andreja

LIMENARIJA

167 poruka u ovoj temi

Hvala, putujemo sa dvoje bas male dece a do sada nisam preko neta nista rezervisala tako da mi svaka informacija znaci. Bas nisam savremena :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

TRYPITI HOTEL

jel bio neko prosle godine ?

kakva su iskustva ?

kakva je plaza ispred ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas za utiske i savete, a vezano za letovanje u Limenariji -  Vila “CHRISSA”.

Pošto se vila nalazi u centru blizu gradske plaže kakvi su utisci, koliko ima hlada, koja je najbliža plaža a da nije u luci...može li se pešaka ili moramo iznajmiti auto?

Pošto idem da detetom od 9 god. šta mi savetujete?

Kakve su cene ležaljki, da li ima marketa, koliko je rentacar?

 

Hvala. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Macica
naša prijateljica je pre dve godine letovala u istoj vili sa detetom od 10 godina. Ona se nije kupala na gradskoj plaži, već na plaži Metalia, koja je oko 15-tak do 20 minuta udaljena od vile Chrissa. Obilazili su i druge plaže, ali su sa  još jednom porodicom iznajmljivali automobil. Za ostale odgovore, moraš da sačekaš da se vrati sa letovanja (za 10-tak dana), ako nije kasno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel zna neko koje je radno vreme Iris Golda u julu i avgustu i koliko je fabrika udaljena peske od centra Limenarije iduci glavnim putem? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Do devet rade sigurno, možda i duže leti, ali nemojte me držati za reč, ja takve stvari ne pamtim. Ali svakako do devet. Ona nije preterano daleko od centra Limenarije (do 2 km po mojoj proceni) ali ćete u jednom trenutku morati da se popnete na magistralu i deo puta, tj. poslednji deo puta da idete magistralom.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 6 sati, svetloplava je rekao/la:

Jel zna neko koje je radno vreme Iris Golda u julu i avgustu i koliko je fabrika udaljena peske od centra Limenarije iduci glavnim putem? 

Imate ovde njihov kontakt:

https://www.facebook.com/irisgoldfactory/about

moja gospodja ih je gledala isto pre neki dan.Jadan ja ako odem.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Те године када сам јој први пут рекао да то постоји и одвезао је тамо... смо потрошили 300 € више него обично и упланирано... стога - да, јадан ти.

Ипак, има испред прелепа тераса са погледом на море и седењем, па ти буди тамо и пиј нешто, док се унутра дешава битка. И многи други јадници свих националности то раде, нећеш бити ни први ни последњи. Има и пиво да се купи.

А ако имаш среће, видећеш делфине, као ја. Снимак је баш одатле...
 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja srećom gledam samo srebro, zlato ne nosim, tako da se nikad ne upropastim u Irisu. A i često im je srebro na akcijama i sniženjima leti pa može da se nađe svašta simpatično. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 17 sat, svetloplava je rekao/la:

Jel zna neko koje je radno vreme Iris Golda u julu i avgustu i koliko je fabrika udaljena peske od centra Limenarije iduci glavnim putem? 

ne gubi vreme u irisu, teški prevaranti

ogroman deo prodajnog asortimana je nabavljen preko aliexpesa...lično se uverio.

to malo što proizvode uošte nije za turiste a naročito ne za srpske

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Баш хтедох јутрос то да напишем, па заборавих. Тј. све је то танко, злато није никакво, сребро је јефтино, а остало су штрас и "сваровски" стаклићи... смеће. Оно што вреди, повољније је другде.

Оно јес... нешто праве и сами, тј. преправљају, дорађују и гравирају, али није вредно труда. Ишли смо само прве две године, после више не.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa dobro jeste malo masovna produkcija fazon, ali koliko para toliko muzike. Ima slatkih radnjica i u Limenasu i Limenariji gde može da se naleti na originalne i jedinstvene komade srebrnog nakita ali ovako što se tiče džidža za svakodnevno nošenje, može u Irisu da se nađe. Ja imam nekoliko narukvica kombinacija srebro/koža, nisu mrdnule i baš baš su slatke. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam kupila 2014. srebrni lancic (ogrlica sa priveskom koji se ne moze skidati) za 15e, bilo snizenje, i dan danas je isti kao prvog dana,ista boja, isti sjaj, kvalitetno srebro, a sad cu da kupim nesto sto sam videla i onda pa ostavila za drugi put da prvo proverim kvalitet kupljenog :) inace vise volim zlato ali su mi se mnogi srebrni komadi mnogo vise dopali od zlatnih, nekako su imali bas los ukus dizajneri te godine sto se tice zlata :)

Izmenjeno (svetloplava)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i vrlo bitna stvar... ne pokušavajte da u "nakit" radnjama krenete priču na Nemačkom... bolje Srbski, ili u najgorem slučaju Brexitski... na švabe su namunjeni s'm tako... od davnih dana

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratili smo se pre dva dana iz Limenarije, boravili smo u vili Moli. O samoj vili na temi o smeštaju, a za sve one koji planiraju da idu u Limenariju evo rasporeda autobusa koji prolaze kroz mesto. Slikano je pre 5-6 dana.

5788a6e5ae773_RedvoznjeLimenarija.jpg.51

Na kraju svake relacije je data i cena za tu relaciju. Inače autobuska stajališta su pored same vile Moli i u centru grada (mislim da je tu neka banka ili pošta).

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka