bubi zakon

Hotel Elysees Hurgada 2008/09

24 poruke u ovoj temi

Da li je neko letovao u hotelu Elysees u Hurgadi ? Molim Vas za informaciju.

Izmenjeno (bubi zakon)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam o ovom hotelu cula apsolutno sve najbolje, jedino nisam sigurna da nema dva hotela sa tim imenom.

Ovaj o kome sam ja cula su ustvari apartmani, sa kuhinjom i ne znam bas tacno da li ima vise prostorija. Ima dosta apartmana koji su kupljeni, i necije su vlasnistvo a ima apartmana koji se izdaju. U blizini Marriotta su, tako da nije daleko ni Sakala ni Village rd..

Najbolje od svega je plaza, koja je valjda najfensi u Hugadi..Magawish je najveca, a ova je najbolje uredjena..imas cak i WIFI na plazi..to je normalno plaza koja se placa, ali verovatno gosti tih apartmana imaju pravo da je koriste..

raspitaj se ti u agenciji da li je to to i da li mozes da koristis plazu..

ja nisam nigde videla ponudu za Elysees, gde si je nasla, u kojoj agenciji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam se iznenadila, posto pre nisam naletala na ovaj hotel u ponudama nasih agencija. Pa sam sad pogledala i nasla ga.

Spirit Travel ima specijalnu ponudu za ovaj hotel.

Ali priznajem da neznam nista o hotelu, samo sam ga spolja videla. Ali znam da je neko pisao o plazi, tj. cini mi se da je Bovari plaza tako nesto i da je izuzetno hvalio plazu.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam pricala sa nekim englezima koji su kupili jedan od tih apartmana, pa posto mi je to bilo zanimljivo malo sam ih ispitivala o svemu i svacemu, kako je to ziveti u Hurgadi i izmedju ostalog su pricali o Elysees..oni su u sklopu ugovora kada su kupovali gajbu dobili i pravo ulaska na plazu, imaju karticu i sa njom ulaze. I od njih sam i cula da neki apartmani mogu da se iznajme i neki dobiju takodje karticu a neki placaju ulaz svaki dan..tako da se treba raspitati u agenciji da li je ulaz na plazu ukljucen.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, 'Bowary' plazha pripada 'Elysees' Hotel & Appartments. Gosti hotela je koriste besplatno a swi ostali ulaze ako plate. Drug i ja smo se 29.09.'08. vratili iz HRG, kupali smo se na toj prediwnoj plazhi par puta. Ulaz je 30 LE po osobi shto ti je oko 300 dindzhi ali smo se mi uwek pogadjali a i dolazili smo popodne, nikada pre 3 sata, tako da smo owu cenu placali za obojicu. Daju ti i peshkire a ti biraj gde cesh da legnesh, da li na lezhaljke sa baldahinima, da li na pesak ili na lezhaljke na molu uz more. Swe na owoj plazhi je tako fancy i otmeno da smo mi bili odushewljeni. Posluga, tiha muzika, splawowi sa skakaonicom i toboganima, ma swe je bilo wrh! A da, cene pica su ok. Malo skuplje u odnosu na ostala mesta u HRG ali 2 Coca Cole i 2 Nesa su oko 38 LE shto ti je 380 dindzhi. Ako was zanima josh neshto, samo pitajte! ;) Ja sam expert za Hurghadu jer tamo letujem ewo wec, 4-wrtu godinu zaredom. :plesko: :kez:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve pohvale hotelu Elysees! Stvarno je super. Jedan dio hotela je "stari" dio, a drugi dio je otvoren prije 10 dana. U straom dijelu su vise apartmani, mada to nije ni bitno, jer smo mi trazili dvokrevetnu sobu, a dobili smo cijeli stan (dvije sobe, kupatilo, dnevni boravak, hodnik), i nismo dodatno placali. Novi dio je fenomenalan, nasi prijatelji su bili tu smjesteni, pa sam i to obisla. Tu su prave, ogromne sobe. I taj dio je vise fency, ma savrsen.

Od svega je najbolja plaza, koja je stvarno najbolja u Hurgadi. Za goste je besplatan ulaz, a za ostale je 4 eura. To se zaista ne moze opisati i nisam nikad bila na boljoj plazi...

Hrana je OK. Nismo mi navikli na tu hranu, da budem iskrena. Imali smo svedski sto, ali tamo je hrana svugdje grozna, tako da... moze se probrati za svaciji ukus...

Eto to je to... ako treba jos nesto... pitajte

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko letovao u hotelu Elysees u Hurgadi ? Molim Vas za informaciju.

Ja sam bio u septembru prosle godine. Evo nekih informacija o hotelu. Polozaj hotela je po meni odlican, jer se nalazi izmedju novog i starog dijela Hurgade.Do novog dijela se ide i pjesice 7-8 minuta, a do starog 5 minuta taksijem (1-1,5 eura, 10-15 funti). To je velika prednost za razliku od hotela koji su van hurgade oko 10-15 kilometara (prvi put sam bio u Hilton long beach).

Hotel ima novi i stari dio. Stari dio ne bih preporucio nikome!Užas! To se obavezno mora raščistiti u agenciji prije polaska.Ili novi dio ili ništa!Novi dio je otvoren kada sam ja bio i za to nemam riječi. Sve je potpuno novo (plazma tv,...),vrh od hotela.Hrana tako i tako, niko nece ostati gladan ( obavezno piti probiotoke, ili se po dolasku opskrbiti tabletama koje preporuči vodić). Ovdje preporučujem još da se izbjegne smještaj na zadnji (4 sprat), jer je buka sa krova, od klima uređaja, 24 sata i mnogima će smetati. Takođe, izbjegnite pogled na ulicu i more zbog buke sa ulice i zbog toga što vam to neće značiti ništa, jer se gradi hotel koji zaklanja pogled prema moru, pa sigurno nećete vidjeti more iako je hotel 50 metara od mora.

Plaža je super, vjerovatno najbolja u Hurgadi (čisto, uredno).Iako na plažu dolazi dosta Arapa i Kopta nećete biti uznemiravani ni sekunde (što je meni bilo nevjerovatno, jer sam navikao na loše stvari sa naših bazena i plaža).

Preporučujem polupansion, jer se na plaži uvijek može nešto jesti za 2-4 eura (10-30-40 funti).

Preporučujem sve izlete koji vam se ponude, naročito izlet u pustinju.Dobri su i Kairo, Luksor, i Rajska ostrva.Najlošiji je cjelodnevni odlazak u Akva park, jer malo nudi za cijenu koja se plaća, ali ko voli....

Još vam preporučujem da se svađate sa hotelskim radnicima, ili gdje se ukaže potreba, jer vam ti ljudi ništa drugo ne prihvataju osim takvog načina priče.To im je svakodnevnica.Ako se budete pravili fini ništa nećete postići. Davanje bakšiša ako vam nešto treba je najlakši način da to dobijete...

Što se tiče kupovine suvenira, parfema,...samo ćete uludo baciti pare, jer su sve kineske proizvodnje. Može se samo kao suvenir probrati papirus, ali to tražite u starom dijelu Sakali i obavezno se cenkajte. Cijena se može spustiti i do 30 %.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskopao sam na svim mogucim stanim sajtovoma sve o ovom hotelu i mogu reci da ga svi hvale ...tako da je definitivno to to........

definitivno je provereno dobar :) :P :D

ma sta dobar ODLICAN JE

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li na plazi hotela ima korala? I kakav je prilaz moru? Jel' ima puno plicaka ili ste odmah u dubljem delu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E drugari,nisam sigurna da li je ovo vec negde postavljeno,ali nema veze,nije na odmet jos jednom.Ovo je link ka sajtu gde ima dosta informacija o restoranima,neki imaju i svoj link, a za neke mozete videti i menu sa cenama! biggrin.jpg

http://www.aziab.com/HURGHADA.htm

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi shta god vas interesuje u vezi hotela slobodno pitajte. Ono shto je sigurno jeste da ce vam ovo biti najbolje letovanje i da necete morati da brinete. Odlican izbor, ja sam prezadovoljan dosao

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

EJ drugari jeste upoznati sa tim da sobe u novo izgradjenom hotelu nemaju terasu.danas smo mi bili u SPIRITU i receno nam je da ni jedna nema terasu ,i da ce nas zvati par dana pred put.

A DA I ZA KREVETE VAZI DA SU SVI JEDNOKREVETNI I DA CE DA IH SPAJAJU KADA STIGNEMO TAMO....

POZDRAVVVVV

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo sad smo stigli iz elyseesa ,terase nema a i ne treba ti ,a kreveti nisu spojeni i nece niko da ti ih spaja,mozes sam ako hoces .

Jos jednom :

Hotel je odlican i vredi para koje smo dali za njega,hrana je dobra mada pri kraju smori,a plaza je o.k ali daleko od toga da je kao sto je neko rekao "najbolja u hurgadi'' ,sva je fensi i udobna sa raznim lezaljkama, baldahinima,koktelima,muzikom,ali nema klasicne plaze sa peskom i morem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

PaPaja, jeste isli na jos neke plaze u Hurgadi i da li nam preporucujes jos neku osim Elysees gde smo smesteni? Da li sve plaze pripadaju hotelskim lancima ili ima i nekih zasebnih? Jel se placa ulaz na plaze?

Thanx unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hotel je savrsen,ja sam bio prosle a idem i ove god,hotel ima najlepsu fancy plazu u Hurgadi,hrana je odlicna,sobe extra...ali obavezno trazite da budete u novom delu EXTRA je!

super provod

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka