marijazdj

Hrana za bebe u Grckoj

22 poruke u ovoj temi

Juce smo dosli iz Nea Skioni-ja, kupovala sam u samom mestu sokiice i nesto malo kasica... Izbor je jako slab, sokica ponekad ima, ponekad ne.. Cena za pakovanje od dva mala sokica je 2.45e, isto tako i za pakovanje od dve male vocne kasice... Adaptiranih mleka ima, Aptamil sam vidjala, ali npr Novalac koji mi pijemo nema...

Isli smo i u Masutis u Pefkohoriji i u Haniotiju, tamo je malo veci izbor (ali opet dooosta slabiji nego kod nas ) ... tamo je jeftinije za oko 50centi od marketa u Skioniju... Ima instant pahuljica u prahu, ali njih nisam kupovala... Sve je Nestle...

U Lidlu nema hrane za bebe...

Pelene su nesto skuplje, ja sam kupila neke kao Pampers Easy on (kao gacice),paket od 42 kom je 17e (Petica velicina)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj savet mamama je da za decu koja još uvek jedu kašice i piju AD mleko sve nose odavde. Mom detetu sam sve do 2,5 godine nosila, mleko, kašice, sokove. Veći izbor-povoljnije cene, a ovo prvo presudno po meni.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

+1

Slazem se sa Madjaste - posto izbor nije identican, bolje je da ponesete sa sobom ono na sta je bebac navikao. Dosta mu je promena klime a i veci je izbor kod nas - verujte na rec - pogotovo u manjim mestima. Naravno da su i cene povoljnije kod nas.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ima razlike u ceni kasica za bebe? Da li se isplati nositi kasice ili su mozda I jeftinije u solunu? I koji bi market predlozili za kupovinu hrane za bebe? Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne bih vam preporucio da menjate kasice. Bolje ponesite osim ako niste apsolutno sigurni da u Solunu ima da se kupe indenticne kasice. Osim ako nisu na akciji, verovatno su skuplje. Evo sajta sa kasicama jednog od grckih marketa

http://www.ab.gr/en-gr/click2shop/ALL-ABOUT-BABY/BABY-FOODS/PREPARED-MEALS/c/011001005

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, definitivno se ne isplati ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo na Pelionu i izbor kašica je očajan. Stvarno nisam mogla da ponesem preko 30 kašica iz Srbije, ovde imaju dve vrste i to ne svuda. Cena je nešto više od 2 evra. Ni po većim marketima situacija nije bolja, često ih ni nema. AD mleko smo poneli, mada njega ima. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868332
    Ukupno poruka