marusha

Mahdia-opšta tema

200 poruka u ovoj temi

Hvala @dujaspasa  :rolleyes:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta mogu da ocekujem sto se tice razlike u kategorizaciji izmedju Mouradi Mahdie i Cap Mahdie.....   razlika u ceni je mizerna. 2013 smo bili u Portu,u Mouradi Palace-u, skroz zadovoljni.   

Ne treba nam zabava,samo lepa pescana plaza,odmor....

Citam da u Mahdii ima puno skoljki,a ja ih obozavam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila ni u jednom hotelu u Mahdiji, ali sam bila u hotelu pored EM Palace, u EM Port El Kantanoui 4*. U Palace smo svracali da telefoniramo i slusamo muziku uzivo. Po holu, enterijeru i eksterijeru jeste za klasu, ako ne i dve lepsi. Za ostalo ne znam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@DakaBane upravo sam u Cap Mahdiji.. ne znam sta da vam kazem. Hotel je pun arapa, prije par dana je dosla grupa od 97 djece. Mozete zamisliti kako to izgleda. Evropljana u hotelu je malo. Hrana nikakva, svaki dan isto. Plaza lijepa, cista. U moru bude trave ali samo na pocetku. Da plaza je puna skoljki. Bazen je mali. Obilazio sam i El Mouradi Mahdiu i vidi se razlika.. tj luksuzni je.. ali kazu da je hrana ista. Plaza vam je ista kao i ovom od 3*. Od prije 3-4 dana plazom patrolira policija i vojska sa puskama (vidio sam ih par puta). Isao sam u El Dzem i Monastir bez agenije i nije bilo nikakvih problema, ali posle toga je pocela vojska da patrolira plazom i slovenci su mi rekli da su do El Dzema postavljene barikade ali su uspjeli stici do El Dzema. Ovo sam vam napisao da se dobro raspitate o situaciji ovdje prije dolaska. Za sada je sve ok, ali da li se nesto desava/sprema ne znam. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Evo da prenesem utiske moje mame po povratku iz Tunisa, hotel Cap Mahdia:
Uz malo cascavanje dobile su sobu pogled bazen i more 204 br. Lepa i cista soba, i net su hvatali na terasi. Ceo hotel je jako cist, dobro se odrzava, hrana odlicna, 10 tak vrsta jela svaki dan, par vrsta voca i 6 vrsta kolaca. More cisto i toplo, vetric popodne duva ali prijatan. Internet odlican u holu i ispod vinjage. Ljubazno osoblje, animacija odlicna. Sve u svemu odlican odmor, a posebno kada uzmemo u obzir cenu aranzmana. Sve isto kao i predhodne godine, usluga ne opada. Hotel za preporuku kome se gosti rado vracaju.



 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boravio sam u El Muradi Cap Mahdia od 6.jula do 17.jula, sa suprogom i dvoje dece od 4 godine i od godinu i po.Hotel nije loš, ali daleko od toga da je sve potaman u hotelu.Higijena je na zavidnom nivou , kako hotela tako i soba.Mi smo dobili četvorokrevetnu sobu plus krevetac, moze se dobiti soba koju hocete jer tad nije bilo guzve. Hotel je pun Arapa, poslednji kontigent ih je stigao preko 100 mahom omladine koji se kao po pravilu kupaju na bazenima.Dosta žena se kupa obuceno od glave do pete i u moru i na bazenu.More je najveći plus ovog hotela, plaža predivna a suncobrana i lezaljki je bilo dovoljno svaki dan mada ih je dosta polomljeno a suncobrani prilicno pohabani.Vreme je bilo odlično, suncano, oko 33 stepena svaki dan a nocu pirka vetrić koji rashladjuje. Postoje 3 bara, u lobiju, na bazenu i plazi ali ne možete piti sve na svakom npr na plazi samo pivo i gazirani sokovi ali momka koji tu radi često nigde nema , jureći prazne case po plazi. Animacija, posebno za decu je odlicna.Sve primedbe kod mene pocinju i zavrsavaju se sa hranom.Hrana je biranim recima da se izrazim katastrofa. Hrane ima i to raznovrsne i u dovoljnim kolicinama ali je ukus nikakav.Bas nikakav.Ima nekoliko vrsta mesa obicno ćuretine i piletine ali sve u nekim sosevima, sa zacinima, ja sam zestoko krizirao i jeo da prezivim a na srecu sto smo deci poneli nesto hrane jer nista od 4 dana nisu hteli ni da probaju.Pomfrit za 11 dana nisam video, kao ni sirce a ulje sam morao da jurim po restoranima.Sa zacinima uspevaju cak i salate da upropaste, corbe nisu vredne komentarisanja.Kome to nije problem i ko voli takvu hranu, hotel je za svaku preporuku, ako bilo koga interesuje nesto konkretno, tu sam za sve informacije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Lidija J kada kazete 10 vrsta jela mislite na obicnu rizu, rizu sa karijem, rizu sa ne znam cim, krompir na 3 nacina i govedinu koja je toliko ljuta da ne moze da se jede. Piletina je ok. Od kolaca 3 vrste max. Sto se voca tice za ovih 10 dana su bile lubenice i dinje, naizmjenicno. Higijena je dobra. Da je za preporuku, nije.

Sto se tice izleta, pitajte ako vas nesto interesuje, do El Dzema sam izao luazom, a do Monastira vozom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Delim misljenje Astorcica u potpunosti.I mi smo isli u El Dzem ali taksijem sa jos jednim parom.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima na odgovorima...Eto to je verovatno ta razlika u zvezdicama za koje sam pitala.  Kad smo mi isli u EM Palace 2013  sve je bilo super,hrana fantasticna,voce,razna pica, usluga ok iako je hotel bio pun.

Iz tog razloga razmisljam o Mouradi Mahdiji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razmisljajte malo i u pravcu da je od 213 god, proslo 5 godina.Mozda bi trebali pogledati recenzije i ponudu nekih drugih hotela.  Agencija Nomad je radila ranije Tunis, pogledajte sta oni nude.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno, mislim da od El Mouradi hotela nema nista. To su mi potvrdili i animatori kao i neki lokalci sa kojima sam pricao. El Mouradi hoteli su puni arapa zbog toga sto oni imaju neke vikend ponude. I dolazi onaj sloj koji izgleda nikada ranije nije bio u hotelu. To u drugim hotelima nemate. I SunLine radi druge hotele pored lanca EM. Takodje, moj prijateljski savjet je da uplatite jeftiniji hotel, jer cete se manje razocarati. Mislim da je minimalna razlika izmedju Cap M i Mahdie. Kazu da Mahdija ima 5* ali losije osoblje a Cap M ima 3* ali dobro osoblje i menadzere koji jos uvijek koliko toliko sve drze kako treba. Stavite sve na papir i dobro razmislite. Srecno! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prenela sam utiske, nisam licno bila.... Bila sam u El Mouradi Mahdia 5, Vincci Taj Sultan, Vincci Nozha beach, Iberostar El Mansour i hrana mi je svuda bila odlicna, ali to je stvar ukusa. Iberostar je najbolji od svih ali meni je bilo predivno i u Mouradi Mahdia. Cene sve govori. Volim Tunis i uvek uzivam tamo. Arapi kome smetaju ne treba da idu u muslimanske zemlje. I opustite se i uzivajte na odmoru ste.

Izmenjeno (Lidija J)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svakako da vreme i godine cine svoje, samo sam htela reci da zvezdice igraju veliku ulogu,naravno svugde.    Na Arape smo navikli....na Ruse jos nismo:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni uopste nisu Arapi smetali,samo sam primetio da ih ima.Za jedan obrok ukusan pristao bih da ih dodje jos stotinu.Nisam bio u hotelu sa losijom i neukusnijom hranom.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 .Astorcic, mi smo trenutno u Hamametu drugu nedelju, a posle jos jednu u Mahdiji. Od pocetka boravka nasom i okolnim plazama svakodnevno patroliraju na bagijima, konjima ...sve sa dugim cevima...i svi kazu da je to normalno...I mi se osecamo tako sigurnije...Nas vise brine 90oro dece ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka