Srdjan J.

SIDE hoteli,opšta tema

204 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima,

Da li je neko bio u hotelu Ramada Resort Side? Kakav je hotel?

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, gledamo Side da uplatimo. Nasli smo hotel Palmiye Garden hotel. Za tu cenu je meni okej, ne trazimo luksuz, dovoljno je da je cisto, da je bazen okej i da je hrana okej. U pitanju je ALL. Da li neko ima vise informacija o tom hotelu? uopsteno o Side, kakvo je vreme sredinom juna, kakve su cene u radnjama, kaficima, da li postoji bazar kao u Kusadasiju, kakve su cene ako postoji.. nesto uopsteno? Prvi put gledamo Side sada, i interesantno deluje. Molim za brze informacije ako neko ima. Hvala puno unapred :) 

Hvala puno na informaciji :)
Da li mozda znate nesto o hotelu Palmiye Garden? Uplatili smo taj hotel, iznenada je ispalo, nisam nikad ni sanjala da cu da letujem u Side, tako da ne znam nista ni o gradu ni o hotelima. Pokusala sam da pronadjem, niko ga do sada nije pomenuo. Hvala jos jednom na informacijama. :) 

Da li može izveštaj iz prve ruke iz ovog hotela?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima.

Konacno da pronadjem vreme i nakuckam nase utiske koji se odnose na Side, tacnije na hotel Turquoise Hotel Side .

Da krenem redom:

1.       Let i transfer- tamo vamo (termin od 26. avgusta+ 10 dana)

Vreme polaska je bilo u 11h sto je sasvim ok. Let dobar, ugodan, trajao je oko 2 sata.

Na aerodromu su nas sacekali predstavnici, rasporedili po mini busevima i krenuli smo ka hotelima. Put je lagan, ali sam transfer dug, buduci da je bukvalno po jedna porodica u jednom hotelu- ulazi se u dosta hotela drugim recima sto je „proces“. Bilo je ljudi koji su se zalili, posebno onih sa bebama.

U hotel smo stigli posle 18h. Docek je bio jednom recju savrsen, prvi utisak fenomenalan. Da nemamo usi osmeh od radosti i zadovoljstva isao bi oko glave.

Povratak je trebalo da bude u 12h no pomeren je bio za 22h sto je nas odusevilo jer smo dobili jos jedan ceo dan na moru. No, nisu svi putnici imali isto misljenje. Opet, posebno oni sa bebama i malenom decicom. Nasa cerkica je sve to extra podnela sa svojih 5 godinica.

Opet je sve trajalo poprilicno dok smo „pokupili“ sve putnike, pa sve peripetije na aerodromu, pa cekanje leta...

Nije bilo para sa malenom decom koji se nije posvadjao. Nervoza je bila na visokom nivou. Bebice su plakale, cak i neke zene...Bas mi je sve to ostavilo tuzan utisak.

Ovde bih napisala da su upravo to cekicanje i dugacki transferi bili razlog zasto nismo isli sa cerkicom ranije u Tirsku vec na grcka ostrva gde od aerodroma do hotela imas max sat vremena voznje.

2.       Hotel

Sta bih rekla za Turquoise Hotel Side- Sorgun Mevki Manavgat Antalya, Side, Turkey osim

P R E D I V N O.

Toliko lep, ususkan u divnu borovu sumu, punu pticicca i cvrcaka,  a tako prostran,  „prirodan“, ekoloski orijentisan, sofisticiran, nepretnciozan. Zaista bez i jedne zamerke.

Sam docek, spram hotela- kokteli dobrodoslice za cerkicu i nas, njoj bojanka, bojice, balon.

Preslatka devojka koja sve lepo objasni. Osoblje uopsteno perfektnno, nnametljivo, a uvek prisutno i na raspolaganju.

Smesteni smo bili u tkz. Garden blocks kojima smo takodje prezadovoljni. Taj pogled, zvukovi, mirisi dok sedis na terasi i pijuckas kaficu, ma! Milina. Fotke na sajtu hotela su zaista verne.

Soba prostrana, kupatilo extra.

Enterijer je bas po nasem ukusu.

Sve bas sve je u sluzbi komfora i relaksacije gostiju.

Svi sadrzaji su fenomenalni- beach barovi, bar, poslasticarnica, restorani, alacart restorani, spa centar, bazeni...

3.       Plaza

Plaza kao plaza je zadovoljavajuca, nista specijalna iako ima plavu zastavu.

No, bili smo spremni da to nece ni biti neka spektakularna plaza. Ona jeste pescana, ali nije ni u prvih 10 u odnosu na plaze koje smo ikada videli.

Ono sto je ekstra jeste sto ima dosta prostora i lezaljki, i sto svaki gost ima svoj mir i privatnost.

Zaista uzivanje. Cuje se more i zvuci prirode. Zen.

Mi smo uvek bili u prvom redu, bez iakve zurbe da bi „zauzeli“ tu poziciju,  i zauzimali po 6- 7 lezaljki- za nas za susenje kupacih, za gumenarije... Prosto ovde ne postoji, za nas uznemirujuci, „sardina sistem“, naprotiv.

Ono sto me je zapanjilo jeste da je nasa cerkica skoro svaki dan bila jedino dete na plazi! Eventualno bi poslepodne dosli neki Ukrajinci sa bebama. Nazalost, dete nam je bilo usamljeno ponekada i pored naseg truda za animacijom. Stranci nisu bili bas raspolozeni da se deca igraju, posebno sto oni dolaze bas u velikim grupama (vise porodica skupa).

Gosti pretezno budu na bazenu, u akvaparkicu, ili u sumi.

Ono sto mi je bilo izuzetno znacajno je zalazak Sunca bez kojeg ne mogu da zamislim ni jedan odmor J I ovde prelep.

E sada, more.

Totalno razocaranje.

Vecinu dana prljavo, dva dana se bas i osecalo.

Plivanje gotovo nemoguce buduci da su u vodi stene, i ako zamahnes postoji mogucnost da se lepo udaris.

Suprug i ja smo ex sportisti, ja plivac, i ostadoh zeljna plivanja. Vise mi je bilo mucenje nego uzitak.

Takodje, ni cerkicu nismo slobodno mogli da pustimo u vodu, da pliva sama, cak se jednom fino i udarila u stenu :(

Tako da je kupanje ograniceno na mali deo plaze kraj doka gde opet nije to to, ili je rezervisano za bazen.

U razgovoru sa lokalcima rekose da na plazi susednog hotela nije takva situacija, ali smo kasno doznali za to.

4.       Akva park i igraonica

U nacelu smo birali hotel sa negrandioznim akva parkom kako detetu ne bi odvlacio paznju u odnosu na more :D Sasvim je taman i ok, i super za njen uzrast iako i manje dece je bilo, bez problema.

Bazen je prelep u divnom okruzenju, opasan borovinom sa jedne i palmama sa druge strane.

Prvih 7 dana nismo koristili bazene posto je u hotelu vladao rota virus- to nam je rekla nas vodic.

Igraonica superiska, sa svakodnevnim programom, a uvece sa mini diskacem koji je trajao do vecernjeg programa za odrasle.

Nasa cerkica to bas ne voli, vise voli da kopa pesak i pliva, bila je dva puta preko dana, lepo se bas provela, dok vecernji provod nije propustala. Devojke su bas fine, lepo rade sa decom, pazljive.

5.       Program hotela

Da mi je neko rekao da cu ikada ici na te predstave rekla bih nema  sanse :D Posebno sto prethodnih godina nismo nikada isli suprug i ja. No, def sve ide sa godinama xaxaxax stigle 40te.

Salu na stranu, hotelski program je bio odlican.

Svako drugo vece bend- kvalitetni bas bas, kako zvukom tako i repertoarom, a u amfitetru su bili razni performansi (latino vece, tursko vece, cirkus, las vegas). Zaista superiska, a i lepse prodje vreme.

Svako vece su bile i dj zurke na doku, no to nismo, razumljivo, posecivali. Ima dana, porasce dete O:)

6. Hrana

Hrana odlicna, raznovrsna, u iyobilju. I najizbirljiviji gost bi bio zadovojan.

Kolaci i sladoled njamiiiii.

7.  Vremenske prilike

Nazalost ni Side za moje zdravlje nisu dobar izbor.

Pvih 7 dana je bila toliko visoka vlaga da bukvalno nisam mogla da disem. Nigde osim na plazi. Klima u sobi nam je radila non stop, tako da kada se uvece vratimo bilo sa plaze, ili iz provoda bude fino rashladjeno.

Tek nakon tih nedelju dana, kao da je neko pritisnuo dugme i klima fantastic. Tacno mi je falilo jos bar 5 dana za uzitak i odmor, buduci da sam se zestoko izmucila prethodnih dana.

Takodje, svo troje nas je bio uhvatio i neki stomacni virus. Sreca potrajao je dva dana.

Osoblje hotela mi je reklo da bi mi prijao maj ili oktobar, tako da Boze zdravlja sledeci put gadjam taj termin. Posebno sto mi je ambijent prijao za dusu.

8.  Izleti

Isli smo samo na jedan izlet- show delfina i foka. Bilo je ok, iskreno nista spec.

Cerkica je bila relativno zadovoljna, posto se rastuzila jer su zivotinje u zarobljenistvu :O

Zao mi je sto nismo isli na Side turu, ali em meni nije bilo dobro, em je cerkica ipak mala za te akcije- ima dana za megdana.

9. Shopping

Prema sugestiji vodica i osoblja hotela isli smo u Nova Mall. TC je tipa Delte. Ima finih radnji posebno za muske. Suprug se extra ponovio. Mi zenske smo se ponovile nakitom- to volim da ponesem sa svakog putovanja kao trajnu, materijalnu uspomenu :D

Nismo isli na neki bazar ili out let- taxista nam je predlagao, a ni u Side. Ostavili smo to za neki drugi put. Zeleli smo bas bas da plandujemo i ne radimo nista, po prvi put, da vidimo i kako je to :)

Sta reci za kraj, osim- nadam se da se vidimo ponovo, jer utisci su zaista i pored nekih nedostataka O D L I C N I.

Izmenjeno (Nike)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav.

Da li je neko bio smesten u Euphoria palm beach resort? Rezervisali smo letovanje za sledecu sezonu, pa me interesuje kakvi su utisci iz ovog hotela?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel Miami Beach, jel bio neko prosle godine, ima li svjeze informacije :)

Takodje me zanima vlaznost pocetkom jula?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nigdje nikoga :)

A imam jos pitanja... zanimaju me lezaljke na plazama, koliko se placaju? 

Ide li uz pice lezaljka ili ima odredjena cijena?

Kakve su plaze u blizini antickog grada?

Tu je negdje taj hotel, u koji cu vjerovatno ici

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, planiram da uplatim  all inclusive uslugu u hotelu Side Su, pa bi mi baš značilo ako biste ostavili neki komentar o ovom hotelu.

Sem toga, zanima me i šta tačno all inclusive usluga obuhvata u Turskoj generalno. Konkretno me buni ona stavka u ponudi agencije koja se tiče ishrane/pića koja navodi kako nisu uključena flaširana pića. Flaširana je i voda, da li to znači da su nam besplatni sokovi i čajevi, ali ćemo plaćati vodu?

Hvala unapred na svakoj informaciji 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, planiram da uplatim  all inclusive uslugu u hotelu Side Su, pa bi mi baš značilo ako biste ostavili neki komentar o ovom hotelu.

Sem toga, zanima me i šta tačno all inclusive usluga obuhvata u Turskoj generalno. Konkretno me buni ona stavka u ponudi agencije koja se tiče ishrane/pića koja navodi kako nisu uključena flaširana pića. Flaširana je i voda, da li to znači da su nam besplatni sokovi i čajevi, ali ćemo plaćati vodu?

Hvala unapred na svakoj informaciji 

Voda ulazi u All. "Flaširanost" se odnosi na pivo,vino,coca-colu i sl. Pivo i cola je na točenje,vino se sipa na šanku etc,etc...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neki info  o hotelima saygili beach 3* ili vivien paradise 4*?

Idemo na letovanje sa bebom od 1god, sta bist ejos preporucili od hotela, a da nije vise od 700e po osobi? Termin je prva olovina avgusta, smao tada mozemo otici. Hvala 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26313
    Ukupno tema
    877678
    Ukupno poruka