MarkoNS222

Kampovanje na Sitoniji

1126 poruka u ovoj temi

E pa ovako stoje stvari.Grk nam se javio,ali je cena koju nam je ponudio bila previsoka(105 eura po danu).Kućice,odnosno bungalovi jesu lepi,ali su za nas u ovom trenutku bili preskupi.Ipak,meni se ideja o kampovanju toliko svidela da nisam htela tek tako da odustanem.Posebno zbog sadržaja za decu različitog uzrasta.Otkazali smo rezervaciju za bungalov i ujedno poslala upit za kamp-prikolicu.Odgovorio je pozitivno a i cena je mnogo povoljnija.Sada imam jednu dilemu,a to će verovatno Maja i Marko znati.Kako one u stvari izgledaju"uživo"?Da li imaju tende?Pitam ovo, jer su one na njihovom sajtu vrlo šturo prikazane(spoljašnji izgled i šema un.rasporeda),za razliku od bungalova koji su vrlo korektno prezentovani.I sada pitanje za sve koji imaju iskustva sa ovakom vrstom letovanja,kako sve to u stvari izgleda?Ja do sada nisam imala prilike da letujem na ovaj način,ali čitajući vaša pozitivna iskustva prosto sam poželela da probam i to,posebno što mislim da će to mojoj deci biti interesantno.Jedino se plašim da nije previše skučeno,ali sa druge strane,s obzirom da ćemo najveći deo dana provoditi napolju ni to nije presudno,pod uslovom da ispred postoji neka tendica i garnitura za sedenje.Toliko od mene,molila bih vas za odgovor,jer moram brzo da donesem odluku.Unapred zahvalna,potencijalna kamperka-počenica.

Evo ovako: Mi smo za ovu godinu vec resili letovanje, ali me zanima nesto za sledecu godinu. Vidim da na sajtu kampa Thalatta postoji ponuda caravans i mobile home. U cenovniku stoji za najam mobile homes cena od 80 eura za 6 osoba , a za 4 osobe 75 eura. Zanima me koja je ova cena od 105 eura koju pominjes i da li se radi o ovom kampu?Meni ove mobile home dosta pristojno izgledaju, ali ne bas za cenu od 105 eura.

Hvala unapred :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni ove mobile home dosta pristojno izgledaju, ali ne bas za cenu od 105 eura.

Hvala unapred :D

Cao Nikita,mi smo bili smesteni u delu gde su te kucice i mogu ti reci da su veoma lepe i luksuzno namestene,nove ,prostrane,klimatizovane a ove skuplje su u neposrednoj blizini bazena i restorana .One imaju prilicno veliku terasu i malo su luksuznije opremljene.U cenu ovog kampa uracunato je koriscenje bazena,sadrzaji za decu i odrasle(n.p.r.casovi keramike)tusevi sa slatkom vodom na plazi (bar 4) igraonica sa svim drustvenim igrama koje postoje,lezljke na plazi....pa kad sve to saberes mozda i nije tako puno.A 80 eura za 6 osoba je manje nego u C.G.Gosti koji nisu iz kampa dan placaju 6 eura po osobi za kupanje na plazi i bazenu pa zato i nije neka guzva.Na strani 4(ove teme) imas slike drvenih kucica pa pogledaj i njih.Pogledaj i nasu MFT Kampovanje Kalamitsi,tu imas slika svega o cemu ti pricam :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

, a cena je kao i za nas cetvoro u Crnoj Gori, a uslovi ne mogu da se porede. U CG bukvalno naplacuju tih par kvadratnih metara i vazduh koji dises, a nista nisu ulozili od 90-ih...Ljudi pravac Grcka :D !

Cene koje pisu u cenovniku ...pisu...AL MI SMO 11 noci platili 303eura,,trazili popust,dobili popust...1 veliki sator,2 odrasle osobe,2 deteta,struja,automobil pored satora=303eur.i da,ona tri eura su jednodnevni najam bicikla :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao Nikita,mi smo bili smesteni u delu gde su te kucice i mogu ti reci da su veoma lepe i luksuzno namestene,nove ,prostrane,klimatizovane a ove skuplje su u neposrednoj blizini bazena i restorana .One imaju prilicno veliku terasu i malo su luksuznije opremljene.U cenu ovog kampa uracunato je koriscenje bazena,sadrzaji za decu i odrasle(n.p.r.casovi keramike)tusevi sa slatkom vodom na plazi (bar 4) igraonica sa svim drustvenim igrama koje postoje,lezljke na plazi....pa kad sve to saberes mozda i nije tako puno.A 80 eura za 6 osoba je manje nego u C.G.Gosti koji nisu iz kampa dan placaju 6 eura po osobi za kupanje na plazi i bazenu pa zato i nije neka guzva.Na strani 4(ove teme) imas slike drvenih kucica pa pogledaj i njih.Pogledaj i nasu MFT Kampovanje Kalamitsi,tu imas slika svega o cemu ti pricam :D

Majo mnogo ti hvala na brzom odgovoru. Da sam mozda ranije iscitala vase postove, ne bih se mnogo dvoumila. Pogotovo sto starijem klincu( jos malo pa 14 godina) sve vec postaje dosadno. Nadam se jos nekim lepim slicicama od vas, pa se mozda sledece godine i sretnemo u kampu :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Raj za kampere u severnoj grckoj je olimpic beach zona, neces pogresiti odabirom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Raj za kampere u severnoj grckoj je olimpic beach zona, neces pogresiti odabirom.

da, ja sam bio u platamonu i neos pantalejmonasu, dve godine za redom. mislim da je dosta jeftinije nego halkidiki, ali je i manje atraktivna obala. sve zavisi ko šta voli. olimpijska regija je puna naših kampera, pa je odlična atmosfera za druženje, naročito je olakšano deci. e sad, ko ne voli naše ljude da viđa po grčkoj, onda je bolje da zaobilazi olimp.

pre desetak godina u kamp hellas u neos pantalejmonu nas je bilo 21 sa 6 šatora i za 3 nedelje sa svim popustima, ali bez automobila smo platili 47 dem po osobi. pazite bio sam 3 nedelje za 47 dem. o zezanju i provodu je glupo pričati.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

. sve zavisi ko šta voli.

Bas tako.Olimpijsku regiju znam kao svoj dzep i tamo sam stvarno uzivala tada,kada sam na more isla zbog provoda.Vremana su se izmenila i sada na odmor idem da se odmorim i provedem kvalitetno vreme u druzenju sa muzem i decom i da se ,prevashodno,posvetimo jedni drugima iako svi volimo drustvo.Malo nam smeta guzva i buka pa nam plaze Sitonije,jos uvek neokupirane hordama bucnih turista,bas prijaju.U Kalamitsiju nema butika i kafica,nema ni igraonica ni ringispila.Tamo se mirno spava u 22h posle lagane setnjice kampom i procitanih par stranica knjige ili kartanjca sa klincima.Dok su jos male i uzivaju u nasem drustvu mi to koristimo,jer vec za koju godinicu i one ce hteti nesto vise....a do tad...M+M+M+M.Sto se cene tice verujte na rec,VREDI SVAKE PARE (eura) :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tamo se mirno spava u 22h posle lagane setnjice kampom i procitanih par stranica knjige ili kartanjca sa klincima.

Jao to je ono sto obozavam na kampovanju, nigde se lepse ne naspavam, uvece obavezan duks i trenerka, a na moru sam...Nema nesanice, nema prevrtanja, a ujutru me probudi sunce, iz pidzame predjem u kupaci i buc u more posto ti je plaza udaljena 3 metra, odmah ispred "kuce"... :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav svima.mene zanima da li neka agencija ima ponude za kampovanje?moji prijatelji bi isli,a nikada dosada nisu isli.bas ne znaju kako to funkcionise, ili mi recite kako je najbolje da se organizuju...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mene zanima da li neka agencija ima ponude za kampovanje?

Ja nikada nisam cula za agenciju koja u ponudi ima kampovanje i neznam sta bi tu neko trebao da posreduje sem po pitanju vize.Poenta kampovanja je bas u tome sto odes u neko mesto,nadjes kamp i ostanes koliko ti se svidi,a kad pozelis ,dizes sidro i bez obaveze menjas lokaciju.Agencija pomaze puno ali letovanje preko agencije sputava slobodu svojstvenu kamperima. :zaljubiska: Jedini problem je viza,ali mislim da ako izvrsite rezervaciju i uplatite neki avans da vam i vlasnici kampa mogu poslati garantno pismo.I opet da kazem da kampovanje nije letovanje,kampovanje je stil zivota

:srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Majo,Timos,prvo da se izvinim što se nisam odmah javila,bila sam u strašnoj gužvi ovih dana.Hvala na savetima i sugestijama,puno ste mi pomogle u stvaranju slike o kampovanju.Nadam se da će i drugima biti od koristi i da će dogodine biti još više kampera sa ovih prostora.Majo ,kažeš mi da te pitam sve što me interesuje,a ja prosto ne znam šta bih te pre pitala.Zato te molim da ako te ne mrzi i ako imaš vremena,napišeš sve za šta misliš da bi nam koristilo.Kamp prikolica koju smo rezervisali nema kuhinju,pa me interesuje kako ste se vi snalazili za klopu.Kakve su cene u lokalima unutar kampa?Prosto sam se uplašila da nećemo moći da ponesemo sve šta će nam biti potrebno.Kako ste vi rešili taj problem?

Inače,letovanje zamišljamo baš onako kako ste ga vi opisale.Sve što bih dodala bilo bi suvišno.I mi volimo mir,a u isto vreme nam je važno da naša deca imaju neku vrstu zabave. Ali ne onako kako je to ponudjeno u all inclusive hotelima.To mi izgleda nekako previše sterilno.Mislim da je ova koncepcija kampa prava stvar.Što bi rekli,svi zadovoljni...

A sada malo o ceni bungalova.Njihova cena u osnovi jeste 75 eura,ali kada se na to doda broj osoba puta dana(cena za orasle je 7,za decu 3,5 eura),plus struja,parking mesto i ne znam šta još,ispada da je noć u stvari 105 eura.Ja to nisam znala,pa kada nam je čovek poslao cenu od ukupno1575 eura,bila sam prilično zatečena.Zato smo mu otkazali bungalov i rezervisali kamp prikolicu.Jeste da je manja,ali što rekoše Timos i Maja,u njoj ćemo provoditi najmanje vremena,zar ne?Jedini problemčić je taj što u njoj nema kuhinjice,ali smislićemo valjda već nešto.Do skorog dopisivanja,pozdrav.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

.Majo ,kažeš mi da te pitam sve što me interesuje,a ja prosto ne znam šta bih te pre pitala.Zato te molim da ako te ne mrzi i ako imaš vremena,napišeš sve za šta misliš da bi nam koristilo.Kamp prikolica koju smo rezervisali nema kuhinju,pa me interesuje kako ste se vi snalazili za klopu.Kakve su cene u lokalima unutar kampa?Prosto sam se uplašila da nećemo moći da ponesemo sve šta će nam biti potrebno.Kako ste vi rešili taj problem?

Naravno da me ne mrzi :D .Taj deo ispred prikolice je iste velicine kao i sama prikolica i tu su ljudi stavljali sto i stolice ,frizider i obicno mali primus koji smo i mi imali,na kom mozes da skuvas supicu iz kesice,pire krompir iz kesice,cak i da skuvas nesto.Tih primusa imas na Novobeogradskom buvljaku a plinske konzerve ima u kampu i jako su jeftine.U kampu imas expres restoran sa 5-6 jela svaki dan i to kosta od 4 do 7 eura (musaka je 4 a pecenje ili piletina ili jagnjetina,svinjetina...6,7 eura.Mi smo uzeli tri porcije i divno jeli nas cetvoro.Imas i restoran u kom su cene nesto vece.Pored kampa ima i restoran u kom nismo jeli ali je bio pun svako vece,Mi smo obicno isli na giros.Samoposluga u kampu je odlicno snabdevena i cene su iste kao i u ostalim marketima.Jedino je dugotrajno mleko jako skupo i mi ga i ove godine nosimo.U kafeteriji kampa mozete lepo doruckovati i vecerati sendvice,svakakve pogacice,pize,palacinke slatke i slane,hot dog....Cene suhomesnatih stvari skoro iste,sir jeftiniji a bolji,voda ista cena ali njihova pet u glavu za nasu Rosu,voce i povrce smo kupovali u Sartiju u velikom supermarketu i malo skuplje nego kod nas.Mislim da razmislis o najmu frizidera ,mi imamo svoj a neznam kako bi bez njega.Svasta bih ti jos pricala ali cu ti poslati pp moj broj telafona na koji se slobodno javi i pitaj sve sto te zanima :P Umalo da zaboravim,rostilj ako vam stane a ako ne svi Grci,komsije ,ga imaju pa ga mozete pozajmiti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Majo,Timos,prvo da se izvinim što se nisam odmah javila,bila sam u strašnoj gužvi ovih dana.Hvala na savetima i sugestijama,puno ste mi pomogle u stvaranju slike o kampovanju.Nadam se da će i drugima biti od koristi i da će dogodine biti još više kampera sa ovih prostora.Majo ,kažeš mi da te pitam sve što me interesuje,a ja prosto ne znam šta bih te pre pitala.Zato te molim da ako te ne mrzi i ako imaš vremena,napišeš sve za šta misliš da bi nam koristilo.Kamp prikolica koju smo rezervisali nema kuhinju,pa me interesuje kako ste se vi snalazili za klopu.Kakve su cene u lokalima unutar kampa?Prosto sam se uplašila da nećemo moći da ponesemo sve šta će nam biti potrebno.Kako ste vi rešili taj problem?

Inače,letovanje zamišljamo baš onako kako ste ga vi opisale.Sve što bih dodala bilo bi suvišno.I mi volimo mir,a u isto vreme nam je važno da naša deca imaju neku vrstu zabave. Ali ne onako kako je to ponudjeno u all inclusive hotelima.To mi izgleda nekako previše sterilno.Mislim da je ova koncepcija kampa prava stvar.Što bi rekli,svi zadovoljni...

A sada malo o ceni bungalova.Njihova cena u osnovi jeste 75 eura,ali kada se na to doda broj osoba puta dana(cena za orasle je 7,za decu 3,5 eura),plus struja,parking mesto i ne znam šta još,ispada da je noć u stvari 105 eura.Ja to nisam znala,pa kada nam je čovek poslao cenu od ukupno1575 eura,bila sam prilično zatečena.Zato smo mu otkazali bungalov i rezervisali kamp prikolicu.Jeste da je manja,ali što rekoše Timos i Maja,u njoj ćemo provoditi najmanje vremena,zar ne?Jedini problemčić je taj što u njoj nema kuhinjice,ali smislićemo valjda već nešto.Do skorog dopisivanja,pozdrav.

A kolika je cena najma te kamp kucice?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A kolika je cena najma te kamp kucice?

Na prvoj strani ove teme,gde je Markons22 napisao pooooduzi traktata o kampovanju pri kraju imas link Thalata camping,klikni pa ces videti njihov sajt.Cena je oko 20 eura za najam prikolice + 7 eura po osobi (deca 3)+struja 3 eura +ako zelis da ti auto bude ispred kuce jos 3 eura,znaci 2 osobe i struja a auto na parkingu ispred kampa 37 eura,ali proveri na linku :bez-zuba: ili neka Sandra napise koliko je ona dogovorila jer ja imam osecaj da tamo pali i cenjkanje :D ili je mozda meni upalilo(11 noci,nas cetvoro sa strujom i kolima,veliki sator ----300eura)

Izmenjeno (MAJANS21)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na prvoj strani ove teme,gde je Markons22 napisao pooooduzi traktata o kampovanju pri kraju imas link Thalata camping,klikni pa ces videti njihov sajt.Cena je oko 20 eura za najam prikolice + 7 eura po osobi (deca 3)+struja 3 eura +ako zelis da ti auto bude ispred kuce jos 3 eura,znaci 2 osobe i struja a auto na parkingu ispred kampa 37 eura,ali proveri na linku :bez-zuba: ili neka Sandra napise koliko je ona dogovorila jer ja imam osecaj da tamo pali i cenjkanje :D ili je mozda meni upalilo(11 noci,nas cetvoro sa strujom i kolima,veliki sator ----300eura)

Hvala. Videla sam cenovnik, ali ko velim ko zna koji im je sistem obracunavanja cena, pa zato bolje da priupitam :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25955
    Ukupno tema
    865945
    Ukupno poruka