Sergej

Banja Vrdnik

193 poruke u ovoj temi

Baš sam ponosna, danas je na MFT postavljena moja foto priča o Ranču Platan.

bas ti je lep MTF..prosto dodje coveku da udahne dok gleda slike..

znam otprilike gde je po tvom opisu, to je na suprotnom brdu od nase kuce :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A jel moze neko da da neki kontakt na neke vikendice u okolini Vrdnika. Zeleli bismo da idemo tamo nas jedno 20tak na 3-4 dana ali nije nam bitan kakav je smestaj posto ionako cemo tamo samo da prespavamo tako da netrazimo nikakav luxuz ali opet ne ni nesto gde ce ledja da mi otkidaju posle prespavane noci:)... Inace neznate mozda kakve su cene iznajmljivanja vikendica tamo u okolini na jedno 3-4 dana??????

hvala unapred

hamster

ja stvarno ne znam, sve nase komsije koriste svoje vikendice, pogotovo sada preko leta..raspitacu se sutra kada odem, pa ako cujem da neko izdaje, javicu ti cim se vratim..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lili bila si u pravu. Evo javljam se sa rancha Platan, imaju wireles ADSL. Mnogo je lepshe nego na fotografijama. Odushevljen sam, neces verovati ali ovde je hladno, treba mi jakna naveche.

Lili hvala ti josh jednom, da nije bilo tvoje sugestije verovatno ovo ne bih video. Nije skupo, dobijes flasu vina, namirnice u mini baru su besplatne, filmovi besplani sve originali. Ne znam sta da kazem. Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A koja je cena??? (osoba/noc)

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sergej, nema na cemu, zato ovaj sajt i postoji. Mada ne vidim da sam ti ja nesto mnogo pomogla, vise je pomogla Maja koja je opisala sam ranch kao gost a i postavila je mnogo lep MTF.

Da, mozda sam trebala da ti kazem da je uvece i rano ujutru hladnjikavo, ja uvek ponesem neki duks i carapice..mada kod nas i preko dana ne bude nikada vruce kao u Beogradu. Imamo jednu lipu u basti ispod koje jedemo, pijemo kafu, itd i tu nikada temperatura ne prelazi 28 C..

Bas mi je dragi da ti je bilo lepo.

Hamster, evo ti link od tog rancha, to je jedan od retkih srpskih sajtova gde imas i cene. Vidi se da su ljudi profesionalci. I eto, Sergej rece da je cak i flasa vina i klopa uracunata u cenu..

http://www.vrdnik.info/letnjikovac.htm

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A koja je cena??? (osoba/noc)

Cene nisu izrazene po osobi nego po apartmanu, i iznosi 2,700 din zanoc, to je neki avgustovski popust. Moram ispraviti Lili, klopa nije uracunata u cenu i ne sluzi se. Ali u mini baru ima nesto za prvu pomoc. Mada to meni nije bio nikakav problem. Jedno vece smo rostiljali, drugo vece smo jeli u Vrdniku. Sve je OK cak i cena, gledajuci ukupni utisak.

A evo i fotke sa rostiljanja.

post-5776-1217885398_thumb.jpg

Izmenjeno (Sergej)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene nisu izrazene po osobi nego po apartmanu, i iznosi 2,700 din zanoc, to je neki avgustovski popust. Moram ispraviti Lili, klopa nije uracunata u cenu i ne sluzi se. Ali u mini baru ima nesto za prvu pomoc. Mada to meni nije bio nikakav problem. Jedno vece smo rostiljali, drugo vece smo jeli u Vrdniku. Sve je OK cak i cena, gledajuci ukupni utisak.

A evo i fotke sa rostiljanja.

to znaci da ukoliko se smesti 3 ljudi u jedan apartman cena na osobu je 2700/3=900 din??? ili sam to pogresno razumeo... nas bi htelo da ide jedno 20tak i idemo malo da se odmorimo,l druzimo i zezamo tako da ne zelimo da dajemo bezveze tolike pare na smestaj kad cemo tamo samo da prespavamo u sustini... ali ako je to tako da se cena na jedan apartman deli na broj ljudi koji u njemu spavaju onda to i nije puno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u nekom apartmanu moze da se smesti porodica sa 3 male dece? S obzirom da su deca mala, dovoljna su nam cetiri kreveta.

Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaki apartman ima jedan francuski lezaj i jedan lezaj na razvlacenje. Mislim da je najbolje da kontaktirate gazdaricu, jer je super zena i naci ce resenje. Bar su moja iskustva bila takva.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam je danas kontaktirao putem maila i mogu reci da sam stvarno iznenadjen sto se cene tice i uopste njihovog pristupa, tako da se spremamo tamo na izlet na par dana i jedva cekam:)... hvala svima koji ste ucestvovali u ovoj diskusiji i zelim vam laku noc i sutra prijatan dan wink.gif

pozz

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zeleo bih jos da pitam da li bi mogao neko da mi kaze kakve su priblizne cene u okolini, znaci dorucak, rucak, vecera, alkohol i tako to da znamo odprilike koliko nam para treba da bi smo tamo proveli 4 dana i sa ishranom i picem...

hvala unapred

hamster

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene po restoranima bas i ne znam, prosle godine su bile ok, recimo u rangu beogradskog proseka..ove godine nisam bila u restoranu..bila sam na bazenu, tu su pica 90 din, kafic kod ulaza.

U prodavnicama i na pijaci je otprilike isto kao u Beogradu..ocekivao bi covek da je na selu pijaca jeftinija nego u gradu, ali nije..no, sada je sezona i pijaca je svuda jeftina..

Posto vas ide puno, moje iskustvo je da sto je vece drustvo, manje novca treba po coveku..posto ima rostilj, kupite neko mesce, salatu i hleb, ladno pice i hadzijski do zore :)..

nisam ti bas od neke pomoci, moji najveci deo kupovine obave ovde, jer su bas na vrh brda i selo im nije blizu..ja takodje dokupim ovde sta treba kada podjem posto mi je lakse, a sat vremena voznje moze sve da izdrzi osim sladoleda..mozda mozete i vi da kupite neke stvari ovde, tipa sta vam treba za dorucak, pice..posto nisam bila na ranchu, Sergej verovatno moze da vas bolje posavetuje..ja idem kod roditelja koji su celo leto tamo, tako da je usluga All Inclusive :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene su uobicajene, mada mislim da treba iskoristiti mogucnost koristenja rostilja, saca, tanjirace i kotlica koji takodje postoje na ranchu. Ruma je udaljena desetak kilometara i dobro je snadbevena, tako da postoji i ta mogucnost. Samo mislim da alkohol nije dozvoljeno unositi u vecim kolicimnama, to morate videti pre rezervacije. Inace Hamster, moras razmisliti, jer se radi o lux namestenim i opremljenim apartmanima. Da li je bas to sto zelite, morate se dogovoriti o svim detaljima, sa gazdaricom, jer je bas predusretljiva i moze vam pomoci da mozda prodjete jeftino po pitanju ishrane i pica. Recimo da narucite prvi dan u pecenjari jagnje ili prase, na vas dvadeset to bi bila sitnica. Drugi dan rostilj, treci dan kotlic sa pasuljem i eto provoda za malo para.

Moje je misljenje da je najbolje da pokusate dogovoriti sve sa gazdaricom i jagnje i prase i kotlic i pice, pokusajte nista vas ne kosta. Nesto mislim da bi to ipak mogao biti dobar provod.

Izmenjeno (Sergej)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hamster, meni vec ide voda na usta od jagnjica i rostilja, a bogami i suljpa..nego kada vas je vec 20toro, da se i mi uvalimo, necete nas u toj masi ni primetiti..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i ja se prijavljujem! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka