Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Idem u Magawish i za net u hotelu cekam info od dinagross, kad se bude vratila ali me je interesovalo mesto samo, ne hoteli. U svakom slucaju, hvala, jer i ova info znaci... da znam sa koji cenama da racunam i koje da ne prihvatam...

;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem u Magawish i za net u hotelu cekam info od dinagross, kad se bude vratila ali me je interesovalo mesto samo, ne hoteli. U svakom slucaju, hvala, jer i ova info znaci... da znam sa koji cenama da racunam i koje da ne prihvatam...

;)

za Magawish znam samo da ima prelepu plazu ( veliku), i mogu ti reci da sam razmisljala o tvome hotelu skoro svaki dan kada sam morala da prolazim kroz jata poljskih sardina na mojoj plazi..onda sam se tesila da bi mi beach bar sigurno bio daleko :)

valda ces postovati neki info kada se vratis da znamo za iducu godinu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno!

Jedva čekam da odem a kad se vratim raspisaću se o utiscima... da dopunim one koji će otići i vratiti se pre mene

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lili mozes da preporucis neku morsku hranu...mislim imaju li neke morske specijalitete koje ne treba da propustimo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lili mozes da preporucis neku morsku hranu...mislim imaju li neke morske specijalitete koje ne treba da propustimo?

ne znam bas da li su specijaliteti..mogu ti reci otprilike sta ja jedem:

supu od morskih plodova - e,da to nemoj da propustis, puna je skoljki i rakova i lignji..egipcani je zovu Vijagra soup :)

salatu od nekih plodova ili koktel od skampa

grilovane skampe,

ili u Falfeli:

supu obavezno

mesani riblji tanjir ( jastog, skampi, riba)

pijem mango juice

oba ova menija su ti oko 100 Le, dakle oko 12.5 eur..pa ti vidi da li se isplati :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lili, hvala puno, puno si nam pomogla!

Gde se nalazi Falfela, da li je to taj drugi riblji restoran koji si preporucila?

Izmenjeno (lav)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mmmmmm školjke.... :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lili, hvala puno, puno si nam pomogla!

Gde se nalazi Falfela, da li je to taj drugi riblji restoran koji si preporucila?

skoro kod hotela Safir :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lili, hvala puno, puno si nam pomogla!

Gde se nalazi Falfela, da li je to taj drugi riblji restoran koji si preporucila?

Falfela nije riblji restoran, ima razne klope..to je u stvari lanac restorana po egiptu..u kairu je jako popularan..ali posto ja jedem sve iz mora kada sam na moru to je bio moj izbor..

nalazi se izmedju sun&sea i safira, ali bez obzira gde ste, svaki vozac ce vas odvesti tamo iz bilo kog dela hurghade..pogled je predivan, ako nista, samo zbog toga vredi..pokusajte da odete preko dana, odnosno dok je jos svetlo napolju..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, ja sam u legendarnom S&S! Znaci blizu nam je i Falfela i Fish House, blago nama, uzivacemo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je 50 din pola sata interneta? Jesam li dobro razumela? Cula sam da je u hotelu Safir pola sata oko 400 din, da li je moguce da je toliko skuplje u hotelu?

Da to je bilo 50 din za pola sata neta. Moguce je da ti je u hotelu 400 din, ali ne brini, prosetaj se uvece, i na putu do centra ces sigurno videti reklamu za net cafe, i eto ti net za malo para.. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mozda je ovo nekome korisno, meni sigurno jeste!

Novac u Egiptu:

25 Piastres

25front.jpg

50 Piastres

50piastr.jpg

1 Pound

1poundfr.jpg

5 Pounds

5poundsf.jpg

10 Pounds

10pound1.jpg

20 Pounds

20pound1.jpg

50 Pounds

50pound1.jpg

100 Pounds

100pound.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U hotelima je skuplje, imaju i sulud kurs u menjacnici...mislim da je evro bio oko 7,nesto funti dok smo u banci menjali po 8,3 ili 8,4Le- govorim za Safir.

U Safiru je obican sendvic u tostu, sa piletinom, 30Le...za te pare -odes do, gore pomenutog, restorana Falfela, koji je na 5 min od Safira, i jedes normalan obrok na terasi sa predivnim pogledom u opustenoj atmosferi :D

Izmenjeno (vjje)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Beren stvarno si se bas potrudio, hvala i tebi i Lili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada se placa ili uzima kusur treba obratiti paznju na novcanice od 50 piasters i 50 pound jer

su slicne.

Da bi izbegli rasprave i nepotrebnu gnjavazu.. pozeljno je imati sitne novcanice za taxi, jer se redovno prave ludi kada trebaju vratiti kusur.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka