pefkari

Katici kod Ivanjice

642 poruke u ovoj temi

Draga Goco, sto se tice cena pogledaj na njhovom sajtu www.selo-turizam.com, da ti ne bih dala neku pogresnu informaciju. Mozes ih pozvati i dogovoriti se sve sa njima, a i reci da su ih preporucili Vesna i Zoki. Mislim da ces biti zadovoljna i da ces se vracati kao i svi njihovi gosti koji su ikada tamo bili! Da napomenem da nikada nismo imali ovako lose vreme, to sto se desilo sa vodom i strujom je nesrecan sklop okolnosti, a domacini su ucinili sve da nam u tim uslovima bude sto prijatnije i zato im porucujem: Obradovici, volim vas! :srce::srce::srce:

Draga Pefkari, hvala na detaljnim informacijama, nisam ni čula za Katiće dok nisam pročitala ovu temu, a baš nam je bio potreban smeštaj u Ivanjici i okolini, jer nam je preporučen zbog povoljnog uticaja na anemiju... ja sinoć pozvala Obradoviće, popričala sa izuzetno ljubaznim gospodinom (rekla sam da sam od vas čula sve najlepše o njima, nadam se da ne zameraš) i rezervisala smeštaj za 04. januar! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bogami, ovde pocinje opasno da se zakuvava, padaju rezervacije vec za januar :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pefkari, mozes li mi reci kakva je situacija tamo sa sankanjem. Uzeli bi kucicu, ako jos uvek ima mesta. Isla bih sa klincima za Novu godinu. Dvoumim se izmedju Divcibara i Katica.

Mogu! Ako ti ne trebaju bob-staze, a verujem da ne- imaces padinice oko pansiona Obradovic ( kucice i hotel "Logos"). Evo malo fotkica sa tim sadrzajima ( ovo je bilo za docek 2007.)

Spremila sam ih, samo da vidim sta je sa imageshackom!

Draga Pefkari, hvala na detaljnim informacijama, nisam ni čula za Katiće dok nisam pročitala ovu temu, a baš nam je bio potreban smeštaj u Ivanjici i okolini, jer nam je preporučen zbog povoljnog uticaja na anemiju... ja sinoć pozvala Obradoviće, popričala sa izuzetno ljubaznim gospodinom (rekla sam da sam od vas čula sve najlepše o njima, nadam se da ne zameraš) i rezervisala smeštaj za 04. januar! :)

Taman posla! Ako sam ikako mogla da docaram kako je meni tamo uvek lepo, a vi se isto tako budete osecali- za mene ce to biti pun pogodak! Samo se vi lepo provedite, a mozda se i vidimo tamo! :srce:

Bogami, ovde pocinje opasno da se zakuvava, padaju rezervacije vec za januar :)

Nego! :D Mi smo , inace, uvek unapred rezervisali kada nas je interesovao termin oko praznika, zimskog raspusta...

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dakle, Twixy i Tikitijo, izvolite uzivati u "zimskim carolijama" i delu novogodisnje trpeze sa doceka 2007. god. Cena novogodisnje vecere je bila 200 din. po osobi ( dakle, kao i svaka druga vecera, a sta je sve bilo u ponudi...)

katiciaz7.th.jpgthpix.gif katici2du4.th.jpgthpix.gif katici3sr4.th.jpgthpix.gif

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

katici4hp4.th.jpgthpix.gif katici5mi7.th.jpgthpix.gif katici6at0.th.jpgthpix.gifkatici7zx9.th.jpg

Jedva se izborih sa imageshack-om! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taman posla! Ako sam ikako mogla da docaram kako je meni tamo uvek lepo, a vi se isto tako budete osecali- za mene ce to biti pun pogodak! Samo se vi lepo provedite, a mozda se i vidimo tamo! :srce:

:srce: nadam se da ćemo se sresti, stvarno bih volela...

Nego! :D Mi smo , inace, uvek unapred rezervisali kada nas je interesovao termin oko praznika, zimskog raspusta...

Izgleda da je gužva u tom periodu, mi smo hteli neki raniji termin, ali je u tom apartmanu bilo mesta samo od 4-12. januara...

A slike...ne pamtim kad sam videla toliko snega :shokiran: ! Sad znam da ćemo uživati :zaljubiska:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine , za Djurdjic ( ko ne zna- 16. 11.) bili smo zavejani preko noci! Samo da bude snega! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogu! Ako ti ne trebaju bob-staze, a verujem da ne- imaces padinice oko pansiona Obradovic ( kucice i hotel "Logos"). Evo malo fotkica sa tim sadrzajima ( ovo je bilo za docek 2007.)

Pefkari, hvala na odgovoru. Jos samo da vidim da li ima mesta :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

'Ajde, brzo, i srecna ti potraga! Nadam se da ce ostati neko mesto i za nas! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Twixy, sta se desava? Jeste li rezervisali i za kada?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Twixy, sta se desava? Jeste li rezervisali i za kada?

Pefkari, nismo nista uradili na zalost :tuzni: tu kucicu koju smo mi hteli je neko vec rezervisao pre mesec dana. Bice prilike, a mi cemo na Divcibare :D Tebi u svakom slucaju hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, bas mi zao! Al' probajte neki drugi put! Sve sam vec rekla- da nema POGRESNOG perioda za odlazak tamo! Srecno s Divcibarama! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce je i moj sin rezervisao za Novu godinu sa devojkom i jos jednim parom!

Svima koji idu u "moje" Katice zelim srecan put i lep provod, pa cemo se kuckati kad bude prvih utisaka! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce je i moj sin rezervisao za Novu godinu sa devojkom i jos jednim parom!

Svima koji idu u "moje" Katice zelim srecan put i lep provod, pa cemo se kuckati kad bude prvih utisaka! :srce:

I mi smo rezervisali apartman za Novu godinu kod Obradovića. To će nam biti drugi put da idemo tamo, bili smo i u aprilu. Nadam se da će biti dovoljno snega da deca mogu da se sankaju. Inače preporučujem svima koji žele da se odmore i nadišu svežeg vazduha da posete Katiće, nećete se pokajati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas mi je milo!Lep provod i puuuno snega vam zelim!

Samo da vas zamolim- kad krenete uzbrdo od Prilika, budite pazljivi i ne jurite! :srce::srce::srce: Ovo vazi za sve!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka