natasa

Letovanje sa decom u Turskoj

70 poruka u ovoj temi

@maja01

Ja bih vam preporucila Sarimsakli. bila sam tamo proslog septembra, mirno malo mesto,jeftino, svi hoteli su preko puta plaze. Prelepo je. Bila sam u hotelu Dobra i bas smo bili zadovoljni. TO je vazdusna banja i zdravo je otici tamo. Jedino sto se ide iskljucivo autobusom. pozdrav

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na odgovoru i predlogu, ali nam nikako ne odgovara autobuski prevoz. Da li mozda ima neki aranzman sa avionom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@maja01

Konkretno za Saramsakli, najblizi aerodrom je u Izmiru (150km)

ali u toj varijanti morate konkretno s hotelom praviti rezervaciju i prevoz od/do aerodroma.

Nase agencije ne rade takve varijante, vec samo autobus ili sopstveni prevoz za Sarimsakli.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to nam znaci trenutno u ovoj situaciji ne odgovara, mozda kasnije kada nam dete poraste. Ima li onda nekih drugih predloga? Neki prijatelji mi predlazu Kemer, a drugi pak Marmaris, sta mislite vi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...sta mislite vi?

Ako ste mislili na "nas" :bez-zuba: na Vašu žalost, mi nismo imali prilike za širi obilazak Turske.

Međutim, ono što sam video ovde na forumu za Tursku je Kalipso živa enciklopedia ;)

a kako Vam je upravo on i predložio neke kombinacije...iskreno, držite se njegovih smernica.

Naravno, i drugih, ako se u njima pronađete.

Nadam se da ćete se lepo iskombinovati.

pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kalipso nam je dao par divnih predloga za Marmaris, a isto tako preporucio antalijsku regiju kao zanimljivu. Volela bih kada bi mi neko jos preporucio zanimljive hotele u ovoj oblasti.

Javite se sa predlozima jer mi znaci svako misljnje i iskustvo. Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na ovom forumu sam dobila instrukcije od jednog clana da je bolje da sa decom idem u antalijsku oblast nego u Marmaris kao sto sam ja prvobitno zelela. Htela sam da vas zamolim za pomoc oko izbora mesta i hotela. Treba nam miran odmor bez izlazaka i izleta. Znaci neki hotel na plazi da nema puno cimanja i da ima nekog zadrzaja za decu, po mogucstvu sa nekim zelenilom. Ograniceni smo sa budzetom pa bih molila nesto da mi predlozite sto je do max 500-600e po osobi. Da li vlaga i talasi koje na ovom forumu toliko spominjete mogu da se izbegnu u nekom mestu ili mesecu? Muz mi ne bi podneo da je vlaznost ogromna i to me najvise brine. Pomoc!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporuka za hotel KAYA Side. Apsolutno familijaran hotel, ne samo za klince vec i za mladje tinejdzere predstavlja pun pogodak. Hotel je 5*, UALL. Plaza je sjajna, pesak i sitan sljunak. Cisto, uredno, odrzava se.Mana je za neplivace sto je relativno brzo duboko. 3 bazena: okruglog oblika dubine 150cm, elipsastog oblika dubine 160 cm ali sa posebnim odeljkom za decu, i treci je mini Aqua Park sa vodenim toboganima. Higijena u svim aspektima (sobe,hrana,bazeni,,,) na vrhunskom nivou. Izbor jela  je zaista toliko raznovrstan da svako mora naci nesto za sebe a jedina mana je sto su neka jela ljuta a to nije naglaseno, pa ipak nije zgodno ako vas naslednik uzme parce pizze na kome je iseckana ljuta papricica...Sokovi se uzimaju sa automata, dakle instant varijanta. Cedjeni sokovi se extra naplacuju. Kafa, o gle cuda, nigde turske kafe!!!-vec takodje automat za Expresso,vrucu cokoladu, kapucino...a preporucujem caj od jabuke koji je zaista sjajan. U sobi je beplatan mini bar sto podrazumeva flasiranu vodu i sokove. Klima u sobama je individualna, TV ima nekih 30-tak programa, ponajvise ruskih, turskih i nemackih. Tim animatora je savrsen. Ja inace imam odbojnost od istih zbog nekih prethodnih iskustava ali je ova ekipa mladih ljudi toliko pozitivna da zaista daju smek celom letovanju. Volleybeach, mali fudbal, tenis, stoni tenis, pikado, mini golf, aerobic, water-gym, teretana, basket...su sadrzaji koji su besplatno dostupni. Dodatno se naplacuju sportovi na vodi a to najcesce podrazumeva "bananu' i "parasailing". U okviru hotela se nalazi i amfiteatar gde se od 21:30 odrzavaju razne priredbe gde vec pomenuti animatori dolaze do punog izrazaja. Uzivajte obavezno u ovinm vecernjim performansima.Inace, do 21:30 je u spomenutom prostoru Mini Disco za klince a mislim da za njih pocinje oko 20h. Nakon predstave,najcesece oko 23h, mozete produziti do kluba na otvorenomu blizini plaze gde mozete ostati do sitnih sati. Povremeno je tu i ziva muzika pa je atmosfera bas ok. U okviru hotela je i Disco ali kako u isti nisam odlazio ne bih imao komentar. Gosti hotela su jedno 80-90% Rusi, 10% Nemci-Turci /Osman from Hamburg/ i Nemci-Nemci., a ostatak sveta cini ostalih 10%. Zato vam se svi obracaju prvo na ruskom, pa nemackom a tek onda na engleskom. A cene su najpre u $ pa onda u EUR-ima. Ovo sve zbog opste slike i atmosfere,ali od sletanja u Antaliju postaje jasno da je Veliki Beli Medved ovde nasao svojenovo staniste.I jos nesto, ovaj hotel se nudi vrlo sramezljivo u okviru specijalne ponude jedne nase agencije i nas troje odraslih je platilo za 7 dana 1540Eura + 30 Eura vize na ulasku u Turku, i to je ceo nas trosak, da podsetim 5* UALL. Nasao sam ponudu kod jos 2 agencije ali za cca 900 EURA vise!!! Usput, i avion turske kompanije PEGAZ je neuporedivo boliji od JAT-ovih ali vam catering nije uracunat vec se pice ili hrana dodatno naplacuju. Sve u svemu, ako imate decu do dobi od recimo 15 god ovaj hotel je bez greske.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani

pisem opet posto ne mogu da nadjem temu i eventualne odgovore na ovo pitanje koje sam postavio 01.03.2010. pa ako vas ne mrzi da mi eventualno pomognete vasim savetom.

Imam seku od 5 , batu od 4 i seku od 1.5 godina.

Preporucite mi hotel ili privatni smestaj udaljen max. 100-150m od plaze koja ispunjava kriterijume za ovako malu decu: sitan pesak , plitka voda otprilike 100-150m od obale u pravcu pucine , bez velikih talasa , a da u zaledju ima hladovinu , borovu ili pak listopadnu sumu sa nekim barom.

Po mogucstvu da je hotel ili apartman sa 2 ili 3 sobnim bungalovima i terasom ispred bungalova.

Unapred hvala

Braca

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.kusadasiresorts.com/listingview.php?listingID=20&name=Omer+Holiday+Resort

Ja lično nisam bila,ali porodični ljudi sa goooomilom sitne dece su bili veoma zadovoljni ovim hotelom.Ne znam koja ga agencija trenutno radi,ali sigurno će se javiti neko upućen u to.U blizini je Ladies beach koja je savršena za malu decu,onaj najsitniji pesak i plićak do besvesti,s tim što tamo nema prirodnog hlada,aili ga u hotelskom kompeksu ima ali ne znam kakva im je plaža,moguće da na forumu ima neko ko je bio u Omeru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ciao,

Mislim da je za tebe idealan hotel Botanic ili Delfin u Alanji, ili Ičmeler hotel Turban Palace

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molila bih iskusne putnike da meni i mojoj porodici preporuce neko zgodno mesto za letovanje u Turskoj. Klinci su mali (8,4 i 2 god), a kako sam cula Turska je bogom dana za letovanje sto se dece tice. Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve zavisi od "dubine novcanika" ali necete pogresiti ako izaberete neki od hotela sa 3* ili 4* u Alanji ili Kemeru.S`obzirom da su Vam deca mala ima odlicnih hotela koji daju gratis boravak za dvoje tako male dece i to ALL INCLUSIVE varijantu (preporucujem)

Srdacan pozdrav :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav roditelji,gde ste izabrali da vodite klince ovog leta?Danas se spremam da pokupim kataloge i da se bacim na slatke muke :) .Vidim da se dosta pozitivno spominje Omer hotel.Akcenat ovog leta bi stavio na klince da oni uživaju za sve pare i kako sam pročitao u Turskoj imaju problem sa velikim talasima i travom.Pošto nisam letovao u Turskoj, roditelji koji su bili, da li mogu da napišu kakva je zdravstvena usluga (dom zdravlj i sl.) i zanima me sigurnost/bezbednost hotela (teroristi, neprijatnosti i sl.). Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav narode!

Mi bi putovali u Alanju u junu, sa bebom- tada će imati 11 meseci. Dopada nam se hotel Cleopatra Celine, pa ako neko ima iskustva sa istim vredelo bi nam par reči! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka