Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

 

A cemu sluzi ta garancije yute?

garancija za putovanje..posto ne znam lepo da objasnim predlazem da pogledas na sajtu yuta. nisu sve agencije clanice yuta

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Jelena Cizmic

Niste me razumeli, mi smo bili vec jednom u Fortu ove godine i to u junu. Mislim da ste rekli da vi idete u julu ili avgustu, pa vas zato pitam da li ste bili ili tek treba da idete? Ako ste isli posle nas, da li je jos uvek samoposluzivanje moguce u Windbreakeru?

 

izvini, nisam razumela .

nismo jos isli,idemo sada u subotu .

a jel bilo u junu kada ste vis isli?

znam da je neko napisao da nije bilo samousluzivanje.

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je samoposluzivanje u kaficu koji je na desnoj strani, ka SRM. To je jedini preostali kafic gde je samoposluzivanje moguce, nadam se da se u medjuvremenu nije i to promenilo.

Lepo se provedite!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@zaza123 hvala na odgovoru :) i svima ostalima :)

Jos jedno pitanje, kada trazite zamenu sobe, koliku napojnicu ostavljate da je ok? :)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@zaza123 hvala na odgovoru :) i svima ostalima :)

Jos jedno pitanje, kada trazite zamenu sobe, koliku napojnicu ostavljate da je ok? :)

 

Nisam bio, ali vidim da su u temi pominjali 20e . 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pominjalo se 10$, to za 20€ nisam videla... I to tek ako zamenite sobu i budete zadovoljni, nemojte unapred davati novac... Mi častili sobara jedan dan, 1$, vode 3 flašice, jednom jedan peškir ostao stari (nije problem, ni kod kuće ne menjam peškire na dnevnom nivou), tako da više nema bakšiša, ne volim da se podrazumeva a ni da me prave budalom, pogotovo ovo drugo...

Izmenjeno (Silvija sa Dorćola)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam jednom dala 10$, posle dobijanja željene sobe.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dala samo u Hiltonu jer sam isla sa bebom 7mes.pa ono,u panici,iako sve sobe dobre tamo,ali da budem kao u glavnoj zgradi.Posto sam pisala prethodno mail,potrefio se taj na recepciji i licno odveo.Bio je junior suite app i predivan je bio.Dala sam 20e.I nikad vise nisam davala,nisam imala potrebe.Dobri hoteli,a i stvarno izlazili u susret zeljama iz maila.

Jesam nudila u Old palace 50e da me stave u šale,nije hteo..kaze ,mora po cenovniku:rolleyes:.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hm... ja sam zakljucio da se unapred da novac kad se trazi zamena sobe?

Znaci vi prvo trazite zamenu, tipa ne svidja mi se sto je u prizemlju bla bla, pa ako ispostuju i daju vam dobru sobu onda castite?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo!!!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi nismo nijednom dali za sobe uvek je bila ispostovana zelja iz maila:)A sobarima,onom sto nosi kofere,i nekom konobaru,kao i na plazi onima za lezaljke to da..svaki ili svaki drugi dan:)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nudi li neka od agencija last minute za Egipat? Odgovara mi termin od 22. ili 23.8. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledaj Faros, Wayout, Argus, Matico.educo

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je tamo vreme u januaru i februaru? Da li moze da se kupa? ?

Znam da je @beogradjani bila, meni se cini prosle godine u ovaj neki period, ili decembar-januar, pa ako moze da se javi :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tek pocetkom aprila je dovoljno toplo za kupanje,ostalim mesecima moze u bazenu koji se greje.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka