pefkari

Katici kod Ivanjice

642 poruke u ovoj temi

Uh, sad ste me zabrinuli sa tim "nekad i sad"...A sta je sa hranom u Logosu? Mi smo mislili da tamo rucamo, rekli su mi da je 500din po osobi i da su velike porcije, da detetu ne terba posebna. Hm..mozda bolje da ostavim otvoreno pitanje kolope da vidimo na licu mesta.

2010 godine smo bili u Logosu,zena koja je tamo radila kao kuvarica,mislim da se zvala Marija( njen muz je bio domar u hotelu) iz obliznjeg zaseoka je i spremala je vrhunsku hranu sa domacim specijalitetima iz svoje kuce .Nikada pre i posle toga nisam jeo tako nesto ukusno i toliko obilno,tako da ne morate da brinete ako su iole zadrzali taj kvalitet.Gazda hotela je inace iz NS, ne poznajemo ga i nije nam prijatelj.

p.s,ako pronadjem slike postavicu "srpski sto" iz Logosa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlicno:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dorucak u Logosu.

post-10376-0-24912800-1366522352_thumb.j

post-10376-0-22650500-1366522375_thumb.j

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A mi planirali da doruckujemo u kucici:(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja u Katiće putujem ovako :

BG-Topola-Čačak-Jelica-Ivanjica-Katići što je, od moje kuće, okruglo 200km i sa dve piš-puš pauze oko 3.5h.

Izmenjeno (dext)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Otkud preko Topole? Ona je skroz ka istoku, meni to deluje jos duze. GPS vam pokaze 200km i od kog dela BG?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obišli smo Obradoviće sad za praznike. Predaleko su Katići, a i previše su mali za naš ukus.

Za put od Čačka do Guče preporuka je da se ide preko sela Grab, manje krivina i nešto se brže stigne, mada nismo tuda išli jer smo kasno čuli preporuku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

img201308241110334866022.jpg

Čitajući samo lepe stvari o pansiinu Obradović i Katićima, uputismo se ( mada silom prilika ) i mi tamo. Priroda je baš kao što ste opisali. Domaćini vrlo ljubazni i predusretljivi. Medjutim, spolja je gladac, kao što vidite, a unutra...img20130830075823-890841.jpg

Dobili smo sovu br 106.Soba je sa kosom tavanicom, tako da je moj muž od polovine sobe lupao glavom u plafon. Čak sam se i ja, koja nisam baš visoka, više puta lupila. Nikad nisam videla manji i stariji model tv od onog u sobi. Bila su dva radijatora različite vrste. dve stolice bez naslona presvučene u različit mebl. Na podu laminat, bez ikakvih prostirki ispred kreveta. Kreveti sa dušecima na kojima se oseti svaki feder! Zar je to smeštaj od 4*???

img201308300757041268420.jpg

Kupatilo je dimenzija 1,5/1,5. Zavesa na tuš kabini ,donjih pola metra, žućkasta od kamenca i ostalih naslaga. Daska na wc šolji je smaknuta. Četka za wc stoji na ivici tuš kabine, jer nema mesta. Peškiri vise iznad wc šolje i prekrivaju toalet papir.img201308300757201743017.jpg

Lavabo je velik, ali je slavina mala, tako da kad perete ruke morate da savijete ruke i pri tom ih stalno lupate o lavabo. Sapuna nema, morali smo da ga kupimo.

Bili smo 11 dana.

Za tih 11 dana niko nam nije spremao sobu, niti promenio posteljinu, niti oprao kupatilo! Jednom smo zamolili da nam zamene peškire i to su uradili. Kad god nam je nestao toalet papir morali smo da ga tražimo.

Napominjem da nam je ovo prvi put da smo bili na letovanju u našoj Srbiji. Do sada smo je obilazili uzduž i popreko i uglavnom odsedali kod prijatelja i rodbine, koji su uvek dobro došli kod nas kad dolaze u Beograd.

Moguće je da su ostali gosti bili u drugačijem smeštaju. Ono šta je ovde na forumu prikazano nema blage veze sa doživljenim!

Hrana je bila vrlo obilna i ukusna. Ja sam malo probirač, al' sam uvek našla šta ću jesti. Malo je bilo neobično što nije bilo suhomesnatih proizvoda ni za doručak, ni za večeru. (Osim na dan odlaska, za doručak.)

Za 22 evra po osobi, očekivali smo čistu sobu i raznovrsniju hranu.

Izmenjeno (dujaspasa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pored zaista divne prirode, imali smo sreću da se upoznamo sa forumašem Dext-om, njegovom suprugom ( koji su nas "odrali" jamb) i njihovim jako simpatičnim sinom. Uživali smo u razgovoru sa njima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Medjutim, moram da završim raniju priču. ( Namerno sam razdvojila predhodni post od ovog.)Dakle, evo slike našeg tv-a i radijatora i stolica.

img201308300759331883715.jpgimg20130830075848-210869.jpg

Pogled iz sobe je na raskrsnicu. Na saobraćaj smo navikli u Beogradu pa nam nije previše smetao, medjutim preko puta je bila kafana u kojoj je neko od ujutru do kasno uveče mitingovao glasno, a slušaoci su se menjali, taliko koliko im je trebalo da popiju po piće.

Na to Obradovići ne mogu puno da utiču!img20130830080320-175624.jpg

Bila je još jedna neobična stvar! Većina "starih" gostiju je pomagala pri postavljanju stola i svoje tanjire posle jela rasklanjala. Mi nismo. Morate priznati da u restoranu sa 4* niko ne očekuje tako nešto. Osim toga stolnjak nam je bio obična mušema!img201309040008009636614.jpgPlafon u sobi je bio flekav, jer je prokišnjavalo.

Sve u svemu, mi smo se jako razočarali!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hahah, ovo mi je predobro :D kako vidim ovo je post od prosle godine, jel ima neko onlajn da zna cenu smestaja ove godine? i da je zadovoljan :D a realno, ni ja ne bi rasklanjala :dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka