natasa

Letovanje sa decom u Turskoj

70 poruka u ovoj temi

Ovo što je shania napisala važi za Forum uopšte. Da ne pomisli maja BL da smo se specijalno na nju obrušili. Kad sam jednom napisala nešto slično kao shania, dobila sam po nosu u stilu - nije teško biti fin, bolje da sam odgovorila na postavljeno pitanje nego što sam gubila vreme na držanje pridike, itd. Ali, ideja i jeste u tome da članovi foruma nauče da racionalno koriste forum. Ljudi, prvo pročešljajte forum ,pa  tek ako ne nađete informacije koje vas zanimaju, onda pitajte...Nešto možete i sami da zaključite...Npr. ako su ležaljke i suncobran na nekoj plaži prošle i pretprošle godine koštali 7 evra, pa verovatno je da će i ove godine koštati isto, nema potrebe da se to ponovo pita...kakvo je vreme u julu u Turskoj (mislim, stvarnooo), ili ....pošto giros......Znam da su neke teme preobimne, i nekad smo u žurbi i ne možemi da pročitamo sve, brže je i lakše da pitamo...ali, dajte da se vidi bar malo dobre volje...

Što se tiče dece i plaža, turska obala je ogromna, ali plaže su ugl.peščane ...bude hladna voda kod Sarimsaklija, Ajvalika i Bodruma.. u ostalim delovima je topla. Bude i talasa, ali ne kao na Kritu...Imate lepe i velike gradove sa korektnim plažama, i pristojne gradske hotele, imate i usamljene allinc hotelčine sa akva-parkovima na sred ničega...odlučite šta želite.  Samo je važno da birate hotel koji ima sopstvenu plažu, jer u Turskoj nije "sloboda narodu " kao u Grčkoj. O agencijama odavno pojma nemam.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potpuno se slažem sa @rakel  i @shaniaNegde sam napisala da za mene počinje letovanje onog trenutka kad počnem da istražujem gde otići i kako, jer je mnogo lepše sam doći do nekih zaključaka nego kad ti neko servira sve u dve rečenice, a kako smo svi različiti svakako je bolje pročitati sve na forumu o određenoj destinaciji nego se osloniti na jedan ili dva posta. Odoh u off, ali nekad se ljudi jave sa nejasnom idejom šta uopšte hoće i šta traže.. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@majaBL,

  smatram da je izuzetno sebicno i krajnje samoživo traziti sažete informacije samo za sebe, umesto da kucas u pretrazi i procitas sve ono sto te zanima na brojnim temama vezanim za Tursku.

Bukvalno na sva tvoja  pitanja  imas ovde  odgovore ispisane bar dvadeset puta, neke i na vise tema.

Mislim, ako tebe mrzi da pročitaš ono što te zanima, zašto misliš da nas neće mrzeti da samo za tebe ponovo  pisemo ono što smo ko zna koliko puta pisali ovde? 

 

 

Ко би рекао да на форуму о путовањима,  може да  се наиђе на оволико негативне енергије.  Ја ако неком не могу да помогнем, сигурно нећу нападати, поготово на неког ко је нов и неупућен.  

Али видим на вашим прифилима да једноставно волите да нападате људе и улазите у непотребне расправе. 

Лепо вам рекоше, није тешко бити фин, пробајте! 

Хвала

Izmenjeno (majaBL)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo bi lepo kada bi finoća išla u oba smera, pa da i oni novi, pre nego što se zajure da nešto pitaju, poklone prvo malo pažnje čitanju foruma i trudu onih koji su pre njih već obradili neke teme...to je korisnije nego prebiranje po tuđim profilima, probajte!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Има ли неко да препоручи неки хотел са лепом плажом,  за породице са децом?

Ја у Турској никада нисам била. Каква су ваша искуства?

Која агенција ради повољно Турску? 

 

Mislim da bi Vam svi koji imaju neke odgovore na Vaša pitanja odgovorili kad biste samo malo suzili izbor...neki grad koji Vam se dopada..., ili nekoliko hotela koji su Vam zapali za oko u toku odabira., ili bar cenovni rang hotela koji Vam odgovara......pozdrav

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cesto citam puno postova unazad...ali se ne slazem da treba napadati nove ljude koji to ne rade ili ne stizu...takodje ne moze suncobran kostati isto na svakoj plazi u svako doba godine i godinama...prosto ljudi uvek zele iskustva od prosle godine, ne od pre deset...posle deset godina ni postavka muzeja nije ista u velikoj meri...slazem se da je bolje ne reagovati negativno ako vec necemo da se pomucimo da damo svez odgovor...evo moje iskustvo je da u alanji moze u avgustu da pada ceo dan kisa i da nismo mogli na plazu...ili na primer nema svaki hotel u alanji svoju plazu i ne znam zasto bismo samo trazili hotele sa plazom...mozda ima istih pitanja...ali odgovori uvek mogu biti drugaciji...hvala svim forumasima koji meni pomazu odgovorima...

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari, idem prvu put u Tursku na more, dosad nam je Sitonija - Grcka bila naj jer idemo s malom decom, dakle nesto sam iscitala, zanima nas mesto tj.hotel sa cistim morem i peskovitom plazom ako je moguce....koliko vidim Oludeniz se pominje, Belek i Fetije....sta vi mislite, otprilike neki hotel sa 3, 4 *? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dajte, molim vas..  Skorašnje informacije su iz 2015... Jel stvarno verujete da su ležaljke još uvek 7eura, ili koliko god već? Ja sam sve pročitala i ništa mi to ne znači, jer niko nije ostavio ni jedan komentar još od davne 2015 ;) 

Ako ne možete pomoći niste trebali da trošite vreme ni na kritiku, koja, pri tom, nije ni na mestu...

Pozdrav

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verovatno niko nije imao ništa novo da doda, bar ne na ovoj temi, koja je preširoka. Kao što rekoh gore, u jednoj od kritika  koje nisu bile na mestu:rolleyes:, i kao sto je lepo rekla mismas, turska obala je ogromna, pa probajte da malo suzite izbor. Pogledajte  posebne teme , prema regijama i hotelima,  i moguće je da ćete naći svežije informacije.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka