MarkoNS222

Kampovanje na Sitoniji

1161 poruka u ovoj temi

Jos jedna veliki glas za Sikuju ovog leta se vracamo tom kampu. Pored je i kamp Hellas deluje i on ok, ali nas odbijaju gcke takozvane vikendice u prvom redu do mora. U Sikiji sve pod konac, trude se bas, najvise ima stranaca, i mislim da je kamp mirnije nego Hellas. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo juče popodne krenuli kuci posle 28 dana na moru. Trebali smo danas ali zbog smo se u zadnji momenat odlucili da krenemo dan ranije jer je na prognozi stajalo da će biti oblačno..... Jedna od najboljih odluka u zadnje vreme. Nevreme koje je pogodilo Halkidiki posebno je pogodilo Neos Marmaras izmedju ostalih mesta pa je kamp Marmaras poprilično demoliran... Palo je oko 20 stabala, neka i na šatore dok su ljudi bili unutra.... Sva sreca,koliko mi je poznato niko nije povredjen,mada su vatrogasci morali da pomognu kod raščišćavanja stabala i sanacije. Kazu ljudi koji su proveli tu noc u kampu da je bilo bas strasno...

EC53426E-2431-403F-908C-9F79E9BF6994.jpeg

8AE16FCB-0071-4648-A58E-FD9673471E1D.jpeg

FBDD16D4-7D20-493B-B34D-0C879887C858.jpeg

AD619760-FFED-4499-A659-8F6AFB5AF27C.jpeg

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...Tanja, za dlaku:tik:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

...Tanja, za dlaku:tik:

E ali na prognozi je stalo kao delimicno oblačno juče popodne i nešto malo kise za danas. Mi trebali danas da krenemo, medjutim kao, ajde ići ćemo dan ranije da ne skupljamo mokre stvari. Svake godine nas je kacilo nevreme na moru, čak i čuvena “Meduza”, i nije bas prijatno i vrlo je dosadno ali nije tako strasno. Ovo je bas destruktivno bilo!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uf, mi smo danas krenuli, spavamo u Makedoniji pa sutra dalje na Sitoniju. Mislili smo da idemo u Marmaras ili Stavros, sad pojma nemam šta ćemo... Pozdrav svima - nova sam ?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš sam hteo da pitam kako je po kampovima, jer je to jedino mesto gde su ljudi takoreći nezaštićeni od vremenskih nepogoda...

Pozdrav za @Tanja_NS

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Uf, mi smo danas krenuli, spavamo u Makedoniji pa sutra dalje na Sitoniju. Mislili smo da idemo u Marmaras ili Stavros, sad pojma nemam šta ćemo... Pozdrav svima - nova sam ?

Predlazem kamp i to odlican kod Platamona, selo Pantelejmon, tamo nije bilo nevremena a plaza je izuzetna pesak milina. I ta regija je jeftinija od Sitonije.

Ja koliko znam nema kamp u Stavrosu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Predlazem kamp i to odlican kod Platamona, selo Pantelejmon, tamo nije bilo nevremena a plaza je izuzetna pesak milina. I ta regija je jeftinija od Sitonije.

Ja koliko znam nema kamp u Stavrosu.

Pisala sam ja o jednom od tih kampova u selu Panteleimonas na temi Kampovanje u Grckoj ;) Ova tema je vezana za kampove na Sitoniji a Stavros je kamp kod Neosa :) Prolazili smo par puta pored njega kada smo lunjali po plažama tuda. Ne izgleda lose, mada nisam ulazila da vidim, samo s puta.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I nie trebase da trgneme utre,pa odlozivme za ponedelnik, pa vtonik... Na tri razlicni sajta razlicna vremenska prognoza. Ova se strasni fotografii od kampot Marmaras. Imate li nekoja web strana na koja i veruvate za vremenska prognoza?

Jas pratam na :   https://www.accuweather.com/en/gr/neos-marmaras/182598/weather-forecast/182598  ;  https://www.windy.com/40.176/23.452?rain,2019-07-15-21,39.695,23.453,8,m:eL6agOg  ;  https://www.weather.gr/en/greece/central%20macedonia/weather-Neos_Marmaras-5418

Na site tri e razlicno.

Izmenjeno (IvonaG)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skrasili se u Stavrosu. Obišli smo Mitari, pa Marmaras i Stavros, i pošto smo u Stavrosu dobili parcelu uz samu plažu, rešili da se ovde ulogorimo.

Ne mogu da verujem koliko je nevreme razvalilo Marmaras... Tamo je u petak i dalje bilo vanredno stanje. Tuga

Stavros je mnogo lep, mali je, porodičan, na lepoj plaži... Sanitarije su uobičajeno dotrajale, ali održavaju ih čistim. Malo je skuplji od ostalih kampova koje smo gledali, ali ova parcela koju smo dobili je takva premija,da smo rešili da ne žalimo te novce.

Postaviću neke fotke kad se vratimo, ovde nema wi-fi

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas mi he zao sto cujem to za Marmaras :'(, ali super je ako ste našli kamp koji vam odgovara! Obavezno stavi slike, ja sam videla taj kamp samo spolja :) Uzivacete svakako! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao ljudi, idem prvi put na kamppvanje i odlucila sam se da to bude na Sitoniji. Ako vam nije cimanje, značilo bi mi nekoliko informacija. Kada se zakupi po osobi kamp, da li se plaća i cena po osobi, i mesto za šator i mesto za kola? Sve zajedno? 

A kada se zakupi kamp prikolica, da li se i tada plaća i mesto za kampovanje, i struja i sve što treba? Ili je u tu cenu sve uključeno?

Veliko hvala na odgovoru!

Nevenka

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

najveci broj kampova ima cenovnik,i tu se sve vidi na sajtu kampa,najcesce se placa odvojeno u Grckoj,tako da mozes da pogledas unapred

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ćao ljudi, idem prvi put na kamppvanje i odlucila sam se da to bude na Sitoniji. Ako vam nije cimanje, značilo bi mi nekoliko informacija. Kada se zakupi po osobi kamp, da li se plaća i cena po osobi, i mesto za šator i mesto za kola? Sve zajedno? 

A kada se zakupi kamp prikolica, da li se i tada plaća i mesto za kampovanje, i struja i sve što treba? Ili je u tu cenu sve uključeno?

Veliko hvala na odgovoru!

Nevenka

U suštini u kampu placas sator/prikolica/ kamper + svaka odrasla osoba + svako dete( uzrast deteta koje placa je različit od kampa do kampa) + struja ( ako zelis) + auto( zavisi opet od kampa)

Kada zakupis njihovu prikolicu cena je uglavnom objedinjena, znaci sve zajedno. To se opet razlikuje od kampa do kampa. Najbolje je da pises na mail pa preko mail-a objasniš  situaciju i pitas za tačnu cenu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je stanje u kampu Marmaras trenutno?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka