miletovbodyguard

El Mouradi Menzah 4* AL ili El Mouradi Hammamet 5* PP

251 poruka u ovoj temi

uuuuffffff,kakvo olaksanje,bas sam mislila da sam se mnoooogo presla sa el menzahom!!!

Moj klinac ima 4 godine i jako je nezgodan za klopu,taj all inc. mi je jako bitan! Hvala MNOGO na pruzenoj informaciji!!!klap.gif

Veliki pozzz

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne brini sto se tice hrane za klinca. I mi imamo isti problem sa klincem od 4 godine. Hrana je fenomenalna i raznovrsna, jeo je bolje nego kod kuce.

Opusteno, bice vam super. Zavidim vam!

pozdrav

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super!!! Sad je mnogo lakse,s obzirom da mi zivimo na cokolinu,a stvarno mi ne pada na pamet da to vucem u Tunis. E,Dudu,moram jos malo da te gnjavim,pa ako imas vremena ti mi odgovori ( izvini ali ti si jedina koja je nesto napisala za Tunis,a da mene konkretno zanima ),ovako, interesuje me za a la cart restorane da li mora dan ranije da se rezervise (s obzirom da je ista agencija,verovatno si upucena) ili odes opusteno gde hoces i klopas ( ko o cemu ja o hrani-ali stvarno je problem), onda ,da li znas kakav je sastav turista,posto sam procitala sve i svasta na forumu,tipa da je bilo svakakvih incidenata i sl.,kakve su sobe (mada je to manje-vise nebitno,koristicu je samo za spavanje) i kakva je usluga u hotelu? Izvini jos jednom na smaranju ali u agenciji nisu znali nista direktno da mi odgovore,dali mi neki papir sa uslugama i to je to! nea.gifneznam.gif

E,da,procitala sam i da ne dozvoljavaju npr.da uzmes kafu i sok,kao jedna osoba jedna casa,i sl. Mislim to su sitnice,ali cisto da znam da se ne iznenadim neprijatno!!!

Hvala jos jednom,mnogo si mi pomogla!!!thankyou2.gif

pozz

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ubacicu se i ja i pokusati ti dati koji odgovor osmeh1.gif

bila sam u tom hotelu proslog ljeta preko agencije sunline i ako nije doslo do kakvih promjena hotel je odlican. sobe su ok, prilicno prostrane, sa dosta velikom terasom (nasa je gledala na bazen), ciste su sto je najbitnije, sobarice svaki dan ciste i mijenjaju peskire. osoblje je jako ljubazno, sa losim znanjem engleskog jezika osmeh1.gif

imaju 3 a la cart restorana i moras dan ranije otici prijaviti se zbog mjesta, obicno imaju 3 glavna jela pa biras koje ces.

prosle godine krajem avgusta je bilo ubjedljivo najvise Spanaca, sem njih Italijani, Portugalci, Rusi, par Francuza i 'nasih' sam vidjela, i jedino je haos bio kada je dosla ekskurzija iz Rijeke u Hamamet hotel koji je spojen sa Menzahom(srednjoskolci), haos u smislu vriske , pustanja glasne muzike do ujutru, insistiranje klinki da DJ pusta Sinana, Halida, Karleusu i ostale domace zvijezde na bazenu osmeh1.gif ali i ta buka je bila samo prvu noc, obezbedjenje je to vec sutradan rijesilo.

to da mozes samo jedno pice uzeti nisam cula, a sreca ni dozivjela... mi smo svako jutro posle dorucka isli u lobby bar na kafu i sok.... a na bazenu kada bi trazili koktel i pivo konobar nam je cak znao donijeti po dva pica osmeh1.gif

i nadam se da ce vam biti Dragana vodic (ona je prosle godine bila u tom hotelu ispred sunline-a), jer je zena zmaj od vodica :)ako treba jos kakvih informacija samo pitaj, a ima i moj detaljan opis hotela bas na ovoj temi...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala,Jelena,mnogo!!! Naravno da sam procitala tvoj opis,super je i sa dosta informacija,bas ono sto treba znati kad se ide prvi put negde. Samo sad je usluga promenjena,nude ultra all inc, za el menzah,mislim na sunline agenciju,a u samoj agenciji ne znaju nista vise da kazu osim onoga sto im pise na tom papiru iz El Mouradi hotela. Nista konkretno,samo mi gurnuli papir i to je kao to!!! A vodic je rekose u agenciji neki Marko!!!neznam.gif Ma prvi put idem u Tunis i sva sam skepticna po pitanju svega!!!blink.gif Jos sam procitala na forumu da je bilo nekih problema sa Hrvatima,pa je zeni koja je imala problem vodic savetovao da ne izlazi iz sobe,ma mislim strasno. Stvarno ne nameravam da sedim u sobi i da placam jos za to. A na sve to jos i malo dete koje nece da JEDE...

Super za kafu i sok,jer ja ne mogu da pijem jedno bez drugog za to si me bas obradovala!!!

Ako se setim jos necega ja cu biti slobodna pa cu pitati!!!

Hvala jos jednom!!!

pozz

P.S. nisi me jedino obradovala ovom muzikom s bazena,to bas ne mogu da slusam...

pobeci cu na plazu!!!

hvala.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to je bilo tada, ne mora znaciti da ce opet... nadam se da cete imati vise srece nego mi i da nece biti ekskurzija, mada i to nije bilo toliko strasno, jedan da i jednu noc, pa su se i klinci smirili :)

a citala sam i ja za taj slucaj, ne znam...sve je moguce, mada ja se nikad ne vodim u potpunosti tudjim iskustvima (sem nekih prakticnih savjeta), jer nista nije pravilo, ni najbolje ni najgore tudje iskustvo ne mora znaciti da ce se isto i tebi dogoditi :) mi smo imali predivan odmor sa sunline agencijom i bili smo prezadovoljni uslugom u hotelu :) a isto sam krenula samo sa tim papirom koji sam dobila u agenciji, nista mi nisu znali reci o hotelu :)

a da, imas i moju foto turu EL MOURADI EL MENZAH YASMINE HAMAMAT,pa mozes pogledati kako izgleda hotel :turista:

http://www.putovanja.info/sr/moja_foto_tura/galerija/7400

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

majo

ne moras svakako da nosis cokolino (i nama je to glavno jelo) jer za dorucak imas cak i cokoladne pahuljice, ali je moj klinac posle toga jeo i palacinke. Sobe su velike i ciste, osoblje izuzetno ljubazno (sto za Arape i nije bas tipicno). Mi smo sobarici par puta ostavili po dinar na krevetu i bas se trudila. Od toga da nam sobu sredi u vreme kada smo van nje, do toga da nam je pravila kreacije od peskira i pidzama na krevetima. Mi smo imali dve spojene dvokrevetne sobe (deca od 8 i 4 god) i jako veliku i lepu terasu sa pogledom na bazen (za pogled na more, ako vam ne "zapadne" trazice da doplatite)

Pica, sladoleda i svega ostalog mozete da uzmete koliko hocete. A sobarice svaki dan u sobi ostavljaju po flasu vode i flasu soka (kola, fanta, sprite), ali bez problema mozete odneti u sobu pice iz bara, samo im recite da nosite, jer ne vole da se nose staklene case, pa vam sipaju u plasticne. Mi smo svako vece nosili vino i pili na terasi kad deca zaspu.

Najvise ima Alziraca, ove godine je malo Francuza, Italijana i ostalih zapadnjaka (valjda se plase, samo ne znam cega) ima dosta Hrvata. I ja sam citala na raznim forumima o neugodnostima sa njima, ali ne da ih nismo imali, vec smo normalno pricali, sa nekima uvece sedeli i pili pica...

Ako ne zelis, ne moras da komuniciras s njima, ali ce ti se javiti kad cuju jezik. Nama je vodic bio Marko, koga doduse nismo ni videli, jer je stalno na nekim izletima, ali nas je devojka koja se zove Neja, iz Slovenackog ogranka agencije, docekala na aerodromu, dovela do hotela, stavise i smestena je u nasem hotelu, tako da je na raspolaganju, sta god vam zatreba.

Zaista nemas razloga za brigu

Ako ti treba jos neka informacija, tu sam!

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

P.S. mi nemamo takvih iskustava sa muzikom.

Dakle opusteno i po tom pitanju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala,hvala,hvala,mnogo hvala na svim informacijama,od velike su mi pomoci i sad je sve mnogo lakse,jos samo da odemo i da se nauzivamo...

ako se setim jos necega da me bas zanima bicu slobodna da pitam,u sustini to je to!!!

Veliki pozz za Dudu i javljam se kad se vratim sa nadam se lepim utiscima iz Tunisa!!!

POZDRAV

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja tebe pozdravljam, zelim vam srecan put i da uzivate sa svojim klincem!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram i ja da se pohvalim da cu pocetkom avgusta boraviti u ovom hotelu,zahvaljujuci ponajvise lepim opisima clana Dudu.Moram da priznam da sam se dvoumila izmedju Menzaha i Hamameta ali posto sam procitala da je usluga ista u oba hotela i da bi bilo nepotrebno bacanje para uzimati ovaj drugi sa 5 zvezdica.Hvala Dudu i ostalim clanovima na lepom i iscrpnom opisu,i javljm se sa utiscima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se da cete se provesti bar onoliko dobro kao mi.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao, da li je neko bio u El Mouradi Hammametu sa uslugom UAI,ako jeste da li moze da mi navede sta sve ona podrazumeva? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na sajtu Wayout-a se moze naci All Inclusive Concept pa mozes tamo pogledati sta sve ulazi u uslugu.

Posto jos uvek nisam dobio odgovore na neka pitanja moracu da citiram sam sebe sa druge teme pa se nadam da cu ih ovde dobiti... Sledece nedelje idem u El Mouradi el Menzah pa bi bilo lepo ako bi neko odgovorio na sledeca pitanja :)

... kakvo je more i da li ima trave i meduza? ... kakva je hrana u hotelu? Koliko je rano potrebno ustati da bi se zauzela lezaljka na plazi? I da li postoji mogucnost da se na recepciji dobije neka bolja soba, na pr. sa pogledom na more :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na sajtu Wayout-a se moze naci All Inclusive Concept pa mozes tamo pogledati sta sve ulazi u uslugu.

Posto jos uvek nisam dobio odgovore na neka pitanja moracu da citiram sam sebe sa druge teme pa se nadam da cu ih ovde dobiti... Sledece nedelje idem u El Mouradi el Menzah pa bi bilo lepo ako bi neko odgovorio na sledeca pitanja osmeh1.gif

hvala na odgovoru! moja devojka je bila u YH i kaze da su u YH najlepse plaze ,trave i meduza ima samo kad je jak vetar i lose vreme...

srecan put i kad se vratis javi utiske :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka