bubi zakon

Hotel Elysees Hurgada 2008/09

24 poruke u ovoj temi

@PaPaja

vezano za nosenje laptopa i konekcije

cujem da ima na bazenu, plazi ali ne u sobama?

Imas li inf. iz prve ruke.

Negdje sam procitala da imaju wireless.

Hvala,

pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaju wireless na recepciji, kraj bazena (onog prvog, odmah pored recepcije) i na plazi. U sobama nema.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno pitanje? I posle svega ovoga---hocete li davati 10eura za bakshish? Ja im ne bi dala ni jednog jedinog evra više!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja necu. Ako se cela grupa usprotivi, ne mogu nam nista. Sigurno nas nece vratiti. Nema fiskalnog nema ni para,tako kaze nas zakon!!!! Siguran sam da ce nas jos sisati sa taxama za narednih mesec dana,a strah me samo i da pomislim sta ce biti sa ovim ljudima sto idu u septembru.

Sto nas je ovako malo za ovaj termin za ovaj termin?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa..jeste nas malo......sta je tu je. Lepo ce nas oderati...dok stignemo do Hurgade....a ako povecaju cene za takse...no com!!! :besan: Moramo se usprotiviti za taj glupi bakšiš! Jos ako nam daju dno sobe...pa dok podmitiš recepciju za bolju....weeeeeeeeee.....odoše pare! :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni mi naravno nemamo namere da damo taj "obavezni baksis", ukoliko se kao grupa tako i dogovorimo jos na aerodromu, sto cisto sumnjam da je moguce.

U "dno" sobe nas garantovano smestaju da bi uzeli jos koji euro, ali, sta cete. Ili da ih podmitimo, ili da napravimo scenu, a cula sam da i to moze da upali.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stize i taj 31. maj, hocemo li se okupljati pa da pravimo neku zajednicku fotografiju za forum :D

Mogli smo se dogovoriti pre polaska i oko izleta, tamo ce nas hvatati prvi dan. Ja sam za Luxor preko Spirita ako ikako bude moglo, svi hvale tog njihovog Bojana, a Giftun i pustinju preko lokalaca, moze ona Magic Lamp npr. jer jedino sam to ime nasla na forumu. E sad bilo bi dobro da nas bude vise i zbog cene, a sto je jos vaznije zbog zezanja. Pa, ko je sa nama?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I da...moja prijateljica ide preko neke desete agencije u Egipat, ali moze da ide sa Spiritom na izlete, s tim da se mora dogovoriti na licu mesta sa vodičima Spirita, naravno.:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 naravno da je moguce ici preko njih na izlete..   koleginica mi je bila prosle godine i odusevljena je izletima a i uslugom...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka