MarkoNS222

Kampovanje na Sitoniji

1126 poruka u ovoj temi

Mi smo rezervisali mesto od 19.06, pa 20 noćenja, tako da ako se odlučite za taj kamp, vidimo se ;) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali go vidovte novite ceni na Ouzouni beach? Prilicno povisoki.

CHARGES Low Seasons
01/05 - 30/06 και 25/08 - 30/09
High Season
01/07 - 24/8
Adults 5,00€ 6,00€
Children (2 - 10 years old) 3,50€ 4,00€
Place B' 13,00€ 15,00€
Place A' (87 & 521) 15,00€ 17,00€
Place C' (602 & 622) 7,00€ 9,00€
Car 1st -- --
Car 2nd 2,80€ 3,20€

A i koi bi bile mesta od 602-622?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prasav, poveketo mesta se B. Nie odime vo Ouzouni Beach :D!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Druga opcija je jedna plaza oko 10-15km od Neos Marmarasa, kada se skrene sa magistrale i prodje kamp Areti. Meni na slikama stoji lokacija Galini beach, e sad ne znam koliko je to bas precizno. Tu smo Takodje videli ljude koji kampuju na divljaka, rekla bih da ih niko ne dira jer izgledaju kao  da su tu danima.

Tanja, mozes li molim te da probas na google maps da oznacis ovu plazu. Vidim da na tom sporednom putu ima citav niz pogodnih uvalica, ali ako ovde ima tus i voda, to je veliki plus.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tanja, mozes li molim te da probas na google maps da oznacis ovu plazu. Vidim da na tom sporednom putu ima citav niz pogodnih uvalica, ali ako ovde ima tus i voda, to je veliki plus.

Evo uspela sam. Sad vidim da mi na google mapama stoji da se plaža zove Poseidon Beach. CAF2A988-1073-45F4-B0D6-CE93521E84AB.thu7755E237-7A6F-40F7-8895-867D64494BAD.thu0DE804CC-CD14-4D09-9CB8-BEEB8A20B3D3.thu U drugom delu plaže je Beach bar i čini mi se veća gužva, a u ovom prvom delu je bas bilo extra pusto

B8E37ED7-A7EC-4F48-B023-C16DD92FA4A7.thu148C7824-21F0-4885-BBF1-F420E54FC765.thu

Mi smo bili dan posto je ono nevreme “Meduza” udarilo, pa su suda plaže bile prljave od trave 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

samo trazi Las Banditas beach bar....

Spectacle.TJ3672.png

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super, hvala ti.

Mi planiramo da "produzimo" 2-3 dana nas uplaceni aranzman u robinzonskoj varijanti sledeci vikend.

Nismo se jos odlucili za mesto, ali s obzirom da ne bismo za tih par dana nosili kuhinjski inventar, vec bi rado bili u blizini nekog mesta gde bi se snabdeli i kupili giros, imali vodu u blizini.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav svima! 

Mi smo mladi par iz Novog Sada i pre neki dan smo kupili kamp prikolicu. Sada citamo ovaj forum posto se spremamo na put i puno nam znace vasa iskustva. Htela bih pitati sve vas koji ste vec kampovali sa prikolicom u grckim kampovima koliko su strmi ti kampovi i da li je teren u kampovima ravan? pitam zato sto nam je bilo tesko parkirati prikolicu na nasem placu koji nije bas ravan, tj zemlja ima puno neravnina i izbocina.... a auto nam je prilicno nizak (Skoda Superb caravan). pa me zanima da li nam se isplati ici sa Skodom ili da je menjamo za neki visi auto.

Puno bi nam znacili vasi odgovori!

Veliki pozdrav svim kamperima!

c9.jpg

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

svakako bi neki dzip bio prikladniji, visi je, a krace je medjuosovinsko rastojanje

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tanja,

Samo da se javim... bili smo dva dana na samom kraju druge uvale, iza Bandidas bara. Super je hladovina, ravno je, kolima se moze prici na 20-100m, zavisi gde se pozicioniras. Ima wc i tus u baru.

Vama je sa prikolicom jedino dostupna prva uvala, kod hotela Poseidon. Ispred hotela je njihov beach bar i ima tus. Tu ima i hladovine. Prespavali su neki i pod tim drvecem, iako je blizu hotela, a ima znak "no camping". Desni deo uvale, gledano ka moru, je mirniji, ravan, bez hlada. Plaza je u obe uvale, lepa, peskovita, ali ulaz u vodu nije nigde bas sjajan

Generalno, bilo je pusto, to je bio vikend 9-10 juni, u ponedeljak je i tih dvoje, troje kampera otislo. 

Izmenjeno (donthinktwice)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Nina Djuric mi već 4 godine vučemo prikolicu, ovo nam je druga prikolica, i svake godine naučimo nešto novo :). Jako je tesko dati neki savet, prosto neke stvari morate sami videti i osetiti. Sto se tiče auta, bitnija je snaga samog auta nego da li je visok ili nizak. Msm da se razumemo, naravno da bi neki dzip bio najbolji, ali opet, nije neophodan. Auto će proći na vecini mesta, ali problem pravi prikolica koja se naginje napred i nazad. Vaša je bas velika, vidim da je dvoosovinka, sto je malo lakše zbog stabilnosti ali zeznutije za manevrisanje. Predhodna prikolica nam je bila veća i teza i boga mi nam je znala praviti problem, pogotovo na usponu. Motor podizao temperaturu, pa smo na usponu morali isključivati klimu. Ali opet kazem, to je sve jako individualno, zavisi i od auta i od prikolice. Prilazi vecini kampova na Sitoniji su onako... Ima bar jedan deo koji je zeznut, čak i kad je sama kalija i recepcija extra sredjena. Dosta cesto su problem uske, strme ulice koje vode do kampa i gomila auta koja je parkirana pored pa jedva ima mesta da prodje prikolica a kamoli da se mimoidjete sa nekim. Ne znam gde ste planirali da idete, mi smo posetili par kampova pa možda mogu pomoći. U svakom slučaju, sve se to da rešiti, a jednom kad je postavite i namestite se, nećete poželeti ikad više u apartman da idete :D 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao drustvo. Mi se pakujemo i stizemo u kamp Marmaras 02,07, :-)

Tanja, jeste li vi vec tamo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao ljudi, idem na Sitoniju za dva dana, imam pitanje vezano za stvari koje nosimo.

Ponecemo box cigara i 3 duvana, to sam do sad nosila i nije bio problem, ne znam da li se u mejduvremenu nesto menjalo. Takodje imam pitanje vezano za male boce za plin i onu skalameriju preko koje kuvamo (ne znam pravi naziv, najmanju mogucu) posto idemo u kamp, mislili smo da ponesemo tri male boce. Da li to moze da se prenese preko granice, i da li treba nesto da se prijavjluje. Takodje posto imam problem sa alergijom, ponela bih injekcije, spric i iglu, gledamo da izbegnemo izdratke vece tamo, kao i to da trazimo apoteke, jer idemo u malo divlji deo. Koliko bi to moglo da bude problematicno da se ponese, prosle godine kad sam putovala za Crnu Goru nije bilo problema.

Ako sam promasila temu, slobodno prebacite, ali bas bi mi znacio odgovor, jer sam ovde nasla najvise odgovora za sve moje nedoumice,

Unapred zahvalna :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima, mi bi isli u kamp Marmaras isli bi sa dvoje male dece bebom od 6 meseci i drugim detetom koji ima 2 i po godine, tako da bi iznajmili one njihove kamp kucice pa posto nema nekih slika zanima me u kakvom su stanju? Takodje me interesuje da li je plaza za malu decu, kao i da li ovaj kamp za njih posto je tako u medjama koliko vidim na slikama nije ravan? I gde se otprilike u kampu nalaze te kamp prikolice koje se iznajmljuju. Unapred hvala na odgovoru

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25896
    Ukupno tema
    862554
    Ukupno poruka