Jelena i Dejan

Prednosti (sta izabrati) El Gouna ili Sharm

6 poruka u ovoj temi

Prosle godine smo bili u Hurgadi a ove ne mozemo da se odlucimo da li El Gouna ili Sharm. Pa nas zanimaju prednosti i mane oba mesta. Bili bi zahvalni svim ljudima dobre volje da nam pomognu u izboru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sharm, normalno :srce: El Gouna je dosadna

Izmenjeno (Verka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

El Gounu bih preporucio samo onima kojima treba odmor od ljudi, buke, guzve.

Pa i onda ima lepsih mesta gde se moze provesti odmor.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na informacijama,odlucili smo se za Sharm,hotel Regency Plaza,ali izgleda da ga jos niko od forumasa nije posetio.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

El Gounu bih preporucio samo onima kojima treba odmor od ljudi, buke, guzve.

Pa i onda ima lepsih mesta gde se moze provesti odmor.

slazem se....ja sam bila u el gouni 2007 u septembru....ukoliko zelite bas odmor....da,idite tamo.....p.s.plaza je nikakva...:(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja mislim drugacije, naravno svako ima pravo da iznese svoje misljenje. Bila sam u Sharm - Nama bay i ok , ali ne znam da li bi ponovila. Bila sam u El Gouni i to bi volela da ponovim. Neko je pomenuo kao dosadno??? Meni se ne svidja u Sharm sto vecina hotelskih plaza ulazak u vodu ide preko plontona. Jedino u zalivu Nama bay plaze su OK. Sam zaliv ima jednu glavnu setacku zonu u kojoj su smesteni restorani-baste sa leve i desne strane tu uvece ne mozes normalno da se setas da se ne sudaris sa nekim. I pored mora ima staza za setanje koja je opet pa previse mrtva, nema nista, jedino ako nisu u skorije vreme nesto smislili mada sumnjam, zato sto je to staza koja deli hotele od plaza.  

Evo kako izgleda ta glavna djada, samo sto je vreme vecere i jos nije krenula ona ne moguca guzva.

May04359.JPG

Izmenjeno (nina_mom)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26823
    Ukupno tema
    901177
    Ukupno poruka