Sergej

Banja Vrdnik

193 poruke u ovoj temi

@batakole

da li ste mislili na novi hotel 'Fruške terme', prekoputa etno kompleksa Vrdnička kula?
Bio sam negde s proleća tamo i sve je bilo u fazi izgradnje, ogromno gradilište ispod etno kompleksa.
Našao sam sad njihov sajt mada im navigacija ne radi baš naj i ima dosta rendera umesto fotki.
Našao sam i cenovnik ali piše da ta cena nije još dostupna, samo varijanta Vip Pass (3000 radni dan i 5000 vikend).

Da li ste bili tamo već?
Mi porodično odemo 2-3 puta godišnje u hotel Termal, da se izbanjamo malo u toploj vodi. Ovo što nude Fruške terme je baš fancy.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nazalost za sada je samo to moguce koristiti kazu da ce kasnije biti dostupno i druge opcije. Nisam bio u Vrdniku vise od mesec dana sezona za mene pocinje pocetkom marta i tada cu znati vise

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru :)

Naleteh jutros i na reportažu o otvaranju kompleksa na lokalnoj tv.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blago tebi sto imas Hirona, em drlja slicice na brzaka, em recituje...kulturnog uzdizanja ti ne nedostaje gde god da ste :D. Bas lepo sto si napisala u uvodu malo istorije Vrdnika, mi volimo tamo da odemo bar par puta godisnje zbog zatvorenog bazena, a  nisam  se udubljivala u pricicu o rudniku... zanimljivo je kako su otkrili termalne vode. Fruske terme cemo definitivno posetiti u zimskom periodu, privlacno deluje zaista. 

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo me opet u Banji Vrdnik malo je losije vreme, ali nazalost i bazeni rade samo za goste hotela u Termalu i Fruske terme. Opstna Irig uvela vanrednu situaciju i zatvorila sve bazene . Ako zelite da koristite bazene morate da budete gosti hotela

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka