gnjavatorix

Mesec dana u Grckoj ...

99 poruka u ovoj temi

Ista priča, samo drugi dan. Bas me pitala žena, da ne treba možda da ga zategnemo i iskopamo malo oko šatora. Iskusno sam odbacio ideju kao idiotsku. Kakva kiša krajem jula u Grčkoj. Možeš misliti. Negde oko 22h kad se sastavilo nebo i zemlja. Iskopao sam rov za 5 minuta po najvećem pljusku. Sve to ide u rok službe i daje neke čari letovanju. Za utehu nisam bio jedini. Izgleda da je takav ležerni stil odlika ljudi koji kampuju.

Naše su relativno velike (12 i 8) godina. Mislio sam na kamp koji je mirniji (bez ludog noćnog života, jer smo i na takve naletali), gde plaža na dohvat ruke i gde je higijena OK. Da je pristojno komforan za više nedeljni boravak.

skajp{pa pisi joj da pogleda nase fotke i da nezuri da je ovaj njen ozeni,moze i kasnije da se zajebe,sto kasnije to bolje}

Evo šta mi piše na skajpu MajaNS ili ti moja žena čitajici tvoj tvoj komentar. Iskreno ženski. Idem kući, razbiću je.

Naravno da necu nastaviti raspravu sa svojim suprugom ovim putem,dovrsicu to u miru i spokoju svoga doma. :bez-zuba: Samo bih kao iskusna zena ,majka,kamperka,dodala da svako vreme nosi svoje breme i da sam zaista uzivala u putovanjima dok sam bila u godinama kao gnjavatorix i da ih ponovo prozivljavam citajuci njena putesestvija. :zaljubiska: Veruj mi na rec da su letovanja u kampu sa decom dozivljaj i za njih a i za roditelje.Salim se kad kazem da ima vremena da se udas......o tome na nekom drugom forumu.Pridruzicu se svima koji su te hvalili i pozelecu ti da sve sto imate ponovo spakujete u zelenka i put pod noge... :zaljubiska:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naše su relativno velike (12 i 8) godina. Mislio sam na kamp koji je mirniji (bez ludog noćnog života, jer smo i na takve naletali), gde plaža na dohvat ruke i gde je higijena OK. Da je pristojno komforan za više nedeljni boravak.

S obzirom na njihove godine (dve cerke - divno!) mislim da je Vasiliki ipak bolji izbor iako je nesto bucniji od Porosa, najvise zbog higijene i uslova. Zapravo, buka se ne pravi u kampu, nego okolo (magistrala i ulice). Znam ono da se u nekim kampovima organizuju provodi i svasta uvece - ovde toga nije bilo. A ta buka od vozila koja prolaze moze da se izbegne dobrim odabirom mesta u kampu. Plaza je na 50m od kampa, ali meni licno i nije bila nesto.

Postoji mogucnost da je i Kathisma beach camping mirna, u brdu je, pod maslinjakom, malo uvucen od magistrale, ali ne znam kakva je tamo higijena.

Na Lefkadi su u globalu sve dobre plaze toliko udaljene od mesta da su kola neophodna. Meni licno vozikanje nije smetalo, ja sam uzivala, ali nekima to smeta. I da, moja preporuka bi bila - Lefkada samim krajem avgusta, pocetkom septembra...

skajp{pa pisi joj da pogleda nase fotke i da nezuri da je ovaj njen ozeni,moze i kasnije da se zajebe,sto kasnije to bolje}

Evo šta mi piše na skajpu MajaNS ili ti moja žena čitajici tvoj tvoj komentar. Iskreno ženski. Idem kući, razbiću je.

C, c, c... kakvo razbijanje zene! :shokiran: A tako pametno zbori!!! :lol: Kakva udaja, ljudi... mozda se iz mog prethodnog posta dalo zakljuciti da ja jedva cekam da se udam, ali NE, NE, NE!!! I "ovaj moj" citao... porucuje da ti je pametna zena... (@majans - pozdrav!) :kez:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@majans21

Odgovorila si dok sam pisala poruku, pa evo da pridodam...

Naravno da necu nastaviti raspravu sa svojim suprugom ovim putem,dovrsicu to u miru i spokoju svoga doma. :bez-zuba:

Nadam se da on nece ostati :bez-zuba: (@markons222 - srecno! nije mi bila namera da izazovem WWIII) :huh:

Veruj mi na rec da su letovanja u kampu sa decom dozivljaj i za njih a i za roditelje.

Znam... bilo nekad... i tad smo imali zelenog fiata!!! Tradicija se nastavlja! :kez:

Pridruzicu se svima koji su te hvalili i pozelecu ti da sve sto imate ponovo spakujete u zelenka i put pod noge... :zaljubiska:

Hvala puno... ja vec pocinjem da planiram... ^_^

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam... bilo nekad... i tad smo imali zelenog fiata!!! Tradicija se nastavlja! :kez:

Znam i ja...bilo nekad...kolona,mi prvi ,AMI 8,pa Tristac,pa Skoda,i na kraju dva Fikusa pa u Zaostrog u kamp Uvala borova.Divna secanja,pogotovo na palacinke i "hleba i pekmeza" pa na plazu :stidljivko::D .Nismo imali klimu u kolima al nas grejala sreca sto IDEMO NA MORE.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nismo imali klimu u kolima al nas grejala sreca sto IDEMO NA MORE.

Super. Jos bolje da vas je - hladila!

:D

Imam i ja takve uspomene. Da li je moguce da je nekad sve bilo TAKO lepo??!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super. Jos bolje da vas je - hladila!

:D

Imam i ja takve uspomene. Da li je moguce da je nekad sve bilo TAKO lepo??!

Sta da ti kazem kad odgovor znas.Sa 10,11,12 sve ti lepo.Jedino se pitam dal je danasnjim klincima lako da im sve bude lepo.Mala nam bila mogucnost izbora,pre dnevnika ,u 7,15 crtac pa na spavanje :bez-zuba:

Tuzno mi sti su deca maminih i tatinih prijatelja ,sa kojima sam jurcala po kampovima,zaboravila kako smo uzivali.Uplatise ALL INCLUSIVE i kazu EXTRA.Ja se eto jezim od te reci a bogami i od ZABORAVNIH :smorilo:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...tako sam oduševljena temom i putopisom gnjavatorixa i njenog dečka da moram i ja nešto da dodam...ovo će me vratititi kampovanju...i ovako godinama širim šator na vikendici na Dunavu da mi se ne ubuđa, a komšije me gledaju i dečurlija se okuplja i hoće da se igra u njemu...jaooj, najlepša letovanja na svetu...kakvi hoteli sa animatorima... :zaljubiska:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se eto jezim od te reci a bogami i od ZABORAVNIH :smorilo:

Znas kako kaze neko: Zivot nije ono sto smo proziveli, nego ono cega se secamo.

Mi smo jedno 5-6 godina bili u istom kampu. Sada licno nikad ne bih tako, ALI... ok, da kazes da je drugacije vreme bilo. A imalo je to i svojih prednosti. Letovalo se po mesec dana, dolazili su uglavnom isti ljudi, ista deca, ODUSEVLJENJE kada se neko pojavi koga znas od ranije (sada godinu dana stariji!), iz Beograda, Novog Sada, Nisa i tako dalje ... docekivanja, ispracanja ... zajednicke akcije tamo.

Kao u spanskoj seriji "Plavo leto", ako pamtite...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...kakvi hoteli sa animatorima... :zaljubiska:

Ne volis qua-qua dance??!! Razocaran sam...

(shala)

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A imalo je to i svojih prednosti. Letovalo se po mesec dana, dolazili su uglavnom isti ljudi, ista deca, ODUSEVLJENJE kada se neko pojavi koga znas od ranije (sada godinu dana stariji!), iz Beograda, Novog Sada, Nisa i tako dalje ... docekivanja, ispracanja ... zajednicke akcije tamo.

A simpatije,ljubavi,dopisivanje :srce: .Salu na stranu,drago mi je da smo se kampovanja ipak setili i da nas na forumu KAMPOVANJE SITONIJA KALAMITSI I MESEC DANA U GRCKOJ ima sve vise.Kada smo pre mesec dana napisali prvi nas text o kampovanju samo smo mogli da sanjamo :tuzni: da ce biti zainteresovanih.A vidi sad...dogurasmo do pete strane.

Izmenjeno (MAJANS21)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...tako sam oduševljena temom i putopisom gnjavatorixa i njenog dečka da moram i ja nešto da dodam...ovo će me vratititi kampovanju...i ovako godinama širim šator na vikendici na Dunavu da mi se ne ubuđa, a komšije me gledaju i dečurlija se okuplja i hoće da se igra u njemu...jaooj, najlepša letovanja na svetu...kakvi hoteli sa animatorima... :zaljubiska:

http://www.putovanja.info/sr/moja_foto_tura/galerija/1689/25 Da nije slucajno isti model satora,tog sto ga luftiras.Nas je INDUPLATI mislim Ceski od pre 30 godina.Nema mane ,cak ni montaza nije vise problem,I MI VEZBALI NA VIKENDICI :bez-zuba: Ako pogledas slike videces da i ovde ima animatora,i za decu a i za odrasle.Casovi keramike su veoma poseceni a kirios koji ih vodi je pravcati umetnik.Casovi su besplatni za goste kampa.Postoje i neke igre na pesku,bioskop,voznje biciklom.Nemaju samo hoteli animatore :smorilo:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A simpatije,ljubavi,dopisivanje :srce: .

Pa bila je jedna TANJA iz BG, ALI je ona uvek gledala STARIJE! :ljutko:

Dopisivanje o novim godinama...

Ali ono uzbudjenje kad se smestis, pa krenes kampom da vidis ko je tu a ko nije... pa one kafice, pa pricanja sta je ko radio u proteklih godinu dana, kako je sada (u Grckoj, u nasem slucaju), he.

Nocu nisu mogli da nas pohvataju i uteraju na spavanje. Plavo leto, kazem ti.

Ovde gde sam sada, kampera i kampova i kampovanja ima dosta. Medjutim, sve su to oni kamioni-prikolice, jer oce cesto mecka nocu da ti se saplete o sator. Cim maknes iz gradova ovde, pocinje divljina, Opstanak... Ali ja bih za neku pitomoju varijantu (opet Grcku) bas da se opremim nekim fensi satorcicem i kompletnom opremom!

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoje i neke igre na pesku,bioskop,voznje biciklom.Nemaju samo hoteli animatore

E, bajs mi je oduvek falio tamo u kampu! Animatore nismo imali. Umesto toga kockice i "Monopol" (jako egzoticno prvi put kad sam ga tamo video!) i pokazivanje ko je kupio kakve patike i farmerke!

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, bajs mi je oduvek falio tamo u kampu! Animatore nismo imali. Umesto toga kockice i "Monopol" (jako egzoticno prvi put kad sam ga tamo video!) i pokazivanje ko je kupio kakve patike i farmerke!

:D

U ovom kampu sam prvi put videla nesto sto se zove PLAY HOUSE.Za 1,5eura mozes da iznajmis bilo koju drustvenu igru ,a ima ih puuuuuuno,i da se u jako prijatnom ambientu igras.Vidis sta sve smisle i kako je danasnjim klincima kad treba da se odluce sta da se igraju.Mi bogami nismo imali ni monopol vec samo bater-lampe pa lopova i zace po celom kampu.( starija verzija paint-ball-a).Nego ti Nikola pazi na te medvede,steta da izgubimo kampera :D Izjede me crv ,gde si ti to s,medjedima,ako nije tajna? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka