Sergej

Banja Vrdnik

193 poruke u ovoj temi

Hamster, zovi gazdaricu i kazi da je ono drustvo od 20tak nekom volsebnom progresijom preraslo na drustvo od 30tak, sa tendencijom rasta..neka pocne da razapinje satore..

a Sergeju bi trebala da da neki apartman for free na koriscenje kada god zazeli..on je glavni "krivac" zbog navale na Platan :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A moj MFT Lili? Vec sam javila gazdarici da sam postavila MFT, odusevljena je. Zasto ne prosetas do ranca, kada ti je tako blizu?

Hamster izvini sto ti nisam odgovorila, nisam bila ovde nekih sedam dana, ali koliko vidim dobio si sve odgovore.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a Sergeju bi trebala da da neki apartman for free na koriscenje kada god zazeli..on je glavni "krivac" zbog navale na Platan :)

Moram priznati da sam popust vec dobio. I sto je veoma interesantno na ranchu se nishta ne naplacuje osim nocenja. Sve ostalo je bilo bez naknade, ja sam imao chak i besplatan mini bar. Istina par dana free bi mi dobro doshlo. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A moj MFT Lili?

I Maji jedan vikend free!!

Zasto ne prosetas do ranca, kada ti je tako blizu?

I nije mi bas blizu, to je na suprotnom brdu, ali mozda odem jednom, cisto da vidim taj cuveni Platan.

Jedino se plasim da me gazdarica ne izbaci, ili se izdere na mene " a ti si ta sto velikodusno delis po forumu moje apartmane! " Mozda da nalepim neku bradu, mada jedan tako maskirani nije dobro prosao i to bas kada se zaputio u Vrdnik :)

Izmenjeno (Lili)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko zna mozda je krenuo na ranch :lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U novinama je pisalo da je posao u Termal...ali ko zna... :)

nego jesi li ti malo obratio paznju na ljude tamo...recimo, ta gazdarica, da ne izgleda malo muskobanjasto?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E Serjoza, citam sada vesti na B92, ona rubrika izgubljen - nadjen ( laptip ) i navalili Vrdnik pa Vrdnik :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da vas svecano obavestim da sam bila na ranchu!

Gazdarica je bila super ljubazna i provela nas je po celom ranchu iako je imala goste i malo smo se ispricali..cak nam je rekla da svratimo na kafu neki drugi put kada ne bude imala guzve..

Jako su lepo ono napravili i stvarno je za uzivanciju..jedina zamerka je sto nisu napisali putokaz na onom skretanju iza vojske, pa smo promasili..pogotovo za nekoga ko je prvi put u Vrdniku bi to bilo korisno..

Najvise mi se svidja pogled sa onog najgornjeg vidikovca ( gde je rostilj)..mada su i bungalovi preslatki, pogotovo onaj donji red..bice to jos lepse, ipak im je ovo prva godina..ali, sve u svemu, svaka cast. Nadam se da ce im se isplatiti investicija..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svima koji planiraju da dodju i vide banju Vrdnik toplo preporucujem da obavezno izdvoje 2,3 dana i da dodju i opuste dusu. Inace Vrdnik je zbog brojnih manastira proglasen i za svetu goru, epitet koji ima jos ima samo Atos. Ja imam vikendicu u starijem vikend naselju, pogled na stari zamak i zelena brda, oko vikendice ima jos par placeva, u kojima niko ne boravi. Sama vikendica se retko koristi, i tamo odlazimo cisto da bi pokosili :ljutko: od sledece godine planiramo da je izdajemo pa ako neko zeli slike mozete ih dobiti na meil. Inace vikendica je opremljena sa smedervcem :P i klasicnim sporetom (ne novim naravno), frizider. Ima kupatilo, kuhinja/trpezarija, spavaca soba (ujedno i dnevna) i na spratu tj podkrovlju jedna soba. Dole ima jedan bracni i jedan obican krevet, a gore ima 2,3 lezaja. Sve u svemu mozete da stavite koliko hocete ljud, jer je vikendica najobicnija kuca, koja vam sluzi cisto da prespavate. Nema tv-a, nema adsl, kompa nicega. Zidovi, krov i priroda. I resetke za rostilj. Perete ruke vodom iz bureta, tusirate se napolju iz kazana koji je okacen na balkon koji pruza prelep pogled. Kuca je udaljena od centra, tj Termala nekih 15 min kolima, sto je preporucljivija varijanta. Znaci prodjete Termala i idete gore. Sve u svemu bekstvo iz grada na najbolji nacin. Ukoliko neko zeli da zakupi kucu za EXIT mozemo se dogovorti sledece godine. Slike mozete dobiti na meil, a adresu prezentacije cu postaviti cim je dignemo. Pozz.

Izmenjeno (Beograd)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drago mi je da si skoknula do rancha. Ja planiram ponovo tamo, pa se mozda i vidimo. Mislim da su napravili pravu stvar, a za par godina kada priroda uchini svoje, bice to pravi mali raj. Koliko sam ja video zemlja je neplodna i mnogo se muche sa travom. A gazdarica je stvarno carica.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je uvek zao kada dodje nedelja uvece i moram nazad u veliki prljavi grad..evo, recimo pogled iz nase kuce na ravanicu, zumirano..

picture068ra0.jpg

a iz ovog ugla se verovatno vidi ranch, ali ko bi u tom moru zelenila provalio sta je sta...ali bar ce ti biti jasnije da smo mi skroz na suprotnoj strani sela

picture074as0.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je zaista lepo. Bio sam ponovo na ranchu, na kafi. Saznao sam da si navracala ali da je bila guzva. Da li je josh neko bio na ranchu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam jedno zapažanje. Mislim da je cena bazena u Banji Termal previsoka.

Za odrasle cena otvorenog bazena je 250 dinara a za decu 200 dinara. To znaci da roditelji sa dvoje male dece moraju da izdvoje 900 din za bazen.

Cena zatvorenog bazena je jos veca 350 za odrasle i 300 za decu.

Sta mislite o visini ovih cena?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Sergej,

Takodje bih želeo da pozdravim i sve zaljubljenike banje Vrdnik.

Supruga, deca i ja smo u protekle dve nedelje bili u Vrdniku, na Zmajevcu i na bazenu hotela Termal (zatvorenom naravno). Oduševljeni smo! Cena bazena je 300 dinara za odrasle i 200 za decu preko pet godina. Naša ćerkica koja ima šest i po godina, je se oba puta, da kažem, provukla bez plaćanja ulaznice na bazen jer nas gospodja koja naplaćuje karte nije ni pitala koliko ima godina. Ulaznica važi od 9 do 21h. Bazen ima termalnu vodu koja je fenomenalna, nije bilo gužve iako je bio vikend i unutar bazena postoji mali kafić u kome možete, onako u kupaćem da popijete piće i kaficu. Bazen je veliki a takodje postoji i mali za decu. Na tuševima je takodje termalna voda i možete koristiti šampon kada se tuširate, kao i fen da osušite kosu. S'obzirom da bi u Beogradu platili na bilo kom otvorenom istu cenu mislim da nije preterano 300 din po osobi. Naravno ukoliko odsednete u hotelu cena bazena je uračunata u prenoćište.

E sada ja imam jedno pitanje za sve zaljubljenike u Vrdnik. Moja porodica i ja smo razmišljali o novoj godini u Vrdniku. Vidim da ste svi oduševljeni Platanima pa me interesuje koliko su oni udaljeni od Termala i da li neko ima neku cenu dočeka u banji Vrdnik? U Termalu je doček 3950 dinara.

Unapred hvala svima i vidimo se u Vrdniku.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cena je verovatno individualna stvar(što je za nekog skupo,za drugog je jeftino).

Pravo pitanje je šta dobijate za određenu cenu.Molderu,ja i moja porodica nemamo tako lepa iskustva iz banje Vrdnik,naročito u toku ove godine.

Proletos smo bili na zatvorenom bazenu i neprijatno nas je iznenadila prohladna voda(u odnosu na onu vruću kakva je bila ranije),hladni radijatori(nismo mogli da osušimo peškire),prljava voda(pogotovo u malom bazenu-kao neka čađ) i neprijatan smrad iz wc-a.

Početkom septembra smo bili na otvorenom bazenu i neprijatno nas je iznenadila dubina vode u bazenu(bio je napunjen samo do 2/3 zapremine),prljava voda,smrad nafte(od pretakanja nafte iz nekih cisterni na susednom placu),zvižduk spasioca u 18h da je smena gotova i da se,, kupimo,,(iako je zvanično rad.vreme do 19h).A na sve to,kada smo već seli u kola da idemo kući,zaustavile su nas dve uzbuđene žene i pitale da li smo videli tipa koji je kradom fotografisao decu ispod tuša(i usput saznali da to nije prvi put,a da to nema ko da spreči).

Banja Vrdnik je jako lepo zamišljena,ali joj treba kompletno renoviranje i podrška meštana(jer mnogi koji žive odmah pored hotela nisu shvatili šta je to banjski turizam i zašto ljudi dolaze u tu banju).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka