Suncica

Hurgada aktuelnosti

8111 poruka u ovoj temi

Али нису баш нешто, а ако неко треба из Сома залива да иде по цигарете неће бити јефтиније.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Društvo da li neko ide iz NS na aerodrom 30. jula, da podelimo taxi? Nas je dvoje.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Али нису баш нешто, а ако неко треба из Сома залива да иде по цигарете неће бити јефтиније.

verovatno je veci problem, ako se naviknes na jednu vrstu cigara. :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

verovatno je veci problem, ako se naviknes na jednu vrstu cigara. :)..samo, nesto hocu, jos da napisem za sve teme ovde. Potpuno je drugacije ako zivis ovde ili dodjes kao turista. Ovde se svaki put nesto menja, Ja ne mogu, da pisem o utiscima putovanja i kvaliteta hotela, jer ne zivim u hotelu a i nisam bio gost u nijednom. Tako, da sto se tice hotela, mogu samo, da prenesem informaciju od nekih gostiju sto jih sretnem ovde. Kad kupujete nesto u radnjama, cena sigurno nece biti ista ako odete sami ili da sam slucajno ja sa vama. Necete kupiti cigare, koje su kopija iz Kine, necete preplatiti izlete. Ja ovde mogu samo da vam dam trenutacnu informaciju . Ako neznam, mogu da u pola sata da proverim, i vracam se na forum, da vam dam svezi info. Ja sigurno neznam sve, ali cu se potruditi, da saznam iz prve ruke, ako nekog nesto zanima. :) Mnogo gostiju me pita, da bi kupili stanove ovde jer su bas povoljni. I to mogu, da vam kazem, kod koga i gde, jer ako nemate info i advokata, moze da bude to skupa avantura ..:) jos Marlboro u din..oko 220, LM, 160....:) ali mi se cini, da su cigare ovde malo jace :)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Povoljna cena stanova?dobra sala,ako je sad povoljna,sta reci za pre par godina kad je to zaista i bila..rent skocio za bar 100%,jos ako u dobrom kraju,skupo..ko bi kupovao stan bez advokata,ahhaa..pa,smesno stvarno.A verujem da Srbi pitaju da kupe stan:rolleyes:

Ja i dalje ne kapiram vasu funkciju,radite za agenciju neku?napisite koju?Ako ne,koja vam je uloga tamo?

neko dodje i kaze-ajde sa mnom da me ne prevare kad kupujem suvenire i peskire?I vi idete,jer...?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

napisao sam, da zivim tu. radim kao prevodilac za neku agenciju a za drugu idem sa gostima na ronjenje. Nema interesa, da bi obilazio radnje sa vama, ali je to napisano, da ne bi preplatili. Tacno je da su pre bili stanovi jeftiniji. Kao i svugde. Ali su jos uvek jeftiniji u odnosu na neku drugu eksoticnu lokaciju. Ja ovde nisam propagirao agenciju niti sam kritikovao neku drugu. Ako ti smeta sto napisem nesto, ok razumem. Da se jos jednom vratim na shopping. Ja nemam nista od toga ako bi otisao sa nekim. Koliko vidim, dosta pratis ili si upoznata sa Hurgadom. Lepo. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I treba da propagirate ako radite za neku agenciju,to je normalno,zato sam i pitala.To je sve biznis pa je i logicno.

Nista meni ne smeta sto napisete,pitam sta me zanima.

Veoma sam upucena u Hrg.i zivot tamo,da..

Zelim vam puno uspeha u radu.Tesko je izboriti se tamo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko putuje za Hurgadu 15.07 preko Odeona

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Него, може ли се и где/шта плаћати кредитним картицама у Хургади?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze u marketima, prodavnicama suvenira. 

Imas i bankomate, pa mozes i da podignes novac

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sada smo izmirili celokupnu uplatu, a na potvrdama koje smo dobili za vizu (za ambasadu) jasno piše broj leta i vreme i kada poleće iz Beograda i kada iz Hurgade. I naravno morali smo da damo po 4EUR za doplatu za aerodromsku taksu iako smo hotel rezervisali sa 50% uplate još na sajmu u februaru.

Da li neko zna koliko se u menjačnici u Hurgadi dobija za 1$, a koliko za 1EUR?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Takođe, mi smo pola iznosa uplatili u januaru, i sad kad sam išla da isplatim ostatak, čekala sam da nam pasoši budu gotovi, isto sam doplatila tih 4€x2, mada se ova devojka u Wayout-u malo snebivala kad je rekla za doplatu, ali, da sam sve uplatila odmah, rekla bih da neću, iz principa, a pošto nisam... :neznam:

Izmenjeno (Silvija sa Dorćola)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Moze u marketima, prodavnicama suvenira. 

Imas i bankomate, pa mozes i da podignes novac

Хвала! За тржни центар (Senzo Mall) и да не питам онда :) 

Izmenjeno (Zota)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   1 član

• Marina1987
  • Naša statistika

25772
    Ukupno tema