Cantona 7

Izleti na Krfu

116 poruka u ovoj temi

Moze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko isao na izlet do Albanije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti puno!!! :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto sam se raspitivala o izletu do Albanije i niko mi nije odgovorio, ispricacu ono sto sam saznala ako se neko odluci da se uputi u tom pravcu. Nisam bila posto se nismo uklopili sa vremenom, danima pa i parama.

Na izlet se ide utorkom, cetvrtkom i nedeljom iz grada Krfa. Samo putovanje kosta 30 eura i traje oko sat i po. Osim toga treba uplatiti i 10 eura za lucku taksu. Dan pre puta u gradu Krfu se prijavljuje i vrsi pasoska kontrola, a kroz vrlo duge pasoske i carinske kontrole se prolazi i po pristajanju u Sarandi i u povratku nazad, tako da se put mnogo oduzi. Jos 5 eura se doplacuje ukoliko zelite da vas pre odlaska i po povratku odvezu i dovezu do vile u kojoj ste smesteni. Uz sve to jos 19 eura kosta izlet autobusima i delom peske do Butrinta, grada u Albaniji pod zastitom UNESCA i to je to. Sve u svemu zanimljiv i lep izlet, naravno za one koji to vole, ali ne za te pare! Ja nisam isla ali sam detalje cula iz prve ruke.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

krf,obavezno obici i to mozete bez agencije tj mozete busom!!i tamo mozete ici brodicem za 1e do ratnog ostrva.i sami mozete naci srpsku kucu,jer je to sve blizu!!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze i busom do Kajzerovog tornja, tj. znam da busom moze do Pelekasa, nego, ne znam da li posle moze peske do tornja?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.allcorfu.com/ou-buses.html

http://www.ktelkerkyras.gr/?module=default&pages_id=7&lang=el

evo ti kuda ide bus

http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.ayda.ru/greece/corfu/map/corfu-bus-map-152-3.jpg&imgrefurl=http://www.ayda.ru/greece/corfu/map&h=1548&w=1024&sz=279&tbnid=-TGs2AOGb-A4jM:&tbnh=90&tbnw=60&prev=/search%3Fq%3Dcorfu%2Bbus%2Bmap%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=corfu+bus+map&usg=__XCWB5UGfCVMY2-kF5mQw1nl7rHU=&docid=5T9dl4wt_RPIlM&hl=sr&sa=X&ei=DewjUfqWGYWMswbU1YCwCQ&ved=0CFwQ9QEwCQ&dur=431

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ova karta mi je falila, sa rutama kuda ide bus

Odlicna stvar :yesss:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je sad neko bio na izletu do Albanije???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto sam se raspitivala o izletu do Albanije i niko mi nije odgovorio, ispricacu ono sto sam saznala ako se neko odluci da se uputi u tom pravcu. Nisam bila posto se nismo uklopili sa vremenom, danima pa i parama.

Na izlet se ide utorkom, cetvrtkom i nedeljom iz grada Krfa. Samo putovanje kosta 30 eura i traje oko sat i po. Osim toga treba uplatiti i 10 eura za lucku taksu. Dan pre puta u gradu Krfu se prijavljuje i vrsi pasoska kontrola, a kroz vrlo duge pasoske i carinske kontrole se prolazi i po pristajanju u Sarandi i u povratku nazad, tako da se put mnogo oduzi. Jos 5 eura se doplacuje ukoliko zelite da vas pre odlaska i po povratku odvezu i dovezu do vile u kojoj ste smesteni. Uz sve to jos 19 eura kosta izlet autobusima i delom peske do Butrinta, grada u Albaniji pod zastitom UNESCA i to je to. Sve u svemu zanimljiv i lep izlet, naravno za one koji to vole, ali ne za te pare! Ja nisam isla ali sam detalje cula iz prve ruke.

Ja sam bio 2009. Mislim da su te cene bile stim da po pristajanju u Sarandi nikakve pasoske i carinske kontrole NIJE bilo! Ima opcija da ukoliko zelite mogu da vam lupe pecat u pasos ali kao suvenir!Od Sarande nemojte mnogo ocekivati,zaista niceg posebnog nema da se vidi.Ako budem nasao okacicu slike ali...Nisam isao na izled u Butrinto ali sam cuo da vredi.

Sve u svemu ukoliko posetu Albaniji dozivljavate kao neku "egzotiku" samo po sebi onda ok.Ukoliko pak ocekujete da vidite nekakav "neotkriveni biser" na obalama Jonskog mora-zaboravite,nije vredno tog novca&cimanja.

Izmenjeno (deki011)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da, verovatno ste u pravu. hvala,svakako deki011

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li sa Krfa postoji izlet na Lefkadu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne, predaleko je. Ima do Paksosa i Antipaksosa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uputili smu me ovde sa druge teme :D

Koliko vidim, dobar deo ostrva moze da se obidje busom, ne samo grad vec i neke interesantne plaze koje se spominju najvise, bez iznajmljivanja auta, jesam li dobro shvatila? :neznam:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uputili smu me ovde sa druge teme :D

Koliko vidim, dobar deo ostrva moze da se obidje busom, ne samo grad vec i neke interesantne plaze koje se spominju najvise, bez iznajmljivanja auta, jesam li dobro shvatila? :neznam:

Istocnu stranu ostrva lako cete obici busom. Konkretno od grada Krfa do Kasiopija. Za ostatak ostrva je malo kompikovanije zato sto imate presedanja i redje polaske busa. Vidi, kada se presaberes shvatis da ni to vozikanje nije bas jeftino. Jer neke karte kostaju i par evra. Mi smo putovali dosta busom, karte obavezno kupovali u marketima jer su jeftinije i obisli tu istocnu obalu lepo. Pitaj ako nesto jos treba.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka