Suncica

Hurgada aktuelnosti

8832 poruke u ovoj temi

@Deana* hvala na savetu,znače pogotovo sto ste bili bas u mom hotelu.:DDeana zanima me kakva je situacija sa wi fi i internetom?da li je Free?

Ja sam spakovana čekam sa nervozom da krenem na aerodrom.trema pred letenje.....

Ako je neko na forumu interesujeme da li smem u avion plazma keks?:razmislja:

Sutra se javljam iz Hurgade.

U lobiju je WI FI gratis, a u sobama se plaća. I na terasi ima domet. Nekad zariba jer svi sede i čačkaju laptop, tablet ili telefon.

Ja sam u avionu imala neke grickalice, čini mi se i flašicu vode u provratku.

Jedva čekam utiske.

Izmenjeno (Deana*)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel rade još one suvenirnice na aerodromu? Kada smo se 2010. vraćali kući, bilo ih je baš dosta, pa da ove godine možda planiramo da prekratimo vreme dok čekamo avion i tu kupimo suvenire. Onomad su i cene bile iste kao u gradu (Hurgadi).

​Aerodrom im je pravi vašar. Imate svega.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedno pitanjce za one koji su bili u delfinarijumu. Koliko je trajao put od hotela do njega i kakav je put? Da li vredi ići?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izgleda da su mi putevi glavna noćna mora, lakše mi je za avion...:shokiran:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa da se javim,FENOMENALOJE!!!

Sve ekskurzije se organizuju.

Moj suprug je juče bio u Luksoru,kaže sve je normalno i puno turista.

Ja naravno nisam išla jer su me naplasili u Srbiji.

Sto se ovog hotela tiče Steigeinberg Aqva Magic sve pohvale,agent agencije 1A i turistički vodič za Luksoru imali su isto mišljenje,da je ovaj hotel trenutno najbolji sa uslugom,daleko ispred ostalih,mislim ma oba hotela i al dau i Aqva Magic.

Dobili smo veliku superior sobu  sa francuskim i trosjedom.more je toplo,ja sam izgorjela

Drago mi je da ste fenomenalno, posle svih muka ovde u Beogradu. UZIVAJTE:srce:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa da se javim,FENOMENALOJE!!!

Baš mi je drago da ti se sviđa moj hotel. Meni je sve bilo savršeno osim hladnog mora (početkom aprila). Obavezno perite zube flaširanom vodom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Egiptu kvalitet hotela treba posmatrati iskljucivo po ceni. Nepisano pravilo od koga retko ima izuzetaka je: skuplji hotel-bolji smestaj, sadrzaji i usluga i obrnuto.

Kategorizacija hotela sama po sebi ne znaci tamo nista i moze biti samo orijentir pri odabiru hotela. Pogledajte samo koliko hotela je sa  5* a koji je raspon cena.

Znaci moze u Egiptu biti 5* identican hotelu u Grckoj sa 5*, ali ne mora i najcesce nije.

Odgovorno tvrdim da recimo ovde cesto spominjani Carribean World hotel ne bi nikada u evropi dobio 5*, a recimo Movenpick Resort u El Gouni moze da se poredi po kvalitetu sa vecinom evropskih hotela istog ranga, a cak i nadmasuje. 

Stara narodna: Kolko para-Tolko muzike.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nema 5*,a da ti to i ne naplate,to je sigurno.mislim,ako neko gleda zvezdice,ja gledam cene.najmanje me zanima zvezdica koja je "zaradjena" tako sto je izgradjen jos jedan bazen ili koji god uslov da treba da se ispuni.svojevremeno je Roma dobila 4-tu zvezdicu tako sto je izgradila bazence u hotelu :-) tako se zaradjuju zvezdice u egypt..

vecina je hotela za siroke narodne mase i tako i treba da bude,shodno ceni..to sto smo mi siromasni je nas problem..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drugari,jedno pitanjce,meni je prvi put u Hurgadi,pa me zanima da li smem MALE školjkice i MALE ko prst korake da prenesem preko carine?ovde su me naplasili da je to veliki prekršaj.....a bas sam sa Rajskog ostrva uzela lepe korake,zao mi da ih bacim.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@tamaris .... ja se ne bi igrala .... jer je to stvar za koju su rigorozni. Tako da ... posle 6 boravaka u Hurgadi ne bi se usudila. Jer oni jesu lepi dok su zivi u moru ... na suvom samo se osuse, pocinju da trule - smrde i sta covek dobije .... nista.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jooj i mi smo prosle godine sa Rajskog poneli skoljke pa smo usmrdeli celu sobu haha :Djedva smo se posle izluftirali i ocistili..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi nismo zeleli, niti bi se usudili da ih prenosimo preko granice. lepo pise da je drzavno blago, zakonom zasticeno i da ce se odgovarati za to.

Izmenjeno (seagull)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Videla sam dosta ljudi koji su ronili korale i nosili po plazi i u sobu sto je uzas pravi ;/

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26041
    Ukupno tema
    869009
    Ukupno poruka