Cantona 7

Izleti na Krfu

116 poruka u ovoj temi

Odlicno!

Hvala vam svima na detaljnim informacijama, puno ste mi pomogli.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od izleta iz Agios Georgiosa agencije organizuju:

Grad i ostrvo Vido - 17 eura; 

Velika ostrvska tura - 32 eura + 5 eura ukoliko ulazite u dvorac carice Elizabete (extra izlet) ;

Paxos i Antipaxos - 30 eura

Sivota - 30 eura

Albanija - oko 30 eura 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@zaza123

Jesi li sada u Agios Georgiusu?

Kakvo je vreme (temperatura vode, vetar, talasi) na zapadnoj obali?

Moze li da se kupa? Planiramo sutra izlet u Paleokastritsu, pa razmisljamo o iznajmljivanju čamca. 

 

@slavuj

Divne fotografije :klap:

U pravu si što se tiče izleta za ljude koji su doșli sopstvenim kolima, nema potrebe ići bilo gde preko agencija. Doduše, primamljivo je zvučala ponuda vodiča za odlazak do Vida brodom, a zatim Krf i Srpska kuća, pa povratak brodom za Kasiopi. Ali deca su htela ceo dan u Krfu, pa smo isli kolima i ostali uveče duže.

Uplatili smo im jahanje na plaži Agos Spiridon (ili tako nekako), preko one grčke agencije, 20 evra sat vremena. Pokupiće ih dzipom ispred agencije u petak u 9h, i tu će ih kasnije vratiti. Malo nam je nezgodno da ih pustimo tako same, jeste da su veliki, a nećemo moći ni da  ih slikamo, pa razmišljamo da pođemo za njima :turista:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

a su veliki, a nećemo moći ni da  ih slikamo, pa razmišljamo da pođemo za njima :turista:

Ja kao da nisam bila ako nisam slikala:hahaha:Sve slikam, snimam, pa posle preko godine u dokolici s uzivanjem razgledam,Inace ne znam kolika su vam deca i koliko bi im bio zanimljiv i Akva park. Bas im je divan akva park posebno nam se svima svidela takozvana Misticna reka:cvetic:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

1531328025094-1572431764.thumb.jpg.b1df0Ja te reke obožavam, kakve god da su :ljubav:  ali oni nisu neki ljubitelji tobogana, pa smo odustali.

Razmišljamo da uplatimo vožnju Žutom podmornicom, tu nam je usidena pred nosom, izaziva nas svakodnevno :)

Vožnja traje 45 minuta i kosta 10 evra. Putnici siđu pod palubu i otuda gledaju podzemni svet. Vozi tu oko rtova Kasiopija.

Pogled sa terase na slici iznad :)

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji pogled :nesvest:

Vidi se put do moje plaze...:volim:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da... I Žuta podmornica na doku ispod moje terase :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@zaza123

Jesi li sada u Agios Georgiusu?

Kakvo je vreme (temperatura vode, vetar, talasi) na zapadnoj obali?

Moze li da se kupa? Planiramo sutra izlet u Paleokastritsu, pa razmisljamo o iznajmljivanju čamca. 

 

@slavuj

Divne fotografije :klap:

U pravu si što se tiče izleta za ljude koji su doșli sopstvenim kolima, nema potrebe ići bilo gde preko agencija. Doduše, primamljivo je zvučala ponuda vodiča za odlazak do Vida brodom, a zatim Krf i Srpska kuća, pa povratak brodom za Kasiopi. Ali deca su htela ceo dan u Krfu, pa smo isli kolima i ostali uveče duže.

Uplatili smo im jahanje na plaži Agos Spiridon (ili tako nekako), preko one grčke agencije, 20 evra sat vremena. Pokupiće ih dzipom ispred agencije u petak u 9h, i tu će ih kasnije vratiti. Malo nam je nezgodno da ih pustimo tako same, jeste da su veliki, a nećemo moći ni da  ih slikamo, pa razmišljamo da pođemo za njima :turista:

Izvini ja tek sada citam.... 

Vrijeme je super, ima vjetra ali valjda sam navikla na njega :)

Talasi su jako mali, plicak je pa ni ne smeta. 

Issos plaza, kod pjescanih dina je prelijepa.

Voda je bas bas topla, malo jedino kad se tek ulazi bude hladnija ali poslije je prelijepa i extra cista.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala!

I kod nas u Kasiopiju isto tako.

Želim vam lep provod!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi danas isli do Paleokastritse pa sam se malo raspitivala o izletima za Paradise i ostale nepristupacne plaze. Bas na plazi brodici koji voze te ture naplacuju 20e, a imaju opciju i da se samo obidju pecine na Paleokastritsi, to traje 40 min i kosta 10e.

Nama je to bilo nesto mnogo pa smo prosetali do luke i saznali da tamo brodici voze do plaza za 15e i to, ako sam dobro shvatila, moze da se izabere na kojoj zelite da ostanete da se kupate. Krecu od 10h ujutru i idu na svakih pola sata, sve do 18h kada se vraca poslednji brodic za Paleokastritsu. Ta kompanija je dakle u luci, imaju zuti suncobran, ne mozete da ih ne vidite.

F87BCF17-7B8E-48A9-9D1B-B2A724BD7783.jpeg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka