blue

Banja Vrujci

106 poruka u ovoj temi

Moze li neko da preporuci neki smestaj u blizini hotela i hotelskih bazena? Hvala unapred!:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve preporuke za Konak Kondir!!! Bili smo i extra se proveli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel neko skoro bio u hotelu vrujci ?

kakvi su utisci ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel bio neko u app u hotelu vrujci??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vratili se sa divnog odmora u hotelu vrujci...divno smo se proveli i toplo preporucujemo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel moze malo vise informacija posto bi mi mozda sad za vikend isli :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imas akciju 2 puna pansiona za cetvoro je 10880din, i to je super kombinacija za vikend...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo bili proslog vikenda u hotelu i vratili se bas pomesanih utisaka ...

put:

isli smo preko ljiga i ima oko 90tak km od beograda ...

put od ljiga do banje nije los koliko sam ocekivao ...

smestaj:

dosli smo uvece oko 18-19h i odmah dobili kljuceve ...

soba na 1. spratu koja nije pipnuta od kad sam poslednji put kao decak bio na pripremama u ovom hotelu ...

odnosno promenjena je spoljna stolarija (stavljen PVC), ali to nije doprinelo da soba bude topla ...

soba je konstantno bila hladnjikava, iako radijator nije bio mlak, ali nije bio ni vreo ...

kreveti su dobili nove duseke i to je jedina nova stvar u sobi ...

tv je star, ali ima kablovska i skoro svi standardni kanali (ako nekome znaci to) ...

bazen:

bazen sam ocekivao da je malo topliji jer je ipak rec o termalnoj vodi ...

temeratura je 27 na ulazu vode u bazen, ali se ona brzo rashladi jer je jako losa izolacija u prostoriji u kojoj se nalazi ...

stavljen je pvc ali je jako lose obradjen deo gde su vrata i tu jako duva, zatim gornji "prozori" su od lexana i on nije nikakva toplotna izolacija ...

popodne puste malo kalolifere iako to ne pomaze daje bar malo topline kad izadjete iz bazena ...

nemoguce je posle kupanja sedeti pored bazena i uzivati zbog pomenute hladnoce koja dopire ispod vrata ...

hrana:

mozda i najlosija stvar u hotelu, ili smo barem mi na takvu naleteli ...

dorucak je bio najbolji obrok jer je bilo finih stvari ...

kuvana i jaja na oko, nesto suhomesnato, dobar kajmak, lepe sveze kifle, dobar hleb, pasteta, ustipci, med, dzem, puter, virsle, sir ... caj, mleko ...

rucak je bio nazalost skoro nejestiv ... samo su supa i corba bile dobre, ali glavno jelo (bira se izmedju 2 jela) bas lose ...

vecera je bila isto losa, ali opet malo bolja nego rucak (isto se bira izmedju 2 jela)...

hotel utisak:

hotel kao hotel nije los, narocito deo sa kaminom koji je nov i bar sa tv-om i kolacima ...

restoran je kao i ceo hotel dosta hladan i morali smo da se bolje obucemo kako bi mogli da jedemo a da nam ne bude hladno ...

da se neko malo potrudi moglo bi da bude mnogo bolje, mada cena koju smo platili je zaista niska ...

da li bi dosli ponovo ? ...

da zbog blizine i cene ...

ne zbog lose hrane (da li smo mi naleteli na losu ili ?) i hladnoce ...

eto to su neki utisci, i idalje mi je zao sto nije malo jos ulozeno jer bi utisak bio mnogo mnogo bolji i verovatno bi bili cesti gosti ...

Izmenjeno (ZekaZmaj)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suprug i ja smo u septembru prošle godine bili u hotelu vrujci i lepo smo se proveli i odmorili.Hotel pristojan, ljubazno osoblje,hrana osrednja,unutrašnji bazen veliki i čist,spoljni bazeni odlični.Jedino što nama nije odgovaralo je temperatura vode koja je 27C i za nas je to hladno.Evo nekoliko slika

post-52572-0-82933500-1426505319_thumb.j

post-52572-0-33595800-1426505332_thumb.j

post-52572-0-46682500-1426505343_thumb.j

post-52572-0-28582200-1426505353_thumb.j

post-52572-0-23435300-1426505382_thumb.j

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se unutrasnji bazen moze koristiti i ako nisi gost hotela? :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može na sajtu hotela je cenovnik http://www.hotelvrujci.org/images/cpecijalne%20ponude/van-p.pdf

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Jelena je najlepša vila u banji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo interesantnog smestaja u Banji:

 

20150722_183317.jpg

 

Na samom je ulasku u Vrujce, cim se skrene levo ka bazenima, pa zatim se skrene levo u prvu ulicicu. Nakon 50 m sa desne strane su locirane ovakve 3 kucice od drveta .

 

20150722_183115.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mimi28 daj neki kontakt za ove divne brvnarice.

Ja idem sa klincima 17.08. na par dan u Hotel Vrijuci. I nije tako lose kao sto svi kazu. Bili smo i za 1.Maj i bilo nam je lepo. Par dana iskljucenja iz ludog i brzog radnog zivota. Mesto kao mesto je mirno i tiho. Nema nikakvog sadrzaja. Meni licno i nije smetalo jer sam i otisla na par dana odmora. Unitrasnji bazen u hotelu je ok. Cisto je. jedino sto su im svlacionice odvratne, limene kutije. Tako da ponesite svoje bade mantile i presvucite se u sobi. Sobe u hotelu su solidne, ciste se svakodnevno, peskira ima dovoljno. Hrana je bila super, barem moja deca tako kazu. Dorucak svedski sto, rucak i vecera meni izbor dva jela. Osoblje je vrlo ljubazno i napravice Vam bilo kakva ustupak pogotovo dada su deca u pitanju.

Ko god bude otisao lepo ce se odmoriti.

Jos nesto nije za one koji traze lud nocni provod do ranih jutarnjih sati. To je ipak banja.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka