Guest Obrad

Španija, opšta tema

824 poruke u ovoj temi

Dobro prijatelju pa necemo da obilazimo dzamije! Ako hoces da obidjes dzamije odes lepo u maroko, siriju u istambul pa vidis to ako te zanima! ph34r.gif

Ovde ides na letovanje , znaci odmor - more - zezanje.

Tipicno ovdasnji komentar - odmor mora da znaci ludilo zezanje, mozak u tegli

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad me zainteresovala ova Andaluzija. ironcurtain24, moze pomoc, kako, cime, gde? predlog za mesto za neko neko dobro letovanje, sa nekim sadrzajima i za preko dan i za uvece i naravno lepim plazama u blizini? Da li je to mozda Marbelle?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

polovinom maja putujem za san sebastijan.prosli put sam isla busom do pariza pa vozom do andaje-granica francuske i spanije.imam strah od letenja tako da mi je bus ili voz jedina opcija.da li neko zna brzi i jeftiniji put od ovog gore pomenutog.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lastom do Monpeljea pa vozom ili Eurolines-om do Barselone (www.eurolines.fr).

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala smajl.jpg

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Apsolutno Spanija!

Bila sam i u Turskoj i u Spaniji i evo zasto je españa moj favorit, posebno ako recimo odaberes Valensiju - to ti je all inclusive dozivljaj:

- boravis u evropskom gradu, u kojem zivi 200.000 studenata iz celog sveta, grad u kojem je Kalatrava napravio arhitektonsko ludilo, prepun najrazlicitijih sadrzaja za sve ukuse... Osim toga, kazu da je po standardu najbolji za zivot u celoj Evropi, poredeci troskove zivota i standard. Kakav god da si tip, Valensija ima nesto za tebe

- drugo, istovremeno ti je to letovanje - predivna, 7 km duga plaza...

- trece, Ibica je preko puta i vrlo jeftino, vrlo jednostavno mozes sebi da organizujes par dana izleta u ludilo na ostrvu

- Valensija je na pola puta izmedju Madrida i Barse, dakle skoknes malo i do jednog i do drugog grada...

Ako te zanima nesto vise, znam i sjajnu ponudu za ucenje jezika u Valensiji, pri cemu ti obezbede smestaj i vizu, pa ti mogu poslati private message sa linkom agencije!

Veruj mi, preporucujem svakom jer sam odusevljena!

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cao svima, da li neko planira turu italija-francuska -spanija preko leta, ono sa sedam dana u ljoretu i preko koje agencije je dobro ici.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam isla prosle godine preko Plus tours-a. Bila sam sasvim zadovoljna organizacijom. Jedino je autobus mogao da bude malo bolji. Vidim da i ove godine imaju slicnu ponudu ( 7 dana Ljoret i 2 nocenja u Italiji). Najbolje da pogledas ovde: **** reklama

Izmenjeno (DraganV)
reklama
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pixi, mislim da vama nije bio Darko vodic... :ljutko:

Moram isto tako da naglasim, s obzirom da sam i ja isla preko iste agencije, da su nam nekoliko dana pred put promenili hotel u kome je trebalo da boravimo. Bila je u pitanju ista kategorizacija, nama je hotel bio zaista ok, cini mi se Festa Brava. No, jedan deo putnika bio je smesten u neki ocajan hotel, jos tada su se zalili. Neko je o tome ovde pisao, pa potrazite... Mislim da je za ovakve ture, sudeci prema onome sto su ljudi pisali, najprofesionalniji Rapsody, a kazu da imaju i nove lastine atobuse sto je jako znacajno buduci da cete preci oko 4000 km.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da mozes, ta viza vazi za ceo Sengen. Kad putujes iz Italije za Spaniju ne prelazis kroz granicnu kontrolu, tako da i nema ko da te zaustavi. Is Pise mozes da letis za Palmu Ryanair-om za male pare, a za Ibicu mozes iz Milana Easyjet-om ili Vueling-om.

postoje razliciti tipovi viza bez obzira koja je drzava. ako je sengen viza onda je u redu za sve drzave sengena. postoji i nacionalna viza STO NIJE ISTO sto i sengen. sa tom vizom se moze boraviti samo u jednoj zemlji, u zemlji cija ambasada ju je izdala i bez obzira sto nema granica ne sme se ici van te zemlje. mozete vi izaci iz zemlje ali ukoliko vas plicija zaustavi negde da vas legitimise vi ste automatski ilegalno u toj zemlji. bez obzira na njihov sengenski sporazum. vi niste drzavljanin sengena vec republike srbije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nicollino86Da, ali vecina clanica izdaje SENGEN vizu. Izuzetak je recimo Grcka, koja izdaje vize za letovanja. I procedura dobijanja vize je olaksana. Sa grckom vizom ne mozes u Madjarsku recimo.

Kad izvadis spansku vizu, mozes da se klackas po celoj Evropi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cao svima, da li neko planira turu italija-francuska -spanija preko leta, ono sa sedam dana u ljoretu i preko koje agencije je dobro ici.

ja planiram to putovanje ima raznih ponuda o 295e za 9 dana do 14 dana oko 400e stim sto ostajes par dana na letovanju u spaniji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam na sajmu. Zaista ima puno različitih ponuda kada je u pitanju Španija. Uglavnom, nakon višednevnog razmišljanja, odlučio sam za **** reklama **** Ono što me interesuje, da li ima nekog ko je prošle godine išao preko ove agencije i to u špicu sezone (druga polovina jula). Svaka (brza) pomoć je dobrodošla. Naime, daju popust na rezervacije do četvrtka (7%), tako da čekam bilo kakvu informaciju.

Ova ponuda mi je najbolja pošto se ceo dan ostaje u Nici za razliku od ostalih gde se Nica, Kan i Monako obiđu za par sati i to uveče. Povoljnija je i zbog toga što su u pitanju polupansioni, a ne puni pansioni (nema potrebe za tri obroka).

Jedini, ali i ne mali problem, je to što ne piše koji i kakav hotel je u pitanju, u koje mesto se ide (zaista čudno, zato i pitam). Dok to ne sazna, ne uplaćujem ništa.

Hvala!!

Izmenjeno (DraganV)
reklama
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, Collegium-Rapsody travel i necete pogesiti, verujte mi. Bila sam prosle godine i SAVRŠENO se provela! :D

pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zar nema nikog ko je prošle godine išao preko Viva Travel u Španiju, ili je čuo nešto o tome?

Moram da odlučim do sutra. Iskreno, nije mi toliko bitan hotel, koliko me zanima kakve su plaže (za Ljoret znam) u tim 'potencijalnim' mestima, koja mogu da dođu u obzir.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka