pefkari

Katici kod Ivanjice

642 poruke u ovoj temi

Cek, sad mi nije jasno...Ovo je sad sve vila Snezana, ona terasa bez ograde je od Sanca ili pod "vasa" mislite Milica koju smo rezervisali? Ja sam mislila da je Sanac ovo gde stoji ovaj covek, ta terasa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Alexia, vile "Milica" i "Radmila" su one kucice skroz od drveta, potpuno iste...ili prva i treca u nizu....ona srednja kucica je vila "Snezana"...ona ima 3 apartmana, kombinacija je kamen-drvo...sve do sada su bile slike donjeg apartmana, tog "suterenskog", kako ste rekli... :)

Terasa bez ograde pripada apartmanu "Ostrica"...mislim da imam slike i iz vile "Milica"...par komada....hocete i njih da stavim? Ili da stavim slike srednjeg apartmana iz vile "Snezana"? Ili hocete i jedne i druge slike? :)

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

OK, jasno mi je za Snezanu, nego ste napisali "pogled sa vase tarase" pa je tu anstao zbun:). A ova terasa gde stoji covek na poslednjoj slici, je li to od Sanca? Ona je ogradjena, rekla bih da je to Sanac, ako je od Ostrice ova bez ograde?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, da...

Zabuna je nastala u mojoj glavi! :) U trenutku sam zaboravila da li ste rezervisali "Milicu" ili "Ostricu"! :) A htela sam da vam postavim sve slike!

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zurim da sto pre vidite sve, pa bas i ne biram slike, a ima ih puno...ranije na temi cete naci i lepse slike...

p5030037.jpg

Ovo je pogled iz dnevnog boravka ka stazi kojom prilazite kucici

p5030039.jpg

Spavaca soba, koja je prilicno tesna, ali mi je volimo! Ima samo bracni krevet, orman uz krevet i malu natkasnu... u dnevnom boravku imate jos jedan orman, trosed, dvosed, TV, buio je i video/DVD plejer...

p5030040.jpg

Hodnik...od vrata levo je ugradjeni orman, dovoljno veliki...pa odmah do njega kupatilo; desno od ulaznih vrata je spavaca soba, a pravo- dnevni boravak i kuhinja/trpezarija

p5030041.jpg

p9200269.jpg

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

p9200271.jpg

p9200272.jpg

p9200274.jpg

p9200276.jpg

p9200278.jpg

p9200279.jpg

p9200281.jpg

p9200282.jpg

Ako zelite sami da spremate hranu, imate mini-sporet, frizider, komplet posudje za onoliko clanova koliko prijavite, serpe, varjacu, dasku, case, solje za kafu i caj, u blizini je prodavnica tipa bakalnicsa, dakle meso ponesite od kuce! :)

Ormana za garderobu ima vise nego igde sto sam imala: i u spavacoj sobi, i u pretsoblju i u dnevnoj sobi.

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo izgleda Sanac. Jesu li ovo u dnevnoj 4 fotelje, nema lezaj? Gde bi tu spavalo dete? u spavacoj je samo francuski lezaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U dnevnoj sobi je trosed, koji se razvlaci....nekoliko puta su tu spavale po 2 odrasle osobe (na trosedu)...dete od 4 godine moze da se siri do mile volje!

Pitam se samo da li je sve unutra ostalo kako je bilo...niste videli slike unutrasnjosti apartmana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videla sam one na sajtu i sad ove vase, nego izgleda zbog one posteljine kao da su dve fotelje spojene, a ne da je trosed. Verovatno je zauzet apartman cim mi ga nije ponudila, ali pitacu ujutro. Ostajemo samo tri dana, ne verujem da cu kuvati, samo dorucak i vecera u apartmanu, a racak u restoranu. Hvala puno na svim informacijama i slikama. Javicu utiske cim se vratimo. Koliko treba iz Bg do tamo, 3sata ili vise i kakav je put do gore?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U dnevnoj sobi se nalaze fotelja, dvosed i trosed...trosed se razvlaci, za dvosed ne znam...

Do Katica ima oko 220 km, zavisi sa koje "kote" u gradu krecete! :) Mi putujemo oko 4 h do tamo, jer uvek pravimo pauzu za kafu ili rucak...imate 2 puta: preko Divcibara (kako mi idemo) i preko Cacka (duzi oko 40 km)...kada stignete do table na kojoj pise "Prilike", tu skrenete...to je izmedju Arilja i Ivanjice...put je odlican, asfaltiran.

Nadam se da cete se lepo provesti, nadisati cistog vazduha i preneti nam svoje utiske! :)

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verovatno cemo i mi preko Divcibara, videcemo...Onda moram da pitam i za preporuku za pauzu, ha ha:) Neka lepa bastica za kafu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Divcibarski zamak"....mi tamo i pijemo kafu, i rucamo, a toalet im je(uvek!) za svaku pohvalu! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo tamo na rucku prosle zime, ali ne mogu da se setim da imaju terasu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaju bastu sa strane ulice, pre nego sto se udje u objekat...vala, koliko sam trazila slike, koliko smo kuckale, mogla si procitati natenane celu temu! :laugh:

dscn0769.jpg

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, vala, jes;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka