andreja

LIMENARIJA

167 poruka u ovoj temi

Tu nisam od pomoći.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo u Skali Potamii i ovde nema nikakvih posledica. Čak smo obilazili ostrvo kolima protekla dva dana, ima nanosa ti o tamo ali ništa alarmantno.

Juče smo svratili do Limenarije, grad je delovao pusto tako reči mrtvo oko 17h za razliku od Potosa. Možda smo došli u neko pogrešno vreme ali Limenarija nije ostavila neki specijalni utisak na mene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A gde ste smešteni u S.Potamii?

Napiši nešto i na temi o njoj. Baš bih voleo da čujem mišljenje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kakav je nocni zivot u limenariji? kakvo je setaliste i moze li se lepo utrositi vreme tokom veceri?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije nista posebno imas par kafica uz more,generalno Tasos nije za provod vise je za miran odmor..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima neki komentar na vilu Delfini pored Limenarije i na plažu u tom delu oko 1km ka Tripiti plaži.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je Limenarija lepsa od Potosa. Ima neki smek, lepo setaliste uz plazu, ima prodavnica, taverni, kafica , girosa....

Dok je u Potosu mnogo veca guzva, ima i tamo svega, ali nekako pretrpano... Uz plazu nije setaliste nego restorani i guzva, guzva....

O plazi nemogu da pisem nismo se tamo kupali...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Proslog septembra sa deckom bila u Limenariji deset dana. Sasvim je OK vila Vana sto se smestaja tice, toplo je preporucujem.

Na plazi nijedan dan nismo bili u Limenariji, uzeli smo skuter i krstarili po celom ostrvu, priznajem, plaza nije neka, ali valjda se na Tasos ni ne ide da bi se bilo u jednom mestu, stoga toplo preporucujem Limenariju za smestaj, ima u blizini nekoliko divnih plaza do kojih se moze peske, ako vas ne mrzi da setate.

Potos je takodje blizu, moze se peske do njega, ima lepo uredjen put, ali meni je Potos previse bucan i previse ziv... Ako se ide na odmor, i u pravu avaturu u smislu obilaska celog ostrva, toplo preporucujem Limenariju.

Naravno, to je samo moje misljenje i najiskreniji utisci, nemojte da me napadnete ovde sad :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili u Limenariji 15 dana,obisli sve sto smo planirali,i bilo nam je bas lepo. Nisam bas bila sigurna sta da ocekujem od Limenarije,obzirom na razne komentare,tako da sam bas prijatno iznenadjena.Lep,mali gradic,koji ima sve sto je potrebno,i plazu koja je daleko od savrsene ali sasvim upotrebljiva ako ti se ne da ici u obilazak..Ima gde da se proseta,ima bas puno suvenirnica,a cene su prihvatljive. Ne smem da zaboravim,sve preporuke za giros u Eagean baru,porcije bas velike,cena 2.30 eur. I slatka palacinka gratis,uglavnom ako narucite 2 ili vise stvari...ili ako ste im simpaticni  :rolleyes:... O smestaju cu na drugoj temi...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čovek - ptica iznad Limenarije.

img9357.jpg

img9359.jpg

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine započeta gradnja lukobrana, ove godine je nastavljena.

img9367.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A koliko smo samo diskutovali o gratis palacinki !!!DSCN3218.thumb.JPG.5d442492c6e57fd9036e5

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A pored njega najlepsa poslasticarnica na ostrvu! DSCN3204.thumb.JPG.811ecec3a4e8f8c16f902DSCN3226.thumb.JPG.a579f3322071541961188Na mene ostavila utisak WAUUUU !!!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

na mene nije ... nisam je specijalno ni primetila ... nama je ona na kraju Limenarije sa baštom dobra bila ... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je nova poslasticarnica,tek otvorena krajem juna.Stvarno izgleda fenomenalno,ali nismo svracali,posle girosa i slatke palacinke bi nam bilo previse  :rolleyes: ...GRATIS palacinke,ako Laza cita...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka