Guest Obrad

Španija, opšta tema

824 poruke u ovoj temi

Pa cene su od 1** do 1*** evra u zavisnosti od termina,hotela i mesta. Proveri na sajtovima agencija,jer su sada već svi izbacili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Definitivno polazak za Barselonu 22.07., a povratak 10.08. Krajnja destinacija je Malaga , a prevoznik Spanair ! Povratana karta ukupno je 180e ! Ja bih da sačekam još koji dan pre kupivine karat, jer Spanair treba da otvori kancelariju u Bgu, pa mi je to još sigurnije. Roly, ako o tome nešto saznaš, javi ! Vidimo se u Andaluziji ! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srecan put , slikaj dok budes tamo pa kada se vratis MFT i jedan putopis za forumase.

Izmenjeno (DraganV)
Ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Definitivno polazak za Barselonu 22.07., a povratak 10.08. Krajnja destinacija je Malaga , a prevoznik Spanair ! Povratana karta ukupno je 180e ! Ja bih da sačekam još koji dan pre kupivine karat, jer Spanair treba da otvori kancelariju u Bgu, pa mi je to još sigurnije. Roly, ako o tome nešto saznaš, javi ! Vidimo se u Andaluziji ! :)

Ako si vec naumio da ides i znas kada, onda nemoj cekati sa kupovinom karte, jer ces se zeznuti.

Bolje je plati jeftinije sada, nego skuplje za par dana... Logično...

Ja sam vec kupio za 19.06. i isto sam cekao kao i ti. To čekanje me je koštalo tričavih 40 Eur po karti...

"Malo li je na ovu skupoću"

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da ce nas ove godine biti dosta u Spaniji.

Mi planiramo da otvorimo sezonu. Znaci, polazak 30. aprila a povratak 24. maja. Trenutno se bavimo organizacijom puta. Sta? Gde? Kako? Zbog cega? Koliko? I jos pregrstit nedoumica. Jedino je izvesno da idemo kolima i ruta puta je skoro definisana i ona izgleda ovako: Beograd, Ljubljana, Trst,Verona, Milano, Pavia, Genova , San Remo, Nica, Can, San Tropez, Toulon, Provance, Marsej, Figueras, Girona, Barcelona, Valencia, Cartagena, Granada, Sevilja, Cordoba, Toledo, Madrid, Andora, Carcassonne i nazad za Beograd ali ovog puta preko Opatije i Rijeke. Kompletna ruta iznosi 6650 km bez lokalne voznje

Naravno, ako Bog da i kola izdrze.

Slicnu rutu(kolima naravno) i mi planiramo, doduse krajem jula. Dobro ce doci razmena informacija i iskustava. Ko ih ima naravno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Heeeeej, pa ja sam devojčica ! :-P I da, postupiću mudro i kupiću kartu ovih dana !  :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Ovih dana" cena vec moze da se promeni, to ti govorim iz iskustva!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slicnu rutu(kolima naravno) i mi planiramo, doduse krajem jula. Dobro ce doci razmena informacija i iskustava. Ko ih ima naravno.

Bila na slicnom putesestviju pre dve godine. Slobodno pitajte ako vas nesto zanima. Ljerki sam vec nesto slala na pp

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam ja video ponude Argusa i Rapsody su skoro iste, Plus tours ima ponudu za 7 dana, a Belvi nudi dobru kombinaciju Avio-Bus i obilazak Kana i Nice, vredi pogledati!

Sto se tice odlaska kolima ispada da je duplo skuplje ako idete samo dvoje, jer je samo za gorivo potrebno oko 350€ + putarine + spavanja usputna! Ali kome nije bitna cena, samo napred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Twihy, posto si verovatno obisla celu istocnu obalu Spanije od Katalonije do Andaluzije..reci mi molim te, koje mesto je po tebi bolje za odmor (mislim na Costa Bravu)? Da li je to Lloret de Mar, Santa Sussana, Calella....Nazalost neidemo automobilom nego avionom. Interesuje nas, pre svega, lepo i cisto more i da imamo uvece gde da prosetamo..Uplatili bih prvu polovinu avgustabiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila na slicnom putesestviju pre dve godine. Slobodno pitajte ako vas nesto zanima. Ljerki sam vec nesto slala na pp

Znam, virio sam joj preko ramena. bez-zuba.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Twihy, posto si verovatno obisla celu istocnu obalu Spanije od Katalonije do Andaluzije..reci mi molim te, koje mesto je po tebi bolje za odmor (mislim na Costa Bravu)? Da li je to Lloret de Mar, Santa Sussana, Calella....Nazalost neidemo automobilom nego avionom. Interesuje nas, pre svega, lepo i cisto more i da imamo uvece gde da prosetamo..Uplatili bih prvu polovinu avgustabiggrin.jpg

Tidzi, na zalost nemam odgovor za tebe. Nismo obilazili letovalista posto smo isli u maju na "kruzni" put po Spaniji.

Za Lloret se sigurno ne bih odlucila, previse budvanski. Radije bih odabrala neko manje mesto.

Eto, nisam bila od pomoci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda Tossa del Mar, prvo mesto severno od Lloreta, odmah iza coska :-P

Mirnije, ima tvrdjavicu na brdu sa lepim pogledima, divne plaze, simpatine restorancice i jedno sjajno mesto za flamenco ;) Do Lloreta nije problem jer ima lokalni bus za 1e, pa mozes otici na izlet da vidis i to.

Izmenjeno (lutalica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisala sam danas Don Juan centar u Argusu za 30.5. zaljubiska.jpg Devojka iz agencije mi je rekla da za taj termin u DJC ima jos par soba...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Supeeeeeeeeeeeer! Taman neko i meni da napiše putopis i da pomogne malo! :)

Ja ću krajem jula tako da imaš vremena do tada u izobilju! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka