miletovbodyguard

El Mouradi Menzah 4* AL ili El Mouradi Hammamet 5* PP

251 poruka u ovoj temi

interesuje me neki frisko izvestaj iz hotela EL MOURADI HAMMAMET, u ovom naslovu se pominje kao PP medjutim ja sam gledala Argusov sajt oni imaju ALL,sto mene i interesuje?????

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li otici u El Mouradi Hammamet 5* ultra all inclusive ili u El Mouradi Menzah 4* all inclusive? Koja je razlika osim u ceni koja nije za zanemarivanje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Avantura011@..koliko sam gledala i ispratila skoro sve moguce sajtove o ta dva hotela ipak sam se odlucila za El mouradi el Menzah i idem 4 maja...meni ne treba taj luksuz koji nudi El Mouradi 5* jer ionako necu 24 sata boraviti u hotelu..Sve zavisi sta zelite,ocekujete od boravka u istim...Eto,kad se vratim informacija iz prve ruke..ali,uglavnom su reakcije pozitivne na hotel 4*...na tripadvisor-u ima svezih komentara,pa ako Vas ne mrzi malo prelistajte...Iskreno,jedva cekam da odem :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li otici u El Mouradi Hammamet 5* ultra all inclusive ili u El Mouradi Menzah 4* all inclusive? Koja je razlika osim u ceni koja nije za zanemarivanje?

Ja sam bila prosle godine u Menzahu. Ova dva hotela su sastavljena i sve sadrzaje zajedno koriste, osim glavnih restorana, mada i nema razlike u hrani. Menzah je noviji deo, a sobe u delu sa 5* su nesto bolje (tepih na podu i noviji namestaj), mada su u njemu sobe i terase manje. Sto se tice all inc. nema razlike, svi restorani i barovi su jednako dostupni svim gostima. Hrana je odlicna (rani dorucak, dorucak, kasni dorucak, rucak, vecera u glavnom restoranu), a u baru na bazenu ceo dan imate hamburgere, pomfrit, palacinke, picu, kokice, sladoled...Bazeni su odlicni (tri bazena, od toga jedan sa morskom vodom), a hotelska plaza je preko ulice. Sobarica svaki dan ostavlja u sobi flasu vode i flasu soka, mada mozete bez problema odneti bilo sta u sobu. Zaista mozete zaboraviti na novcanik, jer vam ni jedan jedini dinar nije potreban. Obavezno koristite sef koji imate u sobi i sve stvari od vrednosti ostavljajte u njemu.

Ponovo bih otisla u Menzah, stavise, osecala bih se prevarenom da sam platila 5*. Inace hotel je na odlicnom mestu: 10-15 minuta setnje do marine, a medina i Charthage land su odmah iza hotela.

pozdrav

interesuje me neki frisko izvestaj iz hotela EL MOURADI HAMMAMET, u ovom naslovu se pominje kao PP medjutim ja sam gledala Argusov sajt oni imaju ALL,sto mene i interesuje?????

Postoji varijanta PP i all incl.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bila jedan put u El Mouradi Hammametu 5* a 2 puta u El Mouradi El Menzahu 4* i idem u Julu 4-ti put u El Menzah.

Svaki put sam isla preko Sunline agencije i imam samo reci hvale za njih.

U sustini koji god hotel da odaberete izmedju ova 2 (all inclusive) , mozete usluge u oba hotela da koristite. ( barovi, bazeni -i unutrasnji i spoljasnji, sale za animacije , i disco koji je u El Mouradi Hammamet hotelu mogu da koriste gosti oba hotela) . Meni licno nisu odgovarale sobe u El Mouradi Hammametu (zbog alergije) jer imaju tepih , dok su u sobama u El Menzahu plocice.

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila sam u hotelu El mouradi el Menzah... mislim da nemas neke razlike (sem mozda u sobama), jer i kao gost Menzaha koristis sve sadrzaje i Hamameta.... bazeni su im zajednicki... ako ti je bas do "razbacivanja" uzmi Hamamet, eto cisto da si u hotelu sa 5* :) a ako ti to nije bitno, moj savjet je Menzah, razlika u cijeni nije bas zanemarljiva, a te pare ces sigurno imati u nesto pametno potrositi u Tunisu :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ima lekar u Menzahu? Pitam zbog deteta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drugari,prosle godine smo isli u Egipat u hotel Palacio Sunny Days,i bilo je vrh.Hotel smo izabrali zahvaljujuci elaboratu jedne devojke o tom hotelu i svemu ostalom vezanom za njene utiske.Voleo bih da dobijem podatke za Tunis,tj kakvo je vreme u oktobru,kakvo je more tada,koji hotel izabrati i zasto?Vidim da Kontiki nudi sept i oktobar u El Mouradi hotelima sa pristojnim cenama.Hotel El Mouradi El Menzah 4* nam deluje sasvim ok.A,sad,da li je dobar izbor?Cak i hotel Beach 3+* nije los?!Jos nesto,koji hotel ima dodirnih tacak sa civilizacijom,jer moze da bude monotono boraviti samo u hotelu.Bilo kakva pomoc je dobrodosla,hvala.

Izmenjeno (ailove)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila sam sa ćerkama (18 i 22 godine) u hotelu El Mouradi Hammamet početkom avgusta, preko Kontikija. Let nam je bio u 10.55 za Tunis, iz Tunisa povratak u 17.00, tako da smo zbilja imale 11 dana. I to kakvih dana! Sve, ali apolutno sve je bilo savršeno. Bile smo nezadovoljne položajem sobe koju smo dobile, prijavile se na recepciji i sutra su nas premestili u drugu sobu, bez ikakvog podmićivanja, doplaćivanja i slično. Sobe su prostrane, čiste, peškiri se menjaju svakog dana, svakog dana vam ostavljaju vodu i koka-kolu u mini baru. Hotel je jako lep, sadržaja ima puno, bazeni su čisti, lepi, plaža je odlična. Mi smo imale nevoljicu sa algama u mvodi 2-3 dana i to popodne, pa smo išle na bazen. Čak je dostupan u letnjoj sezoni i zatvoreni bazen. Hrana je, majko moja, fantastična! Svega i svačega, zaista. Sve sveže, prelepo servirano, osoblje u restoranu ljubazno. Jedino za doručak nema suhomesnatih proizvoda, samo jedna vrsta salame, ali to nama nije nedostajalo. U Jasmin Hamametu ima puno prodavnica, Medina, tako da smo svake večeri šetale , razgledale, kupovale. Mrzelo nas je da se cenjkamo, pa smo išle u prodavnice sa fiksnim cenama (piše na ulazu velikim slovima). Do Hamameta smo išle busom, a vratile se taksijem. Išle smo na dvodnevni izlet u Saharu, što je, zaista, poseban doživljaj. Apsolutno ni jednu jedinu primedbu nismo imale. Odmor nam je prošao savršeno! I sad sa zavišću gledam ove jeftinije aranžmane za septembar i oktobar... Opet bih išla i to u isti hotel. Ovo je iskustvo koje smo moje devojke i ja imale. Oduševljene smo i pune utisaka još uvek!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

drago m i je da ste se lepo provele. Ove godine letova sam u Tunisu, Hotel EM Pek udaljen 2 km od PORTA. Bilo je stvarno predivno. POstavila bih ti par pitanja vezano za EM Menzah. Da li je na samoj plazi, koliko je udaljena plaza, ima li bar i mini restoran na plazi,koliko je udaljen od grada? Ako slucajno znas kakva je animacija za decu? za sada bi to bilo sve. Hvala :hello:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Seagull, pretpostavljam da su pitanja za mene. Bila sam u EM Hammamet, a ne EM El Menzah, ali su oni jedan do drugog, kao jedan kompleks. Plaža je preko puta hotela, pređe se jedna široka saobraćajnica na kojoj je za deset dana prošlo 15 automobila. Malo se šalim, ali nije uopšte prometna. Znači, pređeš ulicu i na plaži si. Mi smo imale ultra all uslugu. Na plaži peku neke divne pice sa povrćem i sirom, ima pića i kafe u neograničenim količinama. Na bazenu ima gril bar, pa još jedan snek restoran. Mada pored sva tri obroka teško da još nešto treba između. Jasmin Hamamet je turistički grad, tj hotelsko naselje, samo hoteli, prodavnice, medina, marina, pošta, apoteka... Prekrasno šetalište pored mora sa afričkim borovima i palmama. Hamamet je udaljen oko 8 km. Pošto su mi deca velika, ne znam za animacije za decu. Tim animatora je inače sjajan, agilni su, zabavni i zanimljivi. Bilo je jako puno gostiju sa malom decom, pa pretpostavljam da se o tome vodi računa. Ležaljke, suncobrani i madraci se ne plaćaju. Peškiri za plažu se uzimaju uz depozit, mada smo mi nosile i svoje peškire.

Izmenjeno (Vesna Stepanović)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala! Hotel se ne nalazi u gradU? Na plazi postoji bar rastoirancic gde peku pice.Pica su originalni sokovi ili oni na rastvaranje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos pitanja: Da li U EM El Menzah ima Wi=fi i da li se placa?

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos pitanja: Da li U EM El Menzah ima Wi=fi i da li se placa?

Ima, u holu, kod bazena i u sobama koje su oko hola, BESPLATAN.

Hvala! Hotel se ne nalazi u gradU? Na plazi postoji bar rastoirancic gde peku pice.Pica su originalni sokovi ili oni na rastvaranje?

U gradu, po meni na najboljoj lokaciji, 200m od Carthage Land-a i oko 500m od marine. Po meni su sokovi bolji nego kod nas :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26212
    Ukupno tema
    874205
    Ukupno poruka