MarkoNS222

Kampovanje na Sitoniji

1126 poruka u ovoj temi

@morska idila koliko ja znam oni ne iznajmljuju kamp kućice već šatore. U pitanju su veliki platneni šatori sa dve sobe i kao prednjim delom gde je reso. Mislim da imaju neku vrstu sundjerastog dušeka u sobama. Ima ih novijih a ima i starijih. Nisam nikad nešto zagledala unutra pa ne znam tačno. 

Da li jeste za decu ili nije to sve zavisi od toga na šta ste vi i vaša deca navikli i šta volite. Kamp je u brdu, tako da ima uzbrdica i nizbrdica, nama to apsolutno ne smeta a ni našoj deci. Plaža je bas bas za malu decu. Dug, topao, pescani plucak sa gomilom prirodne hladovine na plazi. 

Vrati se jedno 5-6 stranica nazad, postavljala sam ja slike kampa. Vide se i ti šatori koji se iznajmljuju, s tim sto koliko znam kraj jula i avgust su udarni termini u kampu. Budu prepuni, pa probaj da rezervises sad. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovoru. Upravo su mi odgovorili da iznajmim njihov karavan  kosta 35 eura dnevno. Ima bracni i dva odvojena kreveta i kuhinju napolju i kazu da je plaza nekih 30, 40 metara udaljena

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E pa extra onda! Stvarno nisam znala da imaju tu opciju :) . Uživajte!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav svima! 

Mi smo mladi par iz Novog Sada i pre neki dan smo kupili kamp prikolicu. Sada citamo ovaj forum posto se spremamo na put i puno nam znace vasa iskustva. Htela bih pitati sve vas koji ste vec kampovali sa prikolicom u grckim kampovima koliko su strmi ti kampovi i da li je teren u kampovima ravan? pitam zato sto nam je bilo tesko parkirati prikolicu na nasem placu koji nije bas ravan, tj zemlja ima puno neravnina i izbocina.... a auto nam je prilicno nizak (Skoda Superb caravan). pa me zanima da li nam se isplati ici sa Skodom ili da je menjamo za neki visi auto.

Puno bi nam znacili vasi odgovori!

Veliki pozdrav svim kamperima!

c9.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pomno pratim ovu temu i uživam i u opisima i u fotkama :) 

Posebna pohvala za Tanju :) Uživam u svakom Vašem postu :)

I mi u zadnjih par godina kampujemo :) Zbog mog zdravstvenog stanja idemo na Crnogorsko primorje u Buljarice u kamp maslina :) 

Potvrđujem da je kampovanje najlepše,naj opuštenije i mom srcu najdraže letovanje . Kamperi su poseban soj ljudi i u kampu se osećate kao svoj na svome :)

Pisala sam o tome na temi Buljarice .

Hvala društvo što sa vama na ovoj temi mogu da podledam i kampove u Grčkoj .

Pozdrav za sve vas :srce:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre deset godina Marko je zapoceo ovu temu, a mi ostali se pridruzili nastavljajuci da razmenjujemo iskustva. Divno je sto se kampovanje vratilo u zivote Srba. Dobro je sto pisete o raznim kampovima pogotovo sto se situacija u kampovima menja i nije ista kao pre deset ili pet godina. Medjutim, moracu da zvucim kao neki deda koji nesto zakera. 

Ukoliko neko hoce da proba ili ima zelju da kampuje, na barem dvadeset postova je do tancina opisano sta sve treba za kamp, a opet se postavljaju ista pitanja. Mi smo pre povratka u kampersko drustvo iscitali gomilu foruma. Nemojte da vam bude tesko.

Da li su nasi roditelji toliko mozgali sta ce deca da rade? I opet smo ispali normalni. Deca se u kampu osecaju fantasticno, nisu zatvoreni u studiju. Jurcaju po kampu, druze se, lako sebi nadju drustvo. Nema veze ko je iz koje zemlje, oni se snadju. Ne lupajte glavu sta ce moje dete tamo..... bice im nezaboravno letovanje i nece vise pozeleti da idu u hotel. I uklonite tablete i telefone, dajte im drustvene igrice, ovo govorim iz iskustva. 

Svaki kamp je prica za sebe i ne postoji savrsen. Svi bi htrli debelu hladovinu, jeftino da bude, prodavnice,zabavu. Plaza na metar udaljenosti, toaleti kristalno cisti..... To sve zajedno je tesko da postoji. Koliko ljudi toliko cudi. Uvek ce se naci nesto da vam smeta ako ste zakeralo. U kampu ste, na odmoru.. Opustite se. Meni je jedino bitno da je cisto, a i to mnogo zavisi od samih kampera. Hlad ce se naci ili napraviti, nije problem. 

Svaka cast Tanji koja stalno odgovara namnoga i cudna pitanja. (napomena za prikolicare koja je vec spomenuta u jednom postu- grci ce vam cuvati prikolicu za 70 do 100evra do sledeceg leta. I to je varijanta koju mnogi koriste jer ne morate da je registrujetr, lakse za voznju, jeftinine mnogo. A posle birajte kamp u koji cete ici) 

Ako vec zelite da kampujete malo se potrudite i pronadjite neke podatkepo internetu, ne cekajte da vam ih neko servira na forumu. 

I za kraj, kamping Ouzouni je odlican i za svaku preporuku. Pogotovo sto je istocna obala na samo 2km, tako da mozete da gledate svitanje i uzivate na ogromnoj skoro praznoj plazi, a popodne iz kampa gledatr zalazak. Ista je prica i za talase, sa jedne strane ih ima a sa druge strane mirno more. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav kamperi!

Da li moze neko da mi pojasni ako se ostavlja kamp prikolica u kampu cena je 1500 eura godisnje. E onda da li se na to dodatno placa svaki dan boravka po osobi, npr ako budes mesec dana u sezoni u kampu (naizmenicno roditelji, babe, dede, deca) da li se plus placa boravak po osobi, kola, struja itd?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav kamperi!

Da li moze neko da mi pojasni ako se ostavlja kamp prikolica u kampu cena je 1500 eura godisnje. E onda da li se na to dodatno placa svaki dan boravka po osobi, npr ako budes mesec dana u sezoni u kampu (naizmenicno roditelji, babe, dede, deca) da li se plus placa boravak po osobi, kola, struja itd?

Izmenjeno (swony)
duplirano
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav kamperi!

Mogu da ti odgovorim sto se tice Ouzouni kampa. Cela sezona je 1500 evra i u to je ukljucen boravak dve osobe. Normalno, ukljucena je struja, voda, auto. Svaka dodatna osoba koju bi prijavili kosta dodatno 100 evra. Pricam opet o celoj sezoni. 

Znaci, 4 osobe 1700.

Ovo je isplativa varijanta ukoliko stvarno koristite sezonu. Idu baba i deda sa unucima, pa dodjete vi a babe i dede odu, pa vam dodne neko drustvo koje plati svoje dane....i tako cela sezona.

Ako ne koristite sve vreme, onda je pitanje isplativosti. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi razmisljamo o kampu Ouzuni, pa me zanima koja mesta bi ste nam preporucili, a da su malo kako bi rekla osamljena? Treba nam vece mesto, kakva su mesta 500+ pogotovo ona do same ograde, da li su natkrivena? Negde sam procitala da ne naplacuju rezervaciju, da li je to tacno? Kolika je guzva u julu? Kamp nam se dopao na slikama, i lokacija je fina, nismo nikad bili u tom delu Grcke, a ovog leta mislim da necemo imati mogucnosti da biramo neke dalje destinecije.

Jedino supruga brine da ce biti prevelike guzve, nemam pojma otkud mu to.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi razmisljamo o kampu Ouzuni, pa me zanima koja mesta bi ste nam preporucili, a da su malo kako bi rekla osamljena? Treba nam vece mesto, kakva su mesta 500+ pogotovo ona do same ograde, da li su natkrivena? Negde sam procitala da ne naplacuju rezervaciju, da li je to tacno? Kolika je guzva u julu? Kamp nam se dopao na slikama, i lokacija je fina, nismo nikad bili u tom delu Grcke, a ovog leta mislim da necemo imati mogucnosti da biramo neke dalje destinecije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

https://www.ouzounibeach.gr/pdf/camping-plan-en.pdf

Otprilike je istok u smeru strelice za ulaz u kamp. Na osnovu toga mozete zakljuciti kako se krece sunce i kad i gde je na parcelama. Izmedju parcela 88-141 je ziva ograda i to dosta visoka tako da u svakom slucaju vam ne smetaju drugi. Mesta uz samu plazu su rezervisana za manje satore jer na taj nacin je omogucen protok vazduha, sto dosta znaci (ako je vetar na plazi, dovoljno je preci na suprotnu obalu u zaliv -2 km, gde bude potpuno mirno. Zato je ova lokacija odlicna)

Sva mesta su natkrivena zasenom, drvece se obnavlja i za par godina ce biti savrseno. Za sada nije lose. Mesta 400 i 500 su uglavnom rezervisana za Grke koji godinama tu dolaze i ostavljaju prikolice celu sezonu. 

Ipak moj predlog je da kontaktirate kamp, vrlo su azurni i brzo ce vam odgovoriti. 

Guzva u julu nije velika, i interesantno je da je cesta smena gostiju (sto je i za ocekivati zbog velikog broja kampova kako na Kasandri, tako i na Sitoniji, a ljudi vole da promene par mesta tokom letovanja).

Ne naplacuje se rezervacija i preporuka je da se rezervise.

Nadam se da sam pomogao.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru pomogli ste puno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru pomogli ste puno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25999
    Ukupno tema
    867573
    Ukupno poruka