Sloned

Hotel Sun Holiday Beach 2*-opis

2 poruke u ovoj temi

Hotel Sun Holiday Beach se nalazi oko 4km od centra Hamameta. Ima dve zvezdice. I ne bih nikom preporucila da ide u hotel sa dve zvezdice u Tunis. A evi i zasto. Prvu noc kada smo stigli u hotel, pomislili smo da i nije tako lose. Spoljasnji izgled hotela i unatrasnji nije tako los. Ali kada smo stigli u nasu sobi imali smo sta i da vidimo. Vrata spoljna su mogla da se zatvore ali ne i da se zakljucaju!!! Balkonska vrata naravno isto se nisu zatvarala, ali ipak je leto pa i ne mora. Vrata od kupatila ne moram da objasnjavam, sigurno pogadjate, nisu se isto zatvarala. Osim te male sitnice na pocetku, soba dvokrevtena je jako mala, ima samo dva kreveta i telefon koji ne radi. Kupatilo kao javno, malo ocisceno tek tako da se vidi da je cisto. Nista, prespavamo mi tu noc i odmah ujutru odemo kod Mendzera da se zalimo, kao ne mozemo nista da ostavimo u sobi jer na se vrata ne zakljucavaju i bojimo se da nas neko ne opljacka. Menadzer se nije potresao ni najmanje, uveravao nas kako je sve u redu, poslao nam majstora za varta. Odemo mi sa majstorom kad on kaze nama sve je u rdeu vasa vrata mogu da se zakljucaju i pokauzuje nam kako. Oda me je tek slog strefio. Covej je uzeo dinar i vreto onu nasu bravu i tako je zakljucao. Kroz glavu mi je prosla misao ako ovako zakljucava, onda je nasa soba na izvolte svima u hotelu koji imaji sitan novac u dzepu. Naravno da nismo pristali na taj savremeni nacin zakljucavanj sobe i trazili smo drugu sobi i sa klimom. Na svu srecu dobije na 6 spratu sobiu sa lepim pogledom i verovali ili ne sve je moglo da se zakljuca. Ali nije tu kraj sa ovim hotelom koji sam nazvala "Disease hotelom". Sta sve ovde covek od bolescina moze da pokupi nije ni svesan. Da nije bilo tako smesno, bilo bi jako tuzno. Ali idemo dalje sa mojom pustolovinom. Zamenimo mi sobu i odemo da dorucak!!! Za dorucak moze da se pojede samo dzem i hleb i to savkog bozijeg dana. Vecera je isto tako oskudna paradajz salata, lubenica, piletina (odvratna), krompir i sardina. Hrana je groznog ukusa. A najbolji deo je taj sto u ovom hotelu odsedaju Poljaci i 2-3 Srbina po turi. Poljaci su Vam kao mravi, Ne bih da ih vredjam, ali ono je strasno. Restoran se otvara npr. uvec u 19h , njih jedno 60 ceka u 18 h ispred resrtorana. a onda kad udju kao muve bez glave trpaju hranu i posle njih ako nesto nadjte da pojedete vi ste pravi srecnik. Ista situacija je i sa plazom ovog hotela koji raspolaze sa oko 15 lezalji na 100 gostiju!!!! Naravno da Poljaci vec u 5 ujutru zauzmu svih 15 lezaljki. Higije u ovom hotelu je na najnizoj lestvici. Sobe se se ciste samo vodom i krpom, licno videla kada nam sreduju sobu. A sredjuju sobu sama ako ih platite sto smo mi i radili. Svaki dan proveden u tom hotelu je bio toliko komican, sve sto nam se desavalo je bilo nama nepojmljivo i jednostavno smo se smejali celoj nasoj situaciji. Sta reci na primer o recepcioner kod kojeg sam otisla jedan dan da se zalim jer nisamo imali vode u 18h da se okupamo. A on mi kaze kako je njewgov posao jako stresan i da nije na kokainu ne zna i sam kako bi podneo taj posao. Ja sam bila zacudjena onim sto mi prica, verujem da je preterivao ali tako inimiziranje sa gostima je van pameti. Sto se tice vode dao mi je odgovor kao se svi sada kupaju , pa da budem strpljiva bice vode za sat ili dva. Vidimo mi da od kupanja nema nista i da sledeci put poranimo sa plaze da bi se okupali. Odemo mi u kafe bastu naseg hotela, koja je zasita lepa i bazen. To moram da kazem da je lepo, ali usluga je katastrofalna. Narucimo mi kafu, kad 30minuta cekamo i na kraju se iznerviram i pitam kada ce ta kafa, da bi mi konobar rekao da im ne radi kafe aparat. Mislim se ja u sebi pa to si mogao odmah da nam kazes a ne da cekao ko budale. Naravno sve su to maniri ovog hotela, gde sve mora da ide naopacke i uvrnuto. Negde na pocetku ovog mog pisanja sam spomenula bolesti. E to je novo poglavlje ovog hotela. Kao sto sam rekla kako ciste, sve vam je jasno. Od bolesti mozete da dobijte: dijareju, herpes, alergije... To je ono sto je nas stefilo, a ko zna sta bih jos moglo kad a bi se ostalo jedno mesec dana. By the way pare drzite u sefu koji je na recepciji iplaca se oko 10 eura. Ako iko ikada bude isao u ovaj hotel neka ponese: sva moguca srdestva za ciscenje, dezinfekciju i deratizaciju. Svoj peskire, jer onim strokama ne bi ni pod brisala. Moram da kazem jos jednu komicnu situaciji koja nam se desila zadnji dan. Posto let za Tunis je u 22h nocu i u 19h se plazi iz hotela, a sobe moraju da se napuste u 12h. Mi smo zamolili Menadzera hotela da nam dopusti da odemo u neku slobodnu sobu i da sa samo istusiramo pred odlazak. Naravno on nam obeca. Dodjemo mi sa plaze oko 17h i pitamo onog "narkomana" od recepcionera da li nam je Menadzer ostavio slobodnu sobu. On sav vazan nam kaze da jeste i odvede nas. Kad gle cuda soba je zauzeta, vidimo mi necije stvari, odeca , cipele ... Kaze nama recepcioner taj gost dolazi kasnije samo se vi slobodno okupajte tu. Naravno da nas ovakva politika hotela nije iznenadila. Tada smo shvatli i zasto je nasa soba tokom boravka uvek imal nove fleke na posteljini ( jer su se isto tako drugi gosti kupali i koristili nasu sobu). Istusiramo se mi i taman da se oblacim, kuca neko na vrata. Ja sam se oduzela misleci da je to gost koji treba da udje u sobu. Kad ono nas ludi recepcioner nam govori da odmah izadjemo iz sobe jer je stigao pravi gost te sobe. ja ne mogu da verujem sta mi se desava. Kupimo one nase stvari, trcimo iz sobe sa jednom papucom na nogama, peskirom na glavi ko budale. Na kraju se sve dorbo zavrsilo. Sada mozda shvatite zasto je bilo toliko komicno. Ovaj hotel treba izbaciti iz ponude svih agencija. STRASNO!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel ima neko novija iskustva u vezi s ovim hotelom? ja bih išla ove godine, pa bi mi značio neki opis, naročito plaže, i da li ima buba u sobama. hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869355
    Ukupno poruka