Sergej

Banja Vrdnik

193 poruke u ovoj temi

Da li je neko bio u ovom mestu i kakva su iskustva sa smestajem?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo sam nasao na netu?

post-5776-1216678680_thumb.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sergej, ne znam gde nadje tu sliku, ne lici mi na nesto poznato u Vrdniku..mozda je neki privatni smestaj..

moji roditelji imaju vikendicu u Vrdniku, stvarno je bozanstveno..

Ja sam bila u Termalu, to je jedini hotel, koliko ja znam u Vrdniku, jedne godine skoro 6 meseci jer sam slomila koleno..ne znam da li se sada nesto popravilo, ali tada smestaj i nije bio neki kao i hrana, ali moglo je da se podnese. Ja sam isla zbog terapija, narocito fizikalne i mogu ti reci da bih mozda sada bila copava da nisam otisla tamo..

Pretpostavljam da ima i privatnog smestaja, to bi trebalo da je dosta povoljnije. Inace sam sada za vikend cula na bazenu, onako slucajno da je pun pansion 2 i nesto hiljade..ali to je totalno neproverena informacija, mozda cak nisam ni dobro cula..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je fotografija privatnog smestaja, nesto sto je tek izgradjeno, ali ne znam detalje osim sa oglasa sa kojeg sam skinuo fotku. Eksterijer je ovakav!

post-5776-1216756450_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je Vrdnik jako lep, super za vikend!

Znam da su preko puta hotela neki izdavali sobe i mislim da se cesto oglasavaju u halo oglasima, ali ne znam kakav je smestaj. Ne verujem da je kao taj na slici. Ja sam isla na jedan dan, tako da smestaj nismo gledali. Ako odes u taj, javi kako je bilo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sa mbila u vrdniku prosle godine u junu, bas smo bili smesteni u termalu. i moram recji, da je hotel sasvim ok. vidi se da je stara soc-real gradnja od pre par decenija, ali je hotel renoviran ili se renovira (renovacija ide po fazama, po spratovima). hotel je kao na nekoj uzvisici, odakle se spusta do naselja. sve je okruzeno lepom prirodom, ima gde da se seta. hotel ima i otvoreni i zatvoreni bazen i komplet usluge i za bolesne koji se oporavljaju od nezgoda i sl. ali prosle godien su pocel ii sa wellness programom: razne masaze, treninzi i sl.

ne secjam se koliko je bio pansion prosle godine, ali je hrana bila izvanredna.

takodje, roditelji moje drugarice drze jedan privatni smestaj u vrdniku, ima 4*, u samom centru je. sve je super sredjeno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obicno odem sa prijateljima na jednodevni izlet(ako mogu tako da nazovem)do Vrdnika,i iskreno dopada mi se priroda oko bazena,ali mislim da bi to moglo da bude i malo sredjenije.Onako za opustanje na par dana mi deluje ok,ali stvarno ne znam sta bi radila tamo vise od 2-3 dana.Verovatno ima nesto da se vidi u okolini,ali opet ne bih o tome,jer nikad nisam ostala duze od 1 dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taj smestaj je na nekom ranchu Platan, ne znam tacno gdje, ne pise na sajtu osim da je prema Vrdnichkoj kuli. Izgleda mi super ali je malo skupo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam gde je ta vrdnicka kula, a bila sam ubedjena da znam sve znamenitosti Vrdnika :)

ima puno tih nekih fensi kuca koje su izgradjene u poslednje vreme, mada i previse novokomponovanog kiceraja za moj ukus..jos uvek su mi najlepse one stare sremske kuce, pogotovo ako su lepo odrzavane..

Sergej ovo na slici deluje bas lepo, mora da je to negde malo vise u planini, iznad sela. Kuca mojih roditelja je takodje dosta visoko i ja imam problem kada odem tamo da ne mogu da se naspavam, kao da sam popila bensendin..i vise sam gladna nego u Bg..kazu da je to zbog vazduha..

A koliko kosta taj smestaj, kazes da je skupo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po fotografijama koje sam vidio na sajtu ne bih rekao da je kich, sve je od drveta i kamena. Ne znam da li smem da stavim sajt na forumu ali zaguglaj Ranc Platan ili apartmani Vrdnik i naci ces ih. Zakup jednog apartmana je 3000 din, bez israne. Na sajtu zaista ima mnogo fotografija i informacija. Nesto razmisljam da odem sa drustvom za vikend, ali se dvoumim. Imam osecaj da je nesto novo i posebno, ne znam, zato pitam. Upravo se i reklamiraju kao vazdusna banja.

post-5776-1217343833_thumb.jpg

Izmenjeno (Sergej)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam tamo proslog vikenda. Idi sa drustvom neces se pokajati. Poslala sam i neke fotke na MFT, pa ako se objave mozes pogledati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledala sam sajt, izgleda predivno. Ne vidim sto ne bi smeli da stavimo link, pa nismo mi vlasnici..ali ok, lako se izgugla..Cena nije bas mala, ali ako ti treba odmor, mozda da zrtvujes za jedan vikend..

Majo, u kom delu Vrdnika je to? Recimo, gledano od Termala?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ranc je od Termala udaljen oko 700 metara pjesice, a oko 2 km autom. To je prema Novom Sadu i ranc se ne vidi od brda koji je nasuprot Termala. U stvari ako pogledas prema Vrdnickoj kuli, e u tom pravcu je. Prodje se Vagon kafe i prvo skretanje desno. Sve je prva liga, navrati navece kad upale svetla, jer je ranc otvorenog tipa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš sam ponosna, danas je na MFT postavljena moja foto priča o Ranču Platan.

Izmenjeno (Maja Zigic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A jel moze neko da da neki kontakt na neke vikendice u okolini Vrdnika. Zeleli bismo da idemo tamo nas jedno 20tak na 3-4 dana ali nije nam bitan kakav je smestaj posto ionako cemo tamo samo da prespavamo tako da netrazimo nikakav luxuz ali opet ne ni nesto gde ce ledja da mi otkidaju posle prespavane noci:)... Inace neznate mozda kakve su cene iznajmljivanja vikendica tamo u okolini na jedno 3-4 dana??????

hvala unapred

hamster

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka