MarkoNS222

Kampovanje na Sitoniji

1126 poruka u ovoj temi

Zagrevanje za sezonu koja dolazi.

Obavezno upalite zvucnike !!!

http://www.youtube.com/watch?v=oQQiSDKuydY

Evo mene opet.Nisam baš najvrednija kada je pisanje u pitanju,ali zato čitam redovno sve što je napisano.E pa ovako,izvršila sam rezervaciju za bungalov na njihovom sajtu ali nisam dobila njihovu povratnu poruku tj. potvrdu za rezervaciju.Da li možda znate šta mi je činiti?Možda da ih pozovem telefonom?Ako išta znate u vezi toga,molila bih za savet.Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo mene opet.Nisam baš najvrednija kada je pisanje u pitanju,ali zato čitam redovno sve što je napisano.E pa ovako,izvršila sam rezervaciju za bungalov na njihovom sajtu ali nisam dobila njihovu povratnu poruku tj. potvrdu za rezervaciju.Da li možda znate šta mi je činiti?Možda da ih pozovem telefonom?Ako išta znate u vezi toga,molila bih za savet.Pozdrav.

Sandra,mi nismo rezervisali nista jer smo predpostavili da za jedan sator uvek ima mesta.Za malo da smo se prevarili jer su nam ,kad smo stigli ,rekli da je sve puno,ali kad smo zakukali da smo prevalili toliki put i to sa decom,pronasli su nam mesto.Sto se tice rezervacije,nismo upuceni,mozda sacekaj jos malo,ili ih nazovi telefonom.Gazda kampa je ozenjen Makedonkom pa pomalo natuca naski,i valda je zato slab na nas :bez-zuba: .Javi ako se nesto desi,a mi cemo opet bez rezervacije,na kuknjavu :smorilo: Inace u avgustu je ogromna guzva i skoro da je nemoguce naci mesta,al je zato juli uzivancija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sandra,mi nismo rezervisali nista jer smo predpostavili da za jedan sator uvek ima mesta.Za malo da smo se prevarili jer su nam ,kad smo stigli ,rekli da je sve puno,ali kad smo zakukali da smo prevalili toliki put i to sa decom,pronasli su nam mesto.Sto se tice rezervacije,nismo upuceni,mozda sacekaj jos malo,ili ih nazovi telefonom.Gazda kampa je ozenjen Makedonkom pa pomalo natuca naski,i valda je zato slab na nas :bez-zuba: .Javi ako se nesto desi,a mi cemo opet bez rezervacije,na kuknjavu :smorilo: Inace u avgustu je ogromna guzva i skoro da je nemoguce naci mesta,al je zato juli uzivancija.

Hvala Majo,svaka informacija je dobro došla.Zvaćemo ih telefonom,pa ako saznamo nešto,javljamo se.Ako bude sve u redu,vidimo se tamo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sjajna tema

puno slika i informacija

prošle godine sam svratio u kalamici i okupao se na onoj njihovoj plaži sa ostrvcetom, ali nisam ulazio u kamp. mislio sam to da uradim ove godine, ali posle ove teme to ne moram.

nadam se da će nam sledeće godine ukinuti vize i eto mene ponovo u kampu u grčkoj posle puno godina.

kampovanje je apsolutni zakon.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E pa ovako stoje stvari.Grk nam se javio,ali je cena koju nam je ponudio bila previsoka(105 eura po danu).Kućice,odnosno bungalovi jesu lepi,ali su za nas u ovom trenutku bili preskupi.Ipak,meni se ideja o kampovanju toliko svidela da nisam htela tek tako da odustanem.Posebno zbog sadržaja za decu različitog uzrasta.Otkazali smo rezervaciju za bungalov i ujedno poslala upit za kamp-prikolicu.Odgovorio je pozitivno a i cena je mnogo povoljnija.Sada imam jednu dilemu,a to će verovatno Maja i Marko znati.Kako one u stvari izgledaju"uživo"?Da li imaju tende?Pitam ovo, jer su one na njihovom sajtu vrlo šturo prikazane(spoljašnji izgled i šema un.rasporeda),za razliku od bungalova koji su vrlo korektno prezentovani.I sada pitanje za sve koji imaju iskustva sa ovakom vrstom letovanja,kako sve to u stvari izgleda?Ja do sada nisam imala prilike da letujem na ovaj način,ali čitajući vaša pozitivna iskustva prosto sam poželela da probam i to,posebno što mislim da će to mojoj deci biti interesantno.Jedino se plašim da nije previše skučeno,ali sa druge strane,s obzirom da ćemo najveći deo dana provoditi napolju ni to nije presudno,pod uslovom da ispred postoji neka tendica i garnitura za sedenje.Toliko od mene,molila bih vas za odgovor,jer moram brzo da donesem odluku.Unapred zahvalna,potencijalna kamperka-počenica.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sandra71, ja ne mogu nista da ti kazem o kampovanju u Grckoj, ali mogu uopste o kampovanju, posto vidim da nisi nikada isla. Mene su na kampovanje poceli da vode od trece godine, a brat je imao par meseci i nastavili smo da idemo svake godine, tako je vec 22 godine, kod nas porodicne letovanje znaci kampovanje. Veruj mi da kada jednom odes ici ces svake godine, to je nesto sto ja sada pokusavam mom decku da objasnim, ali mi ne ide bas najbolje :D .

Sto se tice kamp kucica, u sustini je to apsolutno nebitno, mi u nasu udjemo samo, ali bas samo da prespavamo, svo vreme provodis ispred, ma sta bi radila u kucici, kada mozes da sedis u prirodi. Objektivno bitno je da ispred imas sto i stolice, nadam se da ce ti odgovoriti neko ko je isao, ali sto se samog kampovanja tice, samo napred, necete se pokajati, a deca ce sigurno biti odusevljena, makar smo mi bili.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

.Sada imam jednu dilemu,a to će verovatno Maja i Marko znati.Kako one u stvari izgledaju"uživo"?Da li imaju tende?Pitam ovo, jer su one na njihovom sajtu vrlo šturo prikazane

http://profile.imageshack.us/user/markons2...217/img0276.jpg

http://www.putovanja.info/sr/moja_foto_tura/galerija/1689/6

Evo na ovoj fotografiji se vidi iza naseg satora prikolica.

Kao sto mozes da vidis one imaju drveni trem gde se nalaze garnitura za sedenje, susilica za ves, frizider,. Posto imas ispred trema svoj travnati prostor moses i tu da sedis a kad upece povuces se u hladovinu trema.

Nisam ulazila unutra ali pretpostavljam da su to klasicne prikolice sa dva bracna kreveta. Da je skuceno, verovatno jeste, ali ti je ista prica kao u satoru, ucices unutra samo da se presvuces i da spavas. Ceo dan si napolju u kupacem. To i jeste sustina kampovanja.

U kom periodu imate nameru da idete, i kolika su ti deca?

Izmenjeno (MAJANS21)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Timos,Majo,veliko hvala.Odlučili smo, idemo tamo.Bićemo u periodu od 16.07-30.07.Dečaci nam imaju 14 i 10 godina,a devojčica 3,5.Gde ćete vi ovoga leta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Timos,Majo,veliko hvala.Odlučili smo, idemo tamo.Bićemo u periodu od 16.07-30.07.Dečaci nam imaju 14 i 10 godina,a devojčica 3,5.Gde ćete vi ovoga leta?

E,Sandra onda se vidimo...Od kad smo prvi put napustili Kalamici sumnje nije bilo, :srce::srce::srce: gde ici dogodine.Planiramo 20juli...do 1 avgusta,a devojke su nam 12 i 9 god, i jedino sto im je mozda falilo sto nisu imale drustvo zbog jezickog problema,mali Grci :bolje-da-cutim: slabi sa Engleskim.Zao mi je sto tesko postavljam fotke na ovaj sajt ,da vas mogu jos vise ''loziti"ali mislim da se i na ovim fotkama vidi dosta od lepote Kalamitsija.Sve sto te interesuje mozes pitati,sta poneti,sta ne nositi...itd ,jer iskustva imamo i ove godine popravljamo greske od prosle sezone :smorilo:

Izmenjeno (MAJANS21)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kod nas porodicne letovanje znaci kampovanje. Veruj mi da kada jednom odes ici ces svake godine, to je nesto sto ja sada pokusavam mom decku da objasnim, ali mi ne ide bas najbolje :D .

Timos,drago mi je da nas...kampera... ima i da pozitivnu energije uspesno sirimo,zato se nemoj predavati,ubedjuj decka svim mogucim metodamauterivac-reda.jpg pa makar ,ako budete u Grckoj dodjite nam u posetu pa nek se sam uveri.Dakle Sitonija,Kalamitsi,kraj jula .... :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na pozivu, znam da bih ga tako definitivno ubedila, jer ako provede jedan dan kao kamper i ostace kamper :bez-zuba: . Nazalost idemo na Lefkadu vec u junu, pa nista od toga :uplakani: ...iskreno interesuje i mene kako izgledaju Grcki kampovi...ma ima vremena.

Svakako idem i ove godine krajem jula na porodicno kampovanje u Crnu Goru, jeste da to sto oni zovu kampovima nema ni k od kampa, ali mojima ta varijanta najvise odgovara.

Nego Sandra i Majo, ako se sretnete drzite decu ipak na oku, da se ne rodi kamperska ljubav :D ...joooj kada se setim mene u tim godinama, ma najlepse stvari sam bas na kampovanjima dozivela :srce: :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nego Sandra i Majo, ako se sretnete drzite decu ipak na oku, da se ne rodi kamperska ljubav :D ...joooj kada se setim mene u tim godinama, ma najlepse stvari sam bas na kampovanjima dozivela :srce::srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znam, znam, pa jedva cekas sledecu godinu, da se vidite ponovo :D .

Sigurna sam da se i novopeceni "all inclusive" likovi sa setom prisete starog nacina letovanja i pozele opustenost koju ti kampovanje pruza makar na 5 minuta...

Inace iscitala sam temu od pocetka, mogu ti reci da sam iznenadjena cenama, ali suprotno od nekih forumasa. Ja nemam predrasude da je kampovanje jeftino, prvo placas dosta kampu, a i svake godine ti nedostaje nesto od opreme, pa sve ukupno dodje do solidne cifre. Nego mene je iznenadilo sto je kamp u kom ste bili super sredjen, a cena je kao i za nas cetvoro u Crnoj Gori, a uslovi ne mogu da se porede. U CG bukvalno naplacuju tih par kvadratnih metara i vazduh koji dises, a nista nisu ulozili od 90-ih...Ljudi pravac Grcka :D !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26022
    Ukupno tema
    868213
    Ukupno poruka