Guest Guest

Egipat -da li vredi otici

24 poruke u ovoj temi

Slazem se sa Markom.Cinjenica je da imaju jako dobar marketing i to je sustina.Prilicno su izvikani.Tacno je sto kaze Natasa da imaju po nekad nesto povoljno (kao uostalom i svi ostali samo treba da se covek raspita)ali celokupno gledano jesu im cene "na vrhu piramide" . Suprug i ja smo letovali preko njih i bili zadovoljni,ali smo i dobro platili

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto sam ipak odlucio da odem do egipta, moze li par saveta gde sta kupovati i sta vredi kupovati (nesto od odece?)

I jedno pitanje tehnicke prirode, kako ste komunicirali sa srbijom iz egipta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Egiptu je najbolje kupovati odecu, pamuk im je najbolji na svetu.

Kupujte gace (dugo ce da vam traju) :rolleyes:

A kako sm komunicarli sa Srbijom, sto preko mobilnih,a ima i da se kupe telefonske kartice pa na govornicu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima! Marko mislim da nisi u pravu, mislim da Kontiki ne preteruje sa cenama, cene su slične i kod drugih agencija, a Kontiki za razliku od drugih pruži najbolje ( mislim na vodiče, organizaciju ...,sve).

Kako sam gledao do sada su Kontiki i Jolly imali identican cenovnik a sad na sajtu Jolly-a je izasao za celu sezonu cenovnik i.... ne znam nesto tamo meni ne stima, Egipat je uzasno skup. Avion samo kosta 290 eura a hotel 3* nema ispod 200 eura u periodu avgust-oktobar (sem sredine septembra kad ima jedna ponuda za 175) a jos kad dodas taxse, vizu to je jos skoro 100 eura... malo su ga preterali.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Наравно да вреди отићи у Египат. :blink: Питање је само где и када.

Да не отварам нову тему, ево мало уживајте, ви "египћани" и остали љубитељи Оријента:

http://youtu.be/AXvlheS_HYE

Надам се да нисам погрешио што сам ово поставио? :'(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e jesi gos'n Badzo vragolast!

Nije to sva lepota Egipta

Ovo ti je super!

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ма, сав сам "Египћанин", мада можда и Ашкалија? :cmok:

ХВАЛА!

Izmenjeno (Баџа)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda nije prava tema za moje pitanje pa se unapred izvinjavam ako je tako....

Bila sam vise puta u Egiptu (pre 9.8 i 6 godina) pa sam razmisljala da ove godine ponovo odem.Ali sam se iznenadila kada sam videla cene!!! Da li se to meni cini ili su cene poslednjih godina znacajno povecane?!

Preko kojih agencija vi putujete,da li postoje neke povoljnije ili je to prekticno sve isto?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

propustili ste first minute,uplacivanje bi trebalo obaviti u aprilu,maju,bilo je povoljnije..

a cene jesu vece,posebno ove godine jer se turisti vracaju u egipat.prethodne 2-3g.bilo je jeftinije zbog situacije tamo..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26823
    Ukupno tema
    901127
    Ukupno poruka