marusha

Mahdia-opšta tema

200 poruka u ovoj temi

@maštalica slazem se sa vama u potpunosti, posebno u onom dijelu: koliko para toliko i muzike. 

 Sto se hrane tice, animatori koji rade u hotelu su kupovali sendvice na plazi za rucak jer nisu mogu da jedu hranu iz restorana. To sve govori o kvalitetu hrane. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@maštalica, znala sam da ćeš prvo pisati o Mahdiji!!!:srce:

Slike su divne, prave! Kao da smo tamo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, slike su divne, verno si predstavila Mahdiju i El Jem, jedva cekam nastavak i Hammamet.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Lidija J, uživanje je bilo fotografisati ovako lepa mesta!

Žao mi je što nismo obišli Bizertu, Kelibiu i Havariu...ali jedno je planirati sve to iz rashladjene sobe u Beogradu, a drugo je situacija na terenu sa preko 30 i nešto...

Taman i za sledeći put!

Što se tiče Hamameta i ostalog, radovi u toku...

:hello:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo mi se svidja ova varijanta "ručak na travi".

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i nama, sa obzirom na guzvu tamo  u glavnom restoranu....a castis samo dva dinara, a vince stize....I uzivanje tamo na travici..., E  ovo je bilo lepo!!!  A i mnogo vise u Mahdiji,,,,

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

i nama, sa obzirom na guzvu tamo  u glavnom restoranu....a castis samo dva dinara, a vince stize....I uzivanje tamo na travici..., E  ovo je bilo lepo!!!  A i mnogo vise u Mahdiji,,,,

 da li uz dva dinara pitate za vino i premeštanje na travu ili se to podrazumeva kada se časti? :)) i da li je alkohol uključen u all inclusive? 

hvala Vam unapred i hvala na ovim divnim slikama :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima i hvala na nesbičnom deljenju informacija, zaista uživam čitajući ovaj formu mesecima, a sad sam odlučila i da se aktiviram sa pitanjima i pisanjem :)

Mnogo mi se dopada mir koji Mahdia nudi ali s obzirom da me zanima i da obiđem neke lokalite zanima me u kojoj meri je izvodljivo putovati sam lokalnim prevozom (taxi, voz, autobus) do Monastira i grada Tunisa ili neke druge atraktivne lokacije bliže Mahdiji? Drugo pitanje je za one koji su nedavno bili koji se sve izleti nude preko agancije i koje su cene? 

Ja sam malo poranila, mi planiramo tek sledećeg juna ali volim da unapred sakupljam informacije :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka