gnjavatorix

Mesec dana u Grckoj ...

99 poruka u ovoj temi

Gnjavatoriks,za pravljenje sitne dece i ne treba puno para :D

:ph34r: Ne, ne, ne... mislila sam da za backpacking po ostrvima treba para... sto se dece tice, to mu dodje kao dzaba :lol:

vas dvoje sad lepo IZVIDJANJE.Ako spazite neki kamp sa dosta zelenila,miran,cist,blizu plaze ,da prima kuce i mace zapamtite pa nam javite.

Normalno da javljamo. Svidja mi se ova funkcija - "izvidjac"... U ovo vreme sledece godine cemo da izdamo prirucnik o GR kampovima... ;)

Inace, svi kampovi koje smo videli su primali kucne ljubimce (uglavnom postoji obaveza da kuce budu vezane) i bilo ih je bas dosta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Citam i ne verujem ...tuga me savladala .Zasto i ja ne mogu tako?Cisto sumnjam da bi se moj muz slozio sa tim da ove godine kampujemo...imamo dvoje dece 6 i 9 godina,to je ok. vec su veliki ne bi pravili problem,ali za kampovanje treba dosta toga,mislim na opremu..volela bih da mi MAJANS kaze gde su tacno bili jako mi se svidjaju njihove fotografije,kako su dosli do tog letovalista tj. kako se krece na kampovanje.nikada nisam dozivela tako nesto a vrlo rado bih da dozivim...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sjajno :)

podsetilo me na moj road trip po grckoj, 1998. godine... drugar i ja, ukratko: beograd, atina - 4 dana, santorini - 10 dana, ios - 4 dana, atina, halkidini - 7 dana... 

i dan danas se sa zadovoljstvom secam.. iskustvo za ceo život!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi pripremamo sator i planiramo novu avanturicu ove godine... ^_^

Pocetkom avgusta mozete da ocekujete novi izvestaj! ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odusevljena sam !!! Bravo za avanturisticki duh, za sjajan opis !!!

I sama sam kampovala 15 godina za redom, mahom u Istri. Navela si me na ponovno razmisljanje o takvoj vrsti odmora.

Poruka jeste stara ('08) ali ako jos uvek razmisljas, vidi ovo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poruka jeste stara ('08) ali ako jos uvek razmisljas, vidi ovo

Bokins,ti mene prosto odusevljavas,gde ovo iskopa,ludilo,nama se ovo jako svidja,pogotovo od kad smo se ponovili ,Ford focus karavan,ovo sve moze da nam stane,samo da poudajemo celjad,zensku, i Marko i ja krecemooooo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kampovanje može da bude višestruko korisno: ne moraš da se brineš oko rezervacije i šta će se desiti ako u izabranoj destinaciji dođe do štrajkova, građanskog rata, cunamija i sl. Sedneš u kola, kreneš i uživaš. Tamo gde ti se ekstremno dopadne, ostaneš duže, ne moraš da se presvlačiš svako malo da bi išao u restoran (što kaže moj otac, najvatreniji kamper ikad, kad smo poslednji put letovali u hotelu Pelegrin, "*ebo ti moje letovanje, skini se, obuci se, ko striptizeta". Ovako: kupaćice gaćice i udri.

Odličan putopis, još bolje fotke. Uživala sam za sve pare!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zanima me sta je sve potrebno za kampovanje,naravno osim satora sta je neophodno za putovanje nekih 15-tak dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bitno je samo dobro raspoloženje, ovako se kampuje: http://dragan.ilic.in.rs/blog/kampovanje-zaboravljen-oblika-turizma/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka