpostavio da vulkanizer, inače jedini u okolini, baca eksere?! Mi srećom nismo tu parkirali, imali smo parking ispred vikendice koju smo iznajmili. A što se tiče vikendice, nju je TO Mionica kategorisala kao vikendicu sa 3 zvezdice. Nažalost, mislim da nije ni za jednu. Tj. mislim da bi ponekad trevala da se izvrši revizija tih rešenja. Naime, prilično je prljava i zapuštena, sama sam usisala i opajala sve, podove i kupatilo oribala domestosom. Paučina na sve strane. Televizor u spacaćoj sobi nije radio, ali to i nije bilo toliko važno, kao imali smo u toj kombinovanoj (dnevnoj sa kuhinjom), međutim i tu je kabl prekidao, pa smo nekad imali tv, nekad ne. Frižider nije radio, pa je gazda došao sa majstorom da dopuni freon, međutim i to nije rešilo problem, ali smo sa takvim frižiderom koji poluhladi izgurali... Tako nam se učinilo lakše. Kada je poluzarđala, zato je preko nje bila prebačena neka prostirka, na koju smo stajali kada smo se tuširali. Zato, dvorište je bilo ok. Terasa fina, velika, natkrivena, sa dovoljno nameštaja. Mi smo deci napunili naš veliki bazenčić pa smo mogli tu da uživamo. 

Radnje rade do 22h, solidno su snabdevene, nisu skupe, primaju kartice. Takođe, hrana u hotelu je pristojna po izuzetno povoljnim cenama. Nažalost, torte nusu nikakve :( mada to je već stvar ukusa. 

Bazeni su čisti, sa toplom vodom. Na hotelskim bazenima cena je 300 za odrasle, 200 za decu, deca do 5 god ne plaćaju, ležaljke su po 100 din, suncobran se ne plaća. U "Prva nova banja" ulaz za odrasle je 350, za decu 200, ležaljke po  150, suncobran 100 din. Deca do 5 god ne plaćaju. Gužve su vikendom prilične. 

E da, dodatni utisak su napušteni dopola izgrađeni objekti. Ružno. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Banja Vrujci je jedno od najlepših mesta u Srbiji. U Vrujcima se kupate u lekovitoj vodi. Imate na raspolaganju lekovito blato. A cene smeštaja su simbolične.  Potrosicete novca isto kao da ste kod kuće ostali a dobićete lek za dušu i telo. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isla sam u banju sa roditeljima nekoliko puta dok sam isla u osnovnu skolu. Secam se cistih bazena, divnog vazduha i domacina u cijem apartmanu smo bili. Ne secam se djubreta.

Za mesto kako ga je opisala tamariska, djubre, nepodsisana trava, neurednost, ne bih mogla da kazem da spada medju najlepsa mesta. Ni u prvih 20.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka