Guest Obrad

Španija, opšta tema

824 poruke u ovoj temi

Pored Lloreta imas mesto Tossa de Mar, mnogo je lepo i plaza je divna, ali je vise porodično mesto za razliku od Lloreta.

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam planirala da mozda ovog leta odem u Spaniju ali vidim da je sve oko toga konfuzno!! Agencije nemaju u ponudi jedno letovaliste u kojem bih bila npr svih 10 dana!!! Ne zelim da odmor provedem na ekskurziji u basu, a to za put u licnoj reziji mi zvuci kao puuno cimanja i jos vise kesa...ne znam.. :ljutko:

Jel ima neko da je bio na letovanju kavo ja hocu? Help?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ako neces da se klackas u busu preporucujem ti mallorcu, avionom, 11 nocenja...preko filip travela

www.filip.rs biggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lloret je jako privlacna destinacija ukoliko ste zeljni provoda jer je prepun klubova, i preko 80% turista je populacija 20-30 god. Ima jako mnogo hotela, klasican grad-hotel, cene su poprilicno pristupacne-moja preporuka je hotel Frigola, nalazi se na glavnoj ulici, sam centar-veliki hotel sa prvoklasnom uslugom i fenomenalnom hranom! Ukoliko ste vise za neku mirniju varijantu Tossa De Mar je definitivno pravi izbor! Prelepo, jako romanticno mestasce, sa intimnom atmosferom i bez gungule i buke, sa prelepom tvrdjavom i jako lepom plazom! Naravno steta bi bila, kada ste vec na Costa Brava da zaobidjete Barcelonu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio prosle godine u Spaniji za prilicno malo novca i nameravam opet da idem ove godine.Bio sam u Valensiji mesec dana sa devojkom...490e po osobi,bez avio prevoza,ali smo isli low cost kompanijom iz Budimpeste do Barselone pa Interrailom dalje... http://www.interrail.com...tako da smo i to platili prilicno jeftino...koliko sam gledao za ovu godinu je jos jeftinije...http://www.wizzair.com Doduse putovanje je malo drugacije nego sto smo navikli svi al je sjajna prica http://www.emanera.eu

Nadam se da ce nekom koristiti ovi linkovi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se da Ljoret nije nista posebno, ali ono sto ga cini atraktivnim jeste blizina Barselone, lepo more i plaza, dobra hrana i hoteli. Sto se tice nocnog zivota, sve je podredjeno tinejdzerima, aktuelne su uglavnom diskoteke, ima nekoliko barova na plazi, ali nista posebno... Meni je taj odmor bas prijao, narocito more, jer se odmah ulazi u dubinu. Osim toga, nije daleko ni Figueras, a izmedju se nalazi jedno prelepo mesto koje zovu spanska Venecija - gradic koji je na vodi i koji ima ogromnu, siroku, prelepu plazu. Jednom recju, uzivancija!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za one koji su zeljni dobrog provoda Lloret je "must go" destinacija! Ukoliko zelite nesto mirnije Tossa De Mar je pravi izbor! Obavezno posetite Gironu i naravno Barcelonu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lav, spanska Venecija?

Mislis li mozda na mesto po imenu Empuria Brava?

Izmenjeno (Clara)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E da, sad si me podsetila :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hehe, nas su bacili tamo na par sati u povratku, kao nije u programu, ali fino je mesto, i odveli su nas u neki trzni centar sa cenama jos nizim nego u Ljoretu. Sad se i ja podsetih.

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Predivno, mirno mesto sa mnostvom luksuznih vila na vodi. A plaza je bas velika, siroka sa finim, sitnim peskom. Imala sam utisak kao da to mesto nije dotakao masovni turizam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Ove godine cemo najverovatnije u Spaniju, ako za fine = skromne pare nadjemo pristojan hotel.

 

Mi (dragi i ja) bismo isli autobusom i odseli bismo u hotelu sa recimo 3-4 zvezdice, pristojan, da nije krsh, tako nesto.Za sada najcesce u ponudi nasih agencija vidim Lloret de mar, ali jos nema svuda cena. Za sada je Argus imao najpovoljniju ponudu i taman nam se hotel Don Juan ucinio finim, kad ja malo izguglah i na youtube nadjoh dosta klipova gde se cini da je to jedna velika ekskurzija taj hotel. Kapiram da je to celo mesto za mlade i jedna velika zurka, nismo ni mi matori, ali daleko od toga da bismo voleli da non-stop iz susednih soba treshti muzika ili da se tokom cele noci klinci nadvikuju preko terasa. Prosle godine smo bili u Paraliji i nije nam smetala ta takoreci pijaca na ulicama, ali je to sto nam je vila bila dve ulice od centra, tiha i mirna, bilo neprocenjivo, narocito u poredjenju sa glavnom ulicom gde je sa svake druge terase trestao neki nas narodnjak.

Recice neko: koliko para toliko muzike, ali ako neko zna finiji, pa i za nijansu skuplji hotel, neka javi da razmotrimo. Inace, glavni plus je sto je blizu Barselone i sto je jeftino, mislim nama je to plus.

 

Dakle, ko god ima neki savet u vezi sa izborom hotela u Spaniji, a gde se ide busom, da nije previse skupo i slicno neka javi. Takodje, ko primeti da je neka ganecija izbacila ponudu za Spaniju neka napise. Svi koji vole Spaniju, koji su bili ili koji ce ove godine ici su vise nego dobrodosli :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prelistalabiggrin.jpg sam ceo forum i nisam nasla nista o mestu San Susanna! Kakvo je mesto, plaza...Da li je bolje odsesti u Lloret de Maru, Calelle ili Santa Susanni? Nadam se da sam dobro napisala nazive ovih mestabez-zuba.jpg Sta preporucujeta? Kao i Marryy nismo za neki lud nocni provod..Lepa plazica i malo uvece da prosetama gradicem..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, da probam da pomognem...ovih dana, na Sajmu turizma, pokupih kataloge i cenovnike za Spaniju....cenovnike su izbacili "KonTiki", "Rapsody travel", "Top tours"....katalozi "Hola torsa" i "Atlantica" su bas lepi...i u katalogu "Atlantica" nadjoh nesto kratko o Santa Susanni-"Gradic sve znacajniji na turistickoj mapi Katalonije zbog novosagradjenih, luksuznih hotela, dobre mikroklime i prelepih plaza.Nalazi se na obali Costa Maresme i sa mestom Malgrat de Mar cini turisticku celinu. Santa Susanna ima par km dugacku plazu, veliki broj prodavnica, restorana i barova i idealno je mesto za miran porodicni odmor". U njihovoj ponudi su 4 hotela sa 3 zvezdice (na slikama izgledaju bas lepo)-"Aqua aquamarina""Alhambra", "Tahiti playa" i "Caprici verd" (ovaj mi se najvise svidja sa slike i udaljen je 100 m od mora)...eto!:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala pefkari od srcabiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka