presretach

Signalizator kada se dete previse udalji

51 poruka u ovoj temi

Mislim... Oni u CERN-u tamo se igraju PROTONIMA crnim rupicama i antimaterijom, a mi ovde muku mucimo sa detetom u bekstvu... Ironije zivota.

:P

U mom domu vec dva dana vodimo polemiku na temu crnih rupa i protona, uopste se ne osecamo bezbedno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima nekih klipova, moze da se nadje... Mislim da BBC prednjaci u crnim slutnjama koje plasira.

Vidi da li ces da klikces...

Razumem vasu zabrinutost, imate decu... Meni nesto svejedno, samo da mi kazu ako ce nesto da bude, da se ne cimam dugorocnije oko nekih stvari ako ce uskoro sve nas NESTO da proguta :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima nekih klipova, moze da se nadje... Mislim da BBC prednjaci u crnim slutnjama koje plasira.

Vidi da li ces da klikces...

Razumem vasu zabrinutost, imate decu... Meni nesto svejedno, samo da mi kazu ako ce nesto da bude, da se ne cimam dugorocnije oko nekih stvari ako ce uskoro sve nas NESTO da proguta :D

Ili bar da se oko voznje ne nerviras! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

malo sam paranoican sto se tice gubljenja dece u guzvi.

Rodbina i prijatelji su imali bas dosta tih problema, za tren dete nestane, a nemozes na sve strane da trazis odjednom.

Da li postoji nesto kao pejdzer da se zakaci kod deteta i roditelja i kada se dete udalji vise ok recimo 10m pocne da pisti kod deteta?

Hvala.

моја препорука је да идете на одмор тамо где нема гужве(тасос-има плажа на којима сте скоро потпуно сами) ) и онда вам та чуда технике неће требати

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Problem sa ovim signalizatorom jos nismo resili, a tema je pocela polako da se zaboravlja...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

code postovao na pogresnoj temi :D

A detetu čim se rodi, oko struka vežemo GPS i ne može da se izgubi.

Osim toga i ako otpliva u nekom pravcu, vratiće se nakon 40000km kao momčić sa brkovima!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:D reko, šta li je sad diglo iz mrtvih...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, a niste videli najnoviji izum - lastiš koji se obmota detatu oko celog tela. To je hit u Americi!

Kakve moderne tehnologije, ništa bez poluautomatike. Dete potrči, ti ga cimneš i ono se u letu vrati. :tuzni:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, a niste videli najnoviji izum - lastiš koji se obmota detatu oko celog tela. To je hit u Americi!

Kakve moderne tehnologije, ništa bez poluautomatike. Dete potrči, ti ga cimneš i ono se u letu vrati. :tuzni:

videla ja... meni to lici na povodac za kucu :ljutko:

nemoj da te tema zbuni i uplasi... moji klinci imaju 5 i 4 godinica... 2006. samo smo isli za njima, znaci nista ne pokusavas, nista ne organizujes, jednostavno ides za njima, i to je to.... naredne godine vec su poceli da se igraju u pesku, ti sednes pored, kad krenu u vodu moras sa njima, ali napredak se vidi... 2008. vec je bilo uzivanje, igraju se sami, kupaju se sami, ti samo s vremena na vreme bacis pogled... nasli drustvo, dogovaraju se u koje vreme se sutra dolazi na plazu.... bilo je par situacija... sin krenuo da sarmira neku devojcicu, pa zabasao u duboku vodu... ali nasli smo ga na vreme, bez ikakvog uredjaja :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eh, da.... Moj klinja će imati 3 godine u septembru. Ali trči brže i duže od mene. Šmugne iza ćoška dok si rek'o keks. Mogu ja da ga pratim u stopu, al' u snovima. Dete je hiperaktivno i nema pomoći. Polako postaje sve razumniji i sve više kapira šta mu govorim, ali često se zanese i nestane u sekundi.

Jednom mi se izgubio u nekim prolazima između zgrada, pretrnula sam. Na sve strane ljudi i deca, ja ga dozivam, derem se kao luda, pitam jel ga neko video i ništa. Samo mi je sreća pomogla što je naleteo na neko mače pa se zadržao na jednom mestu. Ali zamisli dete od dve godine koje čuči u nekom budžaku. I dan danas zahvaljujem čudu što sam bukvalno naletela na njega inače ga ne bih nikada našla.

Može da priča ko šta hoće, dovoljan je sekund da se dete izgubi iz vida. Pogotovo kad je manje od metar. :tuzni: A tad je i malo i ne vredi mu pričati, još uvek ne kapira.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Može da priča ko šta hoće, dovoljan je sekund da se dete izgubi iz vida. Pogotovo kad je manje od metar. :tuzni: A tad je i malo i ne vredi mu pričati, još uvek ne kapira.

Jeste, veoma je nezgodno i potpuno te razumem, nema druge nego ih ne ispušteti iz oka ni sekundu, a kada se ide ulicom insistirati držanje za ručicu. Ako dete potrči, trčiš i ti za njim. Tako smo bar mi radili sa našim detetom. To i nije neki odmor ali ne znam da li može drugačije, mislim da je svaki aparat nepouzdan. Najbolje je ako imaš sa nekim da podeliš obaveze oko čuvanja dece.

Izmenjeno (milenaidaki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eh, hvala ti na savetima, ali nije problem sa podelom čuvanja.

Problem je kad je samo jedan par očiju sa njim na ulici. Čekam još samo da zajaši neko kuče i izgubi se u gomili. Samo to mi još nije priredio, ljubi ga majka...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde ste vi-eto i mene! :D Mudro cu zboriti kao i svi roditelji: opreza sa decom nikad dovoljno! Znate vec kakav sam ja zagovornik decijih prava i ljubitelj iste! Da ne pricam o posvecenosti svojoj! Ali!

Mislim da pisah vec, ali da ponovim: nikad ne znas sta ce i najmirnijem detetu pasti na pamet!

Primer-moja cera, mirna k'o bubica, topla, nezna, "ljubi je majka" tip! Imala je 3 godine kada mi se "izgubila" ispred ociju , u 3'' negledanja u njenom pravcu! Isla ispred mene sa bratom i dvojicom drugara, nas 2 mame, natovarene k'o magarci idemo iza njih, mi pricamo i hodamo (bezbednim putem, bez prevoza) prema bungalovu..u roku dok si rekao "keks"- deteta NEMA! Vici, trazi, juri, placi, zapomazi- nista ne vredi!Kad sam vec razmisljala na temu kako da se ubijem, paznju mi privuce nesto sjajno iz obliznjeg (jednog jedinog na "brisanom prostoru") zbuna- ona cucnula, cuti i posmatra desavanje! Kad je tad nisam "zgromila"-nikad necu! Da li treba da pricam kakvo sam olaksanje osetila kad sam je spazila? :) ...posle 2 godine, u istom mestu, zalutala je na putu od trpezarije do sobe...isto frka, strah, umiranje...

... nasli drustvo, dogovaraju se u koje vreme se sutra dolazi na plazu....

Eee, taj "slucaj" imamo DANAS! :D (kad vec imaju preko 20 godina!)

Može da priča ko šta hoće, dovoljan je sekund da se dete izgubi iz vida.

Da ne doziveh- ne bih verovala! :)

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eee, taj "slucaj" imamo DANAS! :D (kad vec imaju preko 20 godina!)

sta li ce mene tada snaci... :blink:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Auuuu sta mene ceka... znaci meni ce ove godine biti extra na moru , obzirom da nece biti trcanja jer ce tada beba imati 4 meseca :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25995
    Ukupno tema
    867342
    Ukupno poruka