Suncica

Hurgada aktuelnosti

8675 poruka u ovoj temi

pivo imas u svakom kaficu.

nama se dopalo sakara pivo, narocito king verzija (10% alkohola)

a ima stela i stela gold (10% takodje)

meni je stella super...ja ne preferiram jaka piva..

mada ko zna, kada bih je kupila ovde, mozda bi mi bila bljak...to mi se masu puta desilo, pijem nesto negde gde mi je bas gotivno, i mnogo mi je to pice lepo.. i dodjem kuci, kupim to isto i ne svidja mi se...ima potpuno drugi ukus..odvratniji..

Izmenjeno (Lili)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

breskvicijus, mnogo mi to tvoje konfuzno... gomila nekih slova i brojeva...

Jos uvek podrzavam svoju ideju! hehe :)

Mapa sa ucrtanim restoranima i plažama je najpreglednija!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Beren , apsolutno si u pravu, breskvicijus preteruje....... :D :bolje-da-cutim:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Salam alejkum! (ili kako vec :kez: )

Zelim da se zahvalim svim forumasima koji su zaista detaljno ineli svoja iskustva iz Hurgade! (narocito 'mikap', jer sam bila u istom hotelu - Charm life)

Ja sam jedan od svezih povratnika (dosla pre 3 dana), tura Kairo-Hirgada 15 dana. Pozdrav za sve saputnike ukoliko citaju ovo!

Bilo je zaista nezaboravno iskustvo, mada nisam ljubitelj islamskih zemalja i ne znam da li bih volela opet da idem tamo, mozda samo zbog divnog mora.

Zahvaljujuci ovom forumu bila sam dobro informisana i spremna na sve sto me cekalo, nisam imala stomecne probleme, nisam izgorela, niko me nije prevario za pare, pokrao... tako da mogu da kazem da sam extra prosla!

Koga zanima hotel Charm life paradise slobodno nek pita, ja sam bila bas zadovoljna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Va alajki es selam Nefertiti ( ili tako nesto :)

dobrodosla u nase malo, ali globalno selo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Salam alejkum! (ili kako vec :kez: )

Ja sam jedan od svezih povratnika (dosla pre 3 dana), tura Kairo-Hirgada 15 dana. Pozdrav za sve saputnike ukoliko citaju ovo!

Koga zanima hotel Charm life paradise slobodno nek pita, ja sam bila bas zadovoljna.

Imam ja par pitanja, a tice se organizacije puta.... Malo sam se iznervirala kad sam videla da je povratak avionom iz Kaira (sto prosle godine nije bio slucaj...)...elem...

Pitanjca... Drugog dana kad ste krenuli (u koliko sati, makar okvirno) iz Kaira za Hurgadu? Da li ste isli na onaj fakultativni izlet ili ste vi nesto sami po svom nahodjenju tog dana radili? Kada ste se vracali poslednjeg dana iz Hurgade za Kairo, isto kad ste krenuli. I... uh...ne mogu da se setim sta sam jos htela.... Ajd neka bude to to za sada :)

e setih se.... ko vam je bio vodic?! jel ostaje isti i nama ili se mozda menjaju?! Nama je prosle godine bio Branko i bas bih volela opet da ga cujem, pogotovo onu pricu u muzeju jer mi se prosle godine slosilo od toplote pa nisam uspela da ga slusam nekih sat vremena :(

Izmenjeno (sanjar)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vodic nam je bio Vlada, ne znam kad vi idete, znam da ce on opet za 15ak dana biti tamo.

Jeste izuzetno glupo sto se, iz ne znam kog razloga, ide nazad za Kairo pa u Bg, ali ja sam bila spremna. Nazalost pojedinci nisu znali za to, ne znam kako ih nije zanimalo da detaljno procitaju organizacuju puta.

Iz Kaira u Hurgadu se drugog dana krece oko 15-16h. Ko ne ode na fak. izlet za Memfis i Sakaru, kao ja, moze da radi sta god hoce do polaska, a ko ode ima pola sata omora pa opet na put.

A poslednjeg dana se iz Hurgade krece oko 11h, ide se u konvoju, od 17-18h do 23h tj. odlaska na aerodrom bili smo u trznom centru City Stars.

Za jos pitanja, tu sam...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Nefertiti

Bas mi je drago da si se lepo provela i da su ti nasi opisi pomogli. :) A sad se bacaj na posao, pisi svoje sveze utiske iz Egipta, sa izleta.... sta vec ljude zanima, da i tvoji opisi pomognu buducim putnicima :D Naravno mogla bi i koju MFT da postavis :D

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mikap, ja mislim da niko nece moci onako iscrpno da pise o svakom izletu kao ti :)

ja ne bih mogla sigurno!

mogu ti reci da me je hotel prijatno iznenadio, izgleda bolje nego slike na internetu i prica o njemu uopste! Odusevila sam se sto imaju sve one sile aktivnosti: jutarnji strecing, odbojka na pesku, aerobik u vodi, stoni tenis, vaterpolo, pikado i moj omiljeni- trbusni ples! ^_^ To niko nije spominjao!

I bas je simpaticno sto ti u sobi prave od peskira labudove, srca... Ma skroz je ok!

Videcu ovih dana da ubacim mft kad me ne bude mrzelo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E da- Lili, bolje vas nasla! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Nefertiti

Idem za 10 dana, tj 16.8. Upoznala sam Vladu prosle godine, cula sam jedan deo njegove price i skontala sam da i on dosta poznaje istoriju ali iskreno ja sam se sa Brankom odusevila. Cikica od svojih 50 i kusur stoji 2 sata na suncu bez sesira, bez predaha i bez kapi vode prica o piramidama. Mi smo svi popadali a on je bio oran da jos prica i nastavio bi sigurno da nije skontao da smo svi popadali od vrucine....

Ma ja nisam ni gledala koja je organizacija puta, meni je bilo najbitnije da ostajem tamo 15 dana. Ne smeta mi cimanje po busu i ostalo al pitam za vreme cisto da znam...

Pitanjce, do koliko sati drugi dan se ostaje u hotelu?! Do polaska ili izbacuju u 12h?! Koliko je kostao taj izlet u Memfis? Ako se secas cene i kad se krece ujutru.

Koliko sam shvatila, krenuli ste iz Hurgade u 11 i u 17 bili u Kairu i onda imali slobodno u nekom trznom centru do 23?! Jel to nesto obavezno, da li moze da se ide na neko drugo mesto? Sta ima u tom trznom? Prosle godine kad smo isli za Kairo rekli su nam da grade novi aerodrom, jel to zavrseno ili je u sluzbi jos onaj stari?!

I sto se tice charma, gde ste bili smesteni? U onim kucicama napred prema plazi ili u onom krugu soba sa pogledom na onaj skriveni bazen? Ako ste bili tu prema plazi kakve su sobe? Ja sam prosle godine bila u onim sobama sto gledaju na onaj drugi bazen i svi iz nase smene su bili tamo pa ne znam kakve su te sobe. Jesu li isto bracni kreveti ili odvojeni?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@sanjar

Sto se tice Vlade, ok je, korektan, ali nista sad specijalno...za razliku od tog vaseg znojio se i te kako, narocito u muzeju gde je prava sauna, bukvalno su mu padale kapljice sa lica :kez:

Kad govorimo o turi od 15 dana, nije tako, jer kad se oduzme prvi dan (dolazak u hotel u Kairu je oko 1h) i poslednji (krece se oko 10-11h za Kairo) to je 13 dana...a kad oduzmete i izlete vidite koliko ostaje za plazu. Tura Hurgada ima citav poslednji dan za kupanje :ljutko: , doduse izlaze iz soba u 12h, ali tek u 20h krecu na aerodrom tako da taj dan mogu da iskoriste i pri tom se ne cimaju 6h u autobusu kao mi.

Drugi dan se iz soba u Kairu izlazi u 12h, cuvaju vam stvari na recepciji do polaska za Hurgadu. Izlet u Memfis i Sakaru je 35eu, krece se oko 8h, vraca oko 15-16h pa odmah put pod noge.

Za aerodrom ne znam da ti kazem da li je novi ili stari.

A trzni centar je ogroooooooooman, ima 7 spratova, zgrada je iz 3 dela ako sam dobro ukapirala na mapi, neki a b i c deo, 5 ulaza i izlaza, ubacicu sliku ako budem umela da se snadjem :D .

A vezano za hotel, koliko ja znam u tim kucicama napred prema plazi postoje kuhinje i tu su uglavnom smestene porodice Egipcana, oni se ne hrane u hotelu vec samostalno. A da, ja sam bila u onom krugu soba sa pogledom na unutrasnji bazen. Soba je skroz ok, prostrana, kao i terasa i kupatilo, sa friziderom, sefom, sve normalno. Mislim da bracni krevet treba da trazis na recepciji ili unapred kazes agenciji.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@nefertiti

Pa pazi, u ovoj turi cemo imati 11 dana za kupanje, 2 dana kairo i poslednji dan u hurgadi. Prosle godine smo isli 12 dana, 2ipo dana je otpalo na kairo i 3 dana na izlete, sto je 6 dana i sto je svakako manje nego 11 :) Ove godine smo planirali jedino Memfis da idemo i eventualno ronjenje sa bocama tako da ima da se smorimo 11 dana na plazi ;)

A jel u trznom povoljnije nego u Hurgadi ili su cene malo vece? Mislim sta ima u njemu, neka ekskluziva ili njihove standardne prodavnice, da znam gde da sopingujemo :)

A za hotel... prosle godine nismo ni rekli za krevete, ni u agenciji niti na recepciji pa je bio bracni ali jedan par iz nase ture je imao odvojen pa reko da pitam kako si ti prosla, ste trazili ili sta su vam dali?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   1 član

• Alina
  • Naša statistika

25956
    Ukupno tema
    866001