Suncica

Hurgada aktuelnosti

8644 poruke u ovoj temi

Kakva je temperatura početkom novembra u Hurgadi? Kakva je temperatura mora, da li se može kupati bez problema? Planiram sa devojkom tada na odmor, pa da znam sta da očekujem. Takođe, po vašem mišljenju, koji hotel ima bolju plažu, Continental ili Old Palace? Ili mozda neki treći u tom cenovnom rangu? Bitno je da je peščana plaža i da je normalan ulazak u vodu, da ne trebaju patike za vodu i da je normalna dubina. Hvala vam puno na odgovorima. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je tamo vreme u januaru i februaru? Da li moze da se kupa? ?

Znam da je @beogradjani bila, meni se cini prosle godine u ovaj neki period, ili decembar-januar, pa ako moze da se javi :)

Ove godine sam bila u januaru.More je hladno.Ja sam usla i trebalo mi 5min.da se naviknem na hladnocu i to do butina.Neki su se kupali,vrlo,vrlo retki.Bazeni se greju.Ali more-mrka kapa.Tek da udjes i izadjes odmah.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tako sam i mislila, ali hajde opet da pitam :) hvala :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Decembar-zakljucno sa martom za mene nije.Cak ni april.Ko voli malcice toplije.Ko moze hladnije more moze april.Ovo pre-ne.Ko voli bas opusteno da pliva,da se bucka i duze vremena bude

Na blic sigurno moze,ali koja je poenta.Kolko videh,tad ljudi odmaraju.Eto bas tako.Idu na izlete.Sve je nekako usporeno.Da se razumemo,jako je lepo ko moze da priusti i sbakako je super nositi kupaci i japanke u januaru..ali,ako je do mora -mrka kapa.

Izmenjeno (beogradjani)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, da, shvatam. Ja sad nesto gledam novembar, ali nisam sigurna da li cu moci da odem, a bojim se kakve ce cene biti tamo kraje septembra npr ? Sad su bas povoljne u WO.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slobodno planirajte od 20.aprila ja u drugom periodu nisam ni isao u Egipat,more je predivno,nema guzve sunce taman temp.oko 32,33c. I dogodine isto ako Bog da.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ostala mi je kartica za internet sa nekih 10GB (mozda malo manje), pa ako nekom treba rado cu mu ustupiti. Ako se ne varam vazi do kraja meseca. Ako je neko zainteresovan nek se javi. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slobodno planirajte od 20.aprila ja u drugom periodu nisam ni isao u Egipat,more je predivno,nema guzve sunce taman temp.oko 32,33c. I dogodine isto ako Bog da.

Pa sad,glupo je reci Slobodno planirajte ako neko voli toplije more.Ja sam isla poc.maja pa mi nije bilo dovoljno toplo.Vetar mi smetao takodje.

Ko voli toplije od sredine maja.Spoljna temperatura je ok,to nije problem.Nije ni u januaru sa 23-28,toliko je setala temper.Ali to kad sednes direkt na sunce.

Maj je vrhunski.Usluga je vec dobra,u aprilu su jos traljavi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ko voli toplije taj nece pitati za "zimske" mesece ja sam rekao da je top od 20.aprila.

A ne znam kakva je usluga od maja posto  ja uvek idem kad je traljava..

Izmenjeno (Djilas.M)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ona i jeste pitala za zimske mesece,ti si se ubacio da je Top kad si rekao,ja da mi je Top u maju,a pre mi nije Top.

Elem,da i novembar zna biti ne bas topao,vidi se po garderobi na slici.Ujutru je hladnije,jos ako nema sunca..potrefi se dan,to se nikad ne zna.

FB_IMG_1566309219212.jpg

FB_IMG_1566309190376.jpg

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa koja je svrha ici zimi u egipat ja idem da bi se kupao u moru I necu da se druzim,dovoljno mi moje drustvo I nas zvucnik na plazi.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanzibar,tajland.. tamo ides da se kupas zimi grmi instagram I nerviras ljude!!!

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobro,šala mala,otprilike navedoh sta se moze ocekivati zimi.Ali puno je bilo,ljudi dolaze..pa sad,koji razlozi nije ni vazno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865771
    Ukupno poruka