Srdjan J.

SIDE hoteli,opšta tema

204 poruke u ovoj temi

Moze li neko da mi napise svoja iskustva vezana za ovaj hotel, kao i za region Side uopste? Ono sto vidim na sajtu hotela nije tako lose, ali vise verujem onome sto procitam na forumu. Nisam bas neki poznavalac Turske, pa je svaki savet dobrodosao...

Hvala unapred

Srdjan J.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam mogao nista da nadjem na forumu vezano za ovu destinaciju, pa vas molim ako je nekoi bio da napise svoje utiske. Interesuje me kakvo je more (trave, meduze, jel topla voda), kakav je nocni provod, koje ekskurzije netreba propustiti.

Planiram ici sredinom jula u hotel "sueno hotels beach side" ako je bio neko u ovom hotelu, neka napishe neshto.

Hvala svima :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ALEKS_MKD

Voda topla,meduza nema provod u hotelu ili renta kar pa 35km do Alanje

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Leta 2008 smo bili u hotelu Rojal Pegazus Side.Jako dobar hotel,ogroman bazen za one koi nevole morsku vodu.

Voda topla,nikakvih meduza,kilometarske pescane plaze,jedino treba biti oprezan sa Ogromnom talasima koi se odjedanput pojave i nestanu.

Ekskurzije je vredno plivanje sa delfinima,mismo platili za 3 osobe sa ruckom oko 60 EUR.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

trebaju mi informacije o ovom hotelu Crystal Admiral Resort u Side u Turskoj...imam cetvoroclanu porodicu sa decom od 14 i 8 godina..

sve informacije i iskustva sa ovim hotelom su potrebna... i ako znate jos neke slicne hotele... obavestite me

hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u Club hotelu Turan prince world?

Ili neki drugi koji je dobar u mestu Side..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u Club hotelu Turan prince world?

U mestu Side..

vidim da je za razliku od drugih jeftin i sadržajan hotel, ako je ko bio molim utiske

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Voda topla,meduza nema provod u hotelu ili renta kar pa 35km do Alanje

Сиде је код Манавгата, то је неких 65 - 70 км од Алање.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko u medjuvremenu bio u mestu Side i da li bi mogao neko da podeli svoje utiske ovde?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

Da li je neko bio mozda u CLUB NENA HOTEL-side,bilo kakva informacija bi mi dobro dosla?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koji hotel preporucujete u ovom mestu za dete od 2 godine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao, moze li neko da mi kaze kakve su plaze u Sideu? Da li ima kamenja pri ulasku u more?

Da li neko zna kakav je hotel Narcia resort i kakva je njegova plaza?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svake godine detaljno procesljam sve hotele, slike turista, cene po agencijama itd... Za Side, moja topla preporuka je hotel Silence beach. Mi smo isli 3.sept, agencija Travel expert, kostalo je 1652e za mene i muza, beba ne placa nista, usluga UALL. Sa nama su isle jos tri porodice sa malom decom i svi su prezadovoljni.

Hotel je odlican za svaciji ukus, ima akva, luna park, lepu plazu, bungalove-vile u kojima iz sobe izlazite direktno u bazen.... Malo pogledajte slike turista i sve ce vem biti mnogo jasnije

Usluga je odlicna, jedina mana je to sto je sam grad Side, udaljen od hotela, pa nemate gde uvece da prosetate, osim da odete do malog bazara koji je "sklepan" da bi se rusima uzele pare.

Turan Prince world je bio moj prvi izbor prosle godine, ali kada sam videla Silence, nisam razmisljala, neuporedivo je bolji i lepsi, ali ga nase agencije ne forsiraju pa nije toliko poznat.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima da,li neko zna nesto o hotelu kamelya holidey vilage u sidu,hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,razmisljam ovog leta da idem ponovo u Tursku,posto nosim lepe utiske od prosle godine kada sam bila u Marmarisu,ali ove godine bih u Side,Kemer ili Alanju.Kakvi su vasi utisci o mestu Side,plaza me najvise interesuje,koje su cene iznajmljivanja suncobrana itd...Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877899
    Ukupno poruka