marusha

Mahdia-opšta tema

200 poruka u ovoj temi

Thalassa Mahdia, Lti Mahdia beach

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Thalassa Mahdia, Lti Mahdia beach

Hvala Vam punoooo..Pogledaću oba hotela. Bina nam je higijena..i da ima nekih sadrzaja za veće dete.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima. Uplatila sam danas hotel Nour Palace. Nigde ali nigde ne mogu da nadjem neke utiske nasih putnika. U agenciji kazu da je hotel super i da svi budu zadovoljni ali ipak dok ne cujes od ljudi koji su bili nista. Tako da ako je neko slucajno bio neka napise svoje utiske znacilo bi mi puno. Hvala unapred. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo sa FB grupe post od prošle godine :)

Post o Nour Palace hotelu- Kada sam trazila info za sebe nisam nasla, dok mi se nije javila jedna divna zena koja je sve objasnila. Sam hotel je ok. Malo starije gradnje, ali odnos cene i kvaliteta odlican. Osoblje ljubazno, hrana raznovrsna. Hranu sluze u glavnom restoranu i restoranu pored plaze. Plaza je lepa i ciste je svakog jutra. Sto se tice lezaljki tu bude problema. Uska plaza, premalo lezaljki, previse ljudi, ispravka, premalo suncobrana. Lezaljkie vam mogu dati na zahtev ali nemate suncobran ako ne poranite. Akva park je super, moj muz provodi dosta vremena tamo ?Ima 2 mala bazena za bas malu decu i nasa cerkica od 22 m uziva u njima. Sve u svemu, mi zadovoljni hotelom.

Evo još jednog iz istog perioda :)

Pozdrav svima, evo jednog podugačkog posta vezano za hotel Nour Palace Resort & Thalasso Mahdia, jer su informacije o njemu jako šture ili ih uopšte nema. Mi smo putovali u periodu 15.06-26.06., sa detetom od 7,5 godina, iz Niša, preko agencije Filip travel.Što se tiče smeštaja i soba, tj. izgleda samog hotela, ja sam dobila informaciju da je hotel "vremešan" i star. Zaista to nisam primetila, sobe su prostrane, čiste, kupatilo veliko, svakog dana se menjaju posteljine, peškiri, higijena je zaista na najvišem nivou. Bazena imate 3, jedan sa toboganima, jedan centralni i jedan unutrašnji( u kome se greje voda). WiFi je odličan, najbolji u lobiju, ali zadovoljavajući i u sobama.
Hrana je raznovrsna, ima je u izobilju, stalno se dopunjuje ono čega nema više, ima izbora i za one najgore probirače. Uvek imate klasiku( pastu, pomfrit, meso, palačinke, jaja), svakakve salate, variva, čorbe, voće, sladoled...hranu imate uvek i svuda, bukvalno, glavni obroci u restoranu 7-10h doručak, 12:30-14:30 ručak, 18:30-21h večera, u baru na plaži 10:30-11:30 kasni doručak, 13-15 h ručak i 16-17:30 užina( malo je slabiji izbor hrane u baru na plaži, nego u glavnom restoranu). Piće takođe uvek i svuda, sokovi, pivo, kafe, kokteli..Osoblje je preljubazno, niko nije navalentan, stalno su nasmejani, uredni, čisti se svuda i non stop.
U samom hotelu imate dve "igraonice", jedna za baš malu decu, sa aparatima na žetone, parkić van hotela, mini klub..za ove starije ima prostorija sa igrama na žetone, bilijarom...cene su pristojne baš, jedan žeton je 1 tunižanski dinar ili 35 naših dinara.
Najveći utisak na mene je ostavio Animacioni tim i to namerno sa velikim A. Zaista su sjajni momci i devojke, neverovatna energija, ništa usiljeno, druželjubivi a nimalo navalentni, zabavni, neumorni ..preko dana su pored bazena, svakog trenutka smišljaju neku zabavu,a uveče, na bini u centru dvorišta hotela, zabavljaju od najmlađih, (mini disco,crtanje po licu, vozić) do najstarijih( dance, comic night, takmičenja razna). Izbor muzike je savršen, malo je reći da su me oduševili. Program je od 20:30 do 00h.
Jedina zamerka je plaža, tačnije veličina plaže. Uska je i nema puno mesta. Prilaz je malo nezgodan. Ali samo more je prelepo, kao svuda u Mahdiji, čisto, prepuno školjki, nismo naleteli ni na jedu meduzu. Pesak sitan,ulaz i vodu postepen i dosta je plitko. Za decu savršeno. Suma sumarum, uvek bih se rado vratila u ovaj hotel, mislim da ljudi previše očekuju za cenu od cca.600- 700 evra po osobi, gde vam je uključeno sve od avionskog prevoza,transfera do all inclusive usluge. I naravno da 5* u Tunisu,Egiptu, Turskoj i Grčkoj nisu isto, ali za ovaj novac usluga i uslovi su i više nego dobri. Na kraju krajeva, ja dođoh na odmor, a ovaj je bio savršen.
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Hvala punooo ?

Bice detalja i od mene kada se vratimo , zbog narednih putnika. Bas sam se iznenadila kad sam videla da nema nista o njemu. 

Hvala jos jednom, bas mi znaci ❤️

Izmenjeno (Bubamara123)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka